יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
עדכון סרט תדמית כך שיתאים להפצה ברשתות חברתיות
עודכן: דצמבר 2023
עולם השיווק עבר לרשתות החברתיות
יותר ויותר אנשים, בכל הגילאים, נמצאים ברשתות החברתיות, כולל בשעות העבודה, והם מהווים קהל יעד להרבה מאוד מוצרים, החל ממוצרי צריכה ועד מערכות שימושיות לקהל מקצועי. נכון, אף אחד לא אוהב לקבל פרסומות שנדחפות אליו ב push. אבל, סרטונים קצרים שמוצגים בפיד של הרשתות החברתיות, הם לא ברמת push, ואין כל בעיה למי שנמצא ברשת להמשיך ולגלול את הפיד ולדלג על הסרטון. אבל, אם הסרטון מוצג במדוייק לקהל היעד שיכול להיות מעוניין במוצר, והסרטון קצר וממוקד, יש סיכוי טוב שאותו קהל יעד יקליד על הסרטון, ויצפה בו מספר שניות, לראות אם המוצר חשוב עבורו. במידה וכן- הוא יצפה בסרטון עד הסוף, ואולי יתמיע תהליך רכישה של המוצר. לכן, בהחלט מומלץ להפיק סרטון תדמית קצר למוצר שמעוניינים לקדם, ולהעלות אותו לרשתות, תוך טרגוט של קהל היעד.

 

מה עושים עסקים שכבר יש להם סרט תדמית עבור העסק?

לצערי, הרבה מנהלי שיווק לא כל כך מבינים את מה שמומלץ להציג ברשתות חברתיות, ומכיוון שכבר יש להם סרט תדמית מקצועי ושיווקי, הם מעלים אותו לרשתות, ומתפלאים שהסרט לא מניב כל תוצאה. הסיבה העיקרית היא שסרט תדמית שיווקי שהופק להצגה באתר החברה, הוא שונה מכל מה שמומלץ להעלות לרשתות החברתיות, כלומר- בפשטות- לא מתאים! אם רוצים סרטון תדמית קצר לרשתות- צריכים או להפיק סרטון תדמית חדש לחלוטין, או לבצע הסבה לסרט תדמית קיים, כך שיתאים לרשתות.

ראו תחילה סרט תדמית שהפקנו לחברת וול-דן, יבואנית של ציוד לבישול חוץ מתוצרת מוריקה מפינלנד, וגרסת סרטון התדמית שהסבנו לשימוש ברשתות חברתיות:

אז מה נדרש להסב בסרט התדמית על מנת שיתאים לרשתות החברתיות?

על מנת שסרט התדמית שהופק לשילוב באתר העסק יתאים לרשתות, מומלץ לבצע בו את השינויים הבאים:

1. עד 30 שניות- סרטון תדמית לרשתות חייב להיות מאוד קצר וממוקד, כך שהמסרים השיווקיים יהיו מאוד ממוקדים, ויוצגו בזמן מינימלי, ולא יותר מ- 30 שניות

2. פורמט מרובע- התצוגה האידאלית ברשתות, כאשר צופים בסרטון דרך טלפון חכם (סמארטפון) במצב אנכי, הוא פורמט מרובע לא סטנדרטי, וברזולוציה של 1080x1080. אין טעם ברזולוציה גבוהה יותר, כי בטלפון חכם האיכות של 1080x1080 היא מדהימה 

3. ללא קריינות- מכיוון שרוב האנשים צופים בסרטונים דרך רשתות חברתיות, בלי להפעיל את ערוץ הסאונד, אין טעם לשלב קריינות בסרטון התדמית, אבל חייבים לוודא שכל המידע השיווקי מועבר דרך הצפייה בסרט, באמצעות הויז'ואל וכותרות גדולות ומודגשות שניתן לראות אותן בקלות דרך הטלפון. 

