יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
המדריך להפקת סרטוני תדמית
הפקת סרטוני תדמית הינו תהליך מורכב למדי, וכולל שלבים ופעילויות רבות. בקבוצת מאמרים זו נסקור את ההיבטים השונים הקשורים בהפקה, ומה אתה כבעל עסק יכול להרויח. מומלץ מאד לקרוא את המאמרים בכדי להבין מה ידרש מכם לאורך התהליך.

מה כולל סרטון תדמית מנצח? מומלץ לצפות!

סרטי תדמית- תהליך הפקה מורכב

לצורך הפקת סרט תדמית נדרשים אמצעי הפקה רבים ומגוונים, שעלותם גבוהה. כמובן, לא בכל סרטון תדמית נדרש להשתמש בכל האמצעים. עלות ההפקה של הסרט לעסק נקבעת לפי אמצעי הפקה בהם השתמשנו. קרא כאם כולל דוגמאות.

סרט תדמית- להעביר את המסר במהירות מירבית

בהפקת סרט תדמית לעסק, חשוב להתרכז במסרים העיקריים של העסק, ובמיוחד אלה שמבדלים את העסק מהמתחרים, ולהציג אותם בסרט תדמית בוידאו, או סרט אנימציה, באורך של עד 60 שניות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

איך בוחרים חברת הפקת סרטים לעסקים?

לקוחות רבים שמעוניינים להפיק סרט תדמית עבור העסק שלהם, מוצפים בהצעות מגוונות מהרבה מאוד חברות הפקת סרטי תדמית לעסקים, ומתקשים לקבוע איך לבחור את חברת ההפקה לסרטים שלהם. קראו כאן כמה טיפים חשובים.

סרטי תדמית- לענות במדויק על הצורך

כיום מפיקים סרטים קצרים וממוקדים, המותאמים בצורה מדוייקת לצרכים של הלקוחות, ולא סרט אחד ארוך ומקיף עבור צרכים רבים. הצרכים העיקריים הם: מיתוג של העסק, קידום מכירות והצגה ללקוחות בכנסים ותערוכות.

טיפים להפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית הינו תהליך ארוך ומורכב, המעורבים בו הרבה בעלי מקצוע, ומשך ההפקה הינו שבועות רבים. חשוב שהלקוח יכיר את התהליכים השונים, בכדי לדעת על מה לשים דגש בתהליך. קרא כאן טיפים להפקת סרטי תדמית.

חשיבות קופירייטר בסרטוני תדמית

סרטון תדמית חייב לספר סיפור, על מנת שיהיה יעיל וישמור את הלקוח הפוטנציאלי צופה בסרט, ומקבל החלטת קנייה בעקבות הצפייה. מי שיכול לעשות את סרטוני התדמית מעניינים הוא קופירייטר שמגבש את הסיפור של הסרט.

מה השלבים בהפקת סרט תדמית או סרט מוצר?

תהליך הפקה מקצועית של סרטי תדמית לעסקים הינו מורכב, וכולל שלבים רבים. לא תמיד מיישמים את כל השלבים, ולפעמים משיקולי לוחות זמנים או בעיקר משיקולי עלות, נוטים ל"דלג" על שלב כזה או אחר. קרא כאן בנושא.

הפקת סרטון תדמית- תהליך מורכב!

הפקת סרטוני תדמית לעסקים הינה מורכבת, מכיוון שמערבת גורמים מקצועיים רבים. ככול שמספר הגורמים המעורבים גדל, איכות סרטון התדמית כמובן עולה, אך כך גם העלות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית- מתי אנימציה חשובה?

אנחנו מאמינים שעדיף שסרט תדמית, או סרט מוצר, יהיו מבוססים על צילומי וידאו של החברה והמוצרים. אבל, במקרה שרוצים להציג קונספט חדש של פתרון, או המוצר הסופי עדיין ברמת אב-טיפוס, ניתן להפיק סרטי אנימציה.

חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

סרט תדמית הוא לא רק תמונה. לערוץ הסאונד חשיבות רבה בתרומה לאפקטיביות של סרטון התדמית, ומחייב טיפול מיוחד בערוץ הדיבור, ערוץ המוזיקה וערוץ האפקטים. הנושא חשוב בהפקת סרטי תדמית לעסקים. ראה כאן דוגמאות.

מה כולל 'יום צילומים' בהפקת סרטון תדמית?

על מנת ליצור חיבור רגשי בין לקוח פוטנציאלי שצופה בסרטון התדמית, מומלץ שהסרט יתבסס על צילומי וידאו. יש לשאוף למינימום ימי צילום, כי עלות ימי הצילום גבוהה ומורכבת. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

המלצות חשובות לפני שמתחילים לצלם סרט תדמית

הפקת סרט תדמית הינה מורכבת, ואורכת זמן רב. ככול שתדע כלקוח להגדיר מראש בצורה טובה את הצרכים שלך, סרטון התדמית שתקבל יהיה באיכות יותר גבוהה, ובעיקר- ישרת בצורה מיטבית את הצרכים השיווקיים שלך. קרא כאן

מעורבות לקוח בתהליך ההפקה של סרטון תדמית

הלקוח הוא הגורם החשוב ביותר בהצלחת ההפקה של סרטון תדמית לעסק. חשוב מאוד שהלקוח יהיה מעורב בכל שלב של ההפקה של סרט התדמית. מצד שני, מעורבות יתר עלולה לפגום בהצלחת ההפקה. קרא כאן מה אנחנו ממליצים

חשיבות צילום סרט תדמית בוידאו

בכול הפקה של סרט תדמית, במידה ורוצים להקטין למינימום את הספקנות של הלקוח, ולהגדיל את האמינות של המוצר, מומלץ לצלם את סרט התדמית בוידאו, ולא להסתפק בסרט המבוסס על אנימציה או הדמיות. קרא כאן בנושא

סרט תדמית לעסק ללא צילומי וידאו

ישנן דרכים רבות ומגוונות להפקת סרטי תדמית לעסקים. ניתן באמצעות תסריט המותאם לתקציב הלקוח, להפיק סרטים בעלויות סבירות, אשר יקדמו את העסק בצורה משמעותית. קרא כאן כיצד ניתן להוזיל עלות הפקת סרט תדמית.

סרטוני תדמית עם פריזנטור

ניתן להפיק סרטוני תדמית לעסק, באמצעות פריזנטורים מקצועיים, המצולמים באולפן מסך ירוק. צורת הצגה שכזו, יוצרת חיבור רגשי בין החברה והמוצרים, לבין לקוח פוטנציאלי שצופה בסרטון התדמית, מה שמעודד רכישה

הוספת כתוביות תרגום לסרט תדמית

למרות שרוב העולם מקבל מידע בשפה האנגלית, כאשר יש חשיבות למידע טכני, בסרטי תדמית או סרטי מוצר, מומלץ להוסיף כתוביות תרגום עבור מדינות שאינן דוברות את השפה האנגלית. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרטון תדמית במצלמת DSLR

למצלמות הוידאו מסוג DSLR יתרונות רבים, ולכן הן נכנסות יותר ויותר להפקות של סרטוני תדמית וסרטי מוצר. ישנם מקרים המחייבים שימוש בסוג כזה של מצלמות, ואז התוצאות הן מדהימות. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרטון תדמית לעסק באולפן מסך ירוק (Green Screen)

כאשר נדרש בסרטוני תדמית לבודד אנשים או מוצרים מהסביבה בה הם נמצאים, ולשתול אותם בסביבה חדשה, הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צילומים באולפן מסך ירוק, אשר ישולבו בסרטון התדמית. קרא כאן בנושא

עבודה עם ילדים בהפקת סרטוני תדמית לעסקים

עסק שהמוצרים או השירותים שלו פונים לילדים, חשוב שגם בסרטוני התדמית ישולבו ילדים. אבל, מדובר על הפקות מורכבות, כשבעבודת הכנה מקדימה ניתן להתמודד איתן בצורה טובה. קרא כאן טיפים חשובים, כולל דוגמאות.

חשיבות זכויות יוצרים בסרטי תדמית לעסקים

שימוש לא חוקי ביצירות שהורדתם מהאינטרנט, ושילובם בסרטי תדמית לעסקים, חושפות אתכם לתביעות החל מאלפי שקלים. מכיוון שהעלות נמוכה, מומלץ לרכוש אותם באופן חוקי, ולקבל סרטי תדמית יעילים ללא חשש מתביעות.

סרט תדמית לעסק- עדיף וידאו על פני אנימציה

מכיוון שעסקים עושים בין אנשים, ולא בין עסקים, מומלץ מאוד להפיק סרטי תדמית לעסקים הכוללים צילומי וידאו של העסק והמוצרים, ולא להפיק סרטי תדמית באנימציה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית באנגלית

ניתן להפיק סרטוני תדמית, או סרטי מוצר, שישמשו לשיווק גם בארץ וגם בחו"ל, אך חשוב להקפיד על כמה כללים בסיסיים שיאפשרו זאת בצורה מוצלחת. קרא כאן כיצד, כולל דוגמאות.

מפיק סרט תדמית לעסק? תחקיר בכל מחיר!

כל עסק צריך להפיק לעצמו סרט תדמית, בכדי לשווק את עצמו בצורה יעילה. אבל, חשוב שסרט התדמית יציג את הבידול והייחוד של העסק, כך שלקוחות יבינו למה עדיף להם לפנות לאותן עסק לצורך ביצוע רכישה. קרא כאן בנושא

על מה לשים דגש בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

ישנם הרבה מאוד סגנונות הפקה של סרטי תדמית לעסקים. חשוב ביותר שהסרט שאתם מפיקים יהיה מקורי, קצר ומעניין, כאשר המיקוד של סרט התדמית יהיה בהתאם לסוג העסק. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

חשיבות הבמאי בהפקת סרטוני תדמית לעסקים

גם אם האנשים ששולבו בסרטון התדמית לעסק, הם שחקנים מקצועיים, וגם אם הם אנשי החברה, הבמאי הוא זה שמנהל את הצילומים, ומנחה את המשתתפים להתנהגות טבעית ונינוחה, לצורך קבלת הצגה אמינה של החברה. קרא כאן עוד

חשיבות טלפרומפטר בהפקת סרטי תדמית לעסקים

לא בכל הפקת סרטי תדמית לעסקים נדרש טלפרומפטר. אבל, כאשר מדובר על סרטים בהם נדרש להעביר מידע רב לצופה, יש לשקול הוספת טלפרומפטר ליום הצילומים. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?

סרטי תדמית כיום הם מאוד קצרים, אבל כשנדרש להפיק סרטי תדמית ארוכים יותר, חשוב שהצופה יקבל ערך מוסף, ואז מובטח שהוא יישאר לצפות בסרט. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

צילום סרט תדמית ברכב- אתגר משמעותי!

צילום סרטי תדמית או סרטי מוצר בתוך רכב נוסע הוא מאוד אתגרי. מאוד חשוב בכאלה צילומים להעזר בצלם מיומן עם ניסיון בתחום, בכדי להפיק סרט תדמית מקצועי. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות

הפקת סרט לעסק בראש טוב

יום צילומים עם אנשי החברה הוא בדרך כלל מורכב, מכיוון שאנשי החברה אינם שחקנים. אבל, אם מגיעים בראש טוב ועם סבלנות, התוצאות יוצאות כייפיות ונהדרות, וסרט התדמית בסופו של יום משרת את העסק בצורה מיטבית.

צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת על סטדיקאם Steadicam

במידה ומתכננים לצלם סרט תדמית עם הרבה תנועה, מומלץ להשתמש במצלמות מיוצבות מסוג סטדיקאם (Steadicam). עלות הצילום יותר גבוהה, נדרש צוות מיומן וציוד צילום יותר יקר, אבל התוצאות מדהימות. קרא כאן בנושא.

מה משמעות הלוקיישן בהפקת סרטי תדמית לעסקים?

עבור כל סרט תדמית או סרט מוצר יש לשקול מה המקום האידאלי לצלם את הסרט, לא משיקולי עלויות, אלא בעיקר משיקול של מה המקום שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

שילוב קריינות מקצועית בסרטי תדמית לעסקים

מומלץ שבהפקה של סרטי תדמית לעסקים מנהלי החברה יהיו אלה שייצגו את החברה, למעט אם הם עלולים להביא יותר נזק מתועלת. במידה ולא ניתן, אפשר להוסיף לסרט קריינות מקצועית, אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי. קרא עוד

שילוב גרפיקה דינאמית בסרטי תדמית

ניתן להעשיר מאוד כל סרט תדמית, או סרט מוצר, על ידי הוספת גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), בעלות של אלפי שקלים בודדים, ובלוח זמנים המתאים להפקה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרטון תדמית שנראה כמו פרסומת

כאשר מעוניינים לפנות לבני נוער, או לפרסם את העסק במגוון אמצעי מדיה, מומלץ להפיק סרטון קצר, עם מאפיינים של פירסומת. באופן כזה ניתן להגדיל משמעותית את החשיפה לעסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לעסק- בוידאו או באנימציה ?

לכל עסק מומלץ להפיק סרט תדמית, אשר יכול לקדם שיווקית את העסק. הבחירה בין סרט תדמית המופק בוידאו או באנימציה צריכה להיבחן עבור כל עסק בנפרד, ולהתאים את השיטה המועדפת. קראו כאן עוד, כולל דוגמאות.

הפקת סרט תדמית באנימציה

סרט תדמית שנעשה באנימציה הוא המתאים ביותר להצגה של קונספטים חדשים ללקוחות חדשים, בצורה פשוטה וברורה. חשוב שסוג סרט התדמית יתואם עם המזמין מראש, בכדי להבטיח שכל המסרים יועברו בצורה טובה ללקוחות

סרט תדמית להצגת אפליקציה חדשה: בוידאו או באנימציה?

אין ספק שסרט תדמית הוא הדרך היעילה ביותר להציג אפליקציה חדשה. צורת ההפקה, באמצעות סרט בוידאו או סרט אנימציה, תיקבע במשותף עם חברת הפקת סרטי התדמית, על פי הצורה היעילה ביותר להעברת המסרים. קרא כאן עוד

סרטון תדמית לעסק- לא יותר מ- 90 שניות

אנשים כיום מחפשים פתרונות אשר מוצגים להם באמצעות סרטוני תדמית קצרים וממוקדים. ההמלצה שלנו: לתכנן את סרטון התדמית לעסק באורך של 60 שניות, ולא יותר מ- 90 שניות. קרא כאן עוד, כולל דוגמאות

שילוב צילומי רחפן בסרטון תדמית

עלות צילומי רחפן כיום נמוכה יחסית, והתוצאות מאוד מרשימות. אבל, מומלץ לשלב צילומי רחפן בסרטוני תדמית, רק אם הם תורמים באופן ישיר להחלטת רכישה של הלקוח. אחרת- עדיף לוותר. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא.

זכויות יוצרים בהפקת סרטון תדמית

בהפקה של סרטוני תדמית לעסקים, מעורבים הרבה מאוד נושאים הקשורים לזכויות יוצרים, שיש לתת עליהם את הדעת. כל הפרה של זכויות יוצרים, חושפת את המפיר לתביעות משמעותיות, שכדאי מאוד להמנע מהן. קרא כאן בנושא.

צילום סרטון תדמית ברכב

צילום סרטון תדמית בתוך רכב נוסע יוצר הרבה מאוד אתגרים, כמו רעידות קשות, הבדלי תאורה קיצוניים וכד. ניתן לפתור את זה יחסית באמצעים פשוטים, בתנאי שמתארגנים לכך מראש. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית לפי הערך שמקבל הלקוח

כאשר מעוניינים להשיק מוצר חדש, במקום להדגיש את התכונות החשמליות של המוצר או הפתרון, כדאי להתמקד בסרטון התדמית בערך שהמוצר מספק ללקוח, כולל איזה בעיה הוא פותר ללקוח, מה שמניע בדרך כלל את הלקוח לפעולה.

למה אנימציה היא הדרך המועדפת להפקת סרטון תדמית לאפליקציה?

הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום אפליקציות חדשות הוא סרטון תדמית, אשר הופק באנימציה. באופן כזה, לקוחות פוטנציאלים יכולים להבין בצורה פשוטה וברורה את הקונספט החדשני, להזדהות עם המסרים. ראו דוגמאות

איך סרטוני תדמית עוזרים לקידום האתר אורגנית?

הכנת סרטוני תדמית עבור העסק, והטמעתם בדפי המוצרים של העסק, מגדילה את זמן השהייה של לקוחות באתר, מה שמקדם אורגנית את האתר. קראו כאן איך לעשות את זה נכון, כולל דוגמאות.

איך מפיקים סרטון תדמית מורכב?

כאשר נדרש להפיק סרטון תדמית למוצר טכנולוגי, אשר אמור להשתלב במערכות קיימות, אנחנו ממליצים אחריי התחקיר לגבש יחד עם הלקוח את הקונספט