יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
הסבת סרט תדמית ישן לזמן הנוכחי
נכתב: ינואר 2024

"הפקנו לפני 4 שנים סרט תדמית לעסק. האם אני חייב כיום להפיק סרט תדמית חדש"?

אין לכם מושג, כמה פעמים בשבוע אני שומע את השאלה הזו. הרי המון עסקים כבר הפיקו לעצמם סרט תדמית לפני כמה שנים, כשהיה ברור החוזק של הדיגיטל, והתרומה של סרט תדמית לעסק. כשאני מסתכל על כאלה סרטים, בהרבה מקרים מיד מתקבל רושם של סרט 'מיושן'. זה מדהים איך בכמה שנים נעשו כל כך הרבה שינויים בתחום. זה מרגיש ממש כמו בגדי אופנה. תסתכלו על הבגדים של דוגמניות שצולמו לפני כמה שנים. זה מיד מרגיש מיושן. אפילו קשה להסביר למה זה מרגיש כך. אותו דבר גם בסרטי תדמית. סרטים בני כמה שנים- נראים מיושנים. אבל, את חלקם לפעמים בהחלט אפשר להסב לסרט תדמית מעודכן, כך שייראו טובים גם כיום, וכל זה בהשקעה אפסית. בעיקר על ידי תיקון עריכה. 

לפני שאציג איך מומלץ להסב סרט תדמית ישן לזמן הנוכחי, ראו כמה דוגמאות של סרטי תדמית שהופקו לפני מעל 4 שנים, והסבנו אותם להתאמה לשנת 2024.
 
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 סרט תדמית לבינייני האומה- גרסת 2024

גרסה מקוצרת של סרט התדמית, באורך של כ- 50 שניות בלבד, ואשר מתמקד רק בבינייני האומה, ובתשתיות המגוונות שבמקום, וכן בעיקר בנושאים שמבדלים את המקום מול מרכזי קונגרסים אחרים בעולם. 

מה מומלץ לבצע על מנת להסב סרט תדמית ישן לימיינו?

שוב, לא ניתן להסב כל סרט תדמית, שהופק לפני מספר שנים, לסרט תדמית שיהיה מספיק טוב לימיינו. כל סרט צריך להיבחן לגופו, תוך התייעצות עם חברת הפקות של סרטי תדמית. אבל, אם חברת ההפקות אכן מאשרת שניתן להסב את סרט התדמית לזמן הנוכחי, אלה הדברים שמומלץ לבצע במסגרת ההסבה:

1. אורך- עד דקה- כיום, מומלץ שסרט תדמית יהיה באורך של 30-60 שניות. נושא זה הוא מהותי, כי לאנשים אין סבלנות לצפות בסרטים ארוכים. 

2. פתיח- הצגת הבעיה- כל סרט תדמית חייב להיפתח בבעיה ספציפית/או חסך כושלהו שקיים אצל קהל היעד. בלי זה- יהיה קשה לגרום לקהל היעד להמשיך ולצפות בסרט שלכם. אם הוא רואה נושא שרלוונטי עבורו- יש סיכוי שיתחבר לנושא, וימשיך לצפות. במידה ובסרט הישן הנושא הזה לא קיים- צריך להכין פתיח חדש כזה.

3. דגש על הבידול- גם כאן- לא צריך להציג כל דבר בצורה מפורטת ומעמיקה, כי לאנשים אין סבלנות. הדבר הכי חשוב להצגה הוא נושא הבידול, כלומר- במה ממוצר שמוצג בסרט התדמית יותר טוב מפתרונות חלופיים, או מהמתחרים. את זה חשוב להציג בצורה ויזואלית הכי ברורה, כי זה שיקול מהותי אצל קהל היעד.

4. סיום- קריאה לפעולה- את זה גם חייבים להדגיש, כלומר- מה אתם רוצים שהלקוח שצפה בסרט התדמית שלכם יעשה. במידה וזה לא קיים בסרט הישן, יש לייצר גרסה חדשה של הקריאה לפעולה.

5. פורמט- בהתאם למדיה- הפורמט של הסרט חייב להתאים למדיה בה מתכננים להפיץ את הסרט. ברוב המקומות הפורמט המתאים הוא סטנדרטי. אבל, ברשתות חברתיות, עדיף פורמט מרובע. צריך לוודא שהסרט הישן צולם בצורה שתשאיר מספיק מידע תשוב בתוך הפריים המרובע, ולא יראו דברים 'מקוצצים' בקצוות.


לסיכום, בהחלט ישנם סרטי תדמית שהופקו לפני שנים, שניתן להסב אותם לזמן הנוכחי בעלות מינימלית, ובזמן קצר. חשוב שסרט התדמית החדש לא יהיה ארוך מדקה, יציג את הבעיה, ישים דגש על הבידול, יסיים בקריאה לפעולה, ויהיה בפורמט מתאים.למידע שימושי נוסף בנושא:     סרט תדמית- כלי ייחודי למטרות מגוונות                                             עלות הפקת סרט תדמית לעסק

 

 סרט תדמית לבינייני האומה- גרסת 2020

מדובר על סרט תדמית מאוד מושקע, באורך של כ- 2.5 דקות, אשר מציג בצורה מעמיקה את בינייני האומה, כולל התשתיות שבמקום, המיקום והנגישות למקום, וכן אתרי תיירות מעניינים סביב בינייני האומה בירושלים. 

 ראו סרטון תדמית לחברה לפיתוח מכלולים מכנים מתקדמים

סרט התדמית המקורי לחברה זו, הופק בשנת 2017, והיה באורך של כמעט 3 דקות. הסרט היה מאוד מקיף, ותיאר המון יכולות של החברה. סרט זתמית זה הינו גרסה מקוצרת באורך של כדקה, אשר מתמקד בייחוד והבידול של החברה, ביחס לחברות מתחרות בתחום, תוך הצגה של תחומי הפעילות של החברה, והצגת תשתית הייצור של החברה, תוך שימת דגש על פיתוחים ייחודיים לפי דרישת הלקוח. 

 סרט תדמית לחברת אקטיב מערכות- גרסת 2023

גרסה מקוצרת של סרט התדמית, באורך של פחות מדקה, בו מתמקדים רק ב- 3 מכונות ייחודיות של החברה, כאשר בכל מכונה מציינים רק את הנושאים בהם יש למכונות יתרון על פתרונות חלופיים, תוך כדי הדגמת פעולה של כל מכונה.

 סרט תדמית לחברת אקטיב מערכות- גרסת 2017

סרט תדמית מאוד מקיף, באורך של כ- 4 דקות, אשר מציג מגוון גדול של המכשירים שהחברה פיתחה ומייצרת, כאשר על כל מכונה מפרטים את הביצועים שלה, וכן קראיון עם רופא על היתרונות של המכונה, וכן צילומים רבים של מטופלים שעברו טיפול במכונה, ואיך זה השפיע עליהם. 

 סרט תדמית ל- MICRO-PERF- גרסת 2024

גרסה מקוצרת של סרט התדמית, באורך של פחות מדקה, בו עדיין מציגים את מכונת החירור בפעולה, ושאכן המכונה מבוססת פטנט רשום, רק שהפעם מתמקדים רק ביתרונות של המכונה ביחס למוכנות חירור בטכנולוגיה קודמת, ומה זה מאפשר בזכות הפטנט הרשום.

 סרט תדמית ל- MICRO-PERF- גרסת 2020

סרט תדמית מקיף, באורך של כ- 2 דקות, אשר מציג מכונת חירור חדשנית, מבוססת על פטנט רשום, שמציג לאיזה יישומים המכונה מיועדת, מציג את המכונה בפעולה, וכן פרטים רבים לגביי הביצועים של המכונה.