 

הפצת סרטון תדמית שיווקי ברשתות חברתיות

לאחר שסרט התדמית הוסב בצורה נכונה לשימוש שיווקי ברשתות החברתיות, חשוב להפיץ את סרטון התדמית המקוצר בצורה מטורגטת, רק אל קהל היעד. אין טעם להפיץ את הסרטון לכל העולם. זה סתם בזבוז כסף, מה גם שאנשים שדוחפים להם סרטונים שלא מעניינים אותם סתם מתעצבנים, ויכולים דווקא לפגוע בתהליך השיווקי. אבל, אם הסרטון מוצג בצורה מדוייקת רק לקהל היעד- יש סיכוי טוב שיתחילו לצפות בסרטון, ואם עשוי כהלכה- יש סיכוי להתקדמות בתהליך המכירה. 

 

יתרונות סרטוני וידאו ברשתות?

אנשים שנמצאים ברשתות חברתיות, משוטטים בדרך כלל בין התכנים שהעלו חברים שלהם, והם במצב רוח בדרך כלל מרומם. מה שהכי יעיל לקדם מכירות במצב זה, הוא להציג לאותם אנשים סרטונים שיעשירו את החוויה שלהם, יציגו להם פתרונות לבעיה קיימת ואיך המוצר המוצג יכול לענות להם על הצורך, מה שיחבר אותם רגשית למוצר. מה שעושה את זה בצורה הכי יעילה הם סרטונים המבוססים על צילומי וידאו. יש יתרון משמעותי להצגה של תכנים ופתרונות, בהם קהל היעד יכול לראות את המוצרים, אנשים אחרים שמשתמשים במוצרים ונהנים, בקיצור- מה שוידאו עושה בצורה הכי יעילה. לכן זה בהחלט מומלץ.


לסיכום,  הכי מומלץ להסב סרט תדמית שהופק עבור האתר של העסק, לסרטון קצר באורך של עד 30 שניות, בפורמט מרובע וללא סאונד, באופן שכל המידע השיווקי מוצג בצורה ברורה וממוקדת. 
  


מאמרים נוספים בנושא:     הפקת סרט תדמית- עכשיו יותר מתמיד                                       מה באמת היתרונות של סרטי תדמית?

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק ברשתות חברתיות?

מעוניין לחשוף מוצר חדש לקהל יעד צעיר?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית לאתר החברה של חברת וול דן

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מציג את מגוון הפתרונות לבישול חוץ תוצרת מוריקה מפינלנד, כפי שמיוצגים בארץ על ידי חברת וול דן. סרט תדמית זה מותאם להצגה באתר החברה, במטרה לחזק את המיתוג של החברה ויצירת מודעות לנציגות, ולמגוון הגדול של המוצרים שהחברה מספקת. הוא כמובן בפורמט סטנדרטי של 1920x1080, כלומר פורמט רחב של 16:9, כפי שמוגדר כפורמט סטנדרטי להצגה בדקטופים ובטלפונים חכמים שמוחזקים לרוחב. 

סרטון התדמית של חברת וול דן שהותאם להצגה ברשתות חברתיות

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, אשר הותאם להצגה ברשתות חברתיות כגון: פייסבוק ואינסטגרם. שימו לב שהתכולה של הסרטון מאוד דומה לתכולה שמוצגת בסרט התדמית המקורי, רק כשכאן קודם כל הפורמט הוא מרובע ולא סטנדרטי, והכל מוצג בדינמיות מאוד גבוהה, כך שניתן לראות את כל המוצרים שחברת וול דן מייבאת, אבל בקצב מאוד גבוהה, על מנת שניתן יהיה להציג הכל ב 30 שניות.

ראו סרט תדמית ליהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

מדובר על סרט תדמית קצר שהופק עבור יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים. הסרט באורך של כדקה, מבוסס על קטעים מתוך מגוון ההפקות של היברה, ובכללן: סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטוני הדרכה. ניתן לראות את המגוון הגדול של עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לענקיות התעשייה בישראל.

סרטון התדמית של חברת וול דן שהותאם להצגה ברשתות חברתיות

מדובר על סרטון קצר, שמציג את אולם התצוגה של וול דן. סרטון תדמית זה מבוסס על סרט התדמית של אולם הצוגה, אבל הוסב כך שיתאים לרשתות חברתיות, כגון: פייסבוק ואינסטגרם. כלומר, הפורמט הוא מרובע, והסרטון באורך של כ 30 שניות. סרטון זה כן כולל סוג של קריינות, כי היה חשוב לנו שמנהל העסק יזמין אנשים להגיע לאולם התצוגה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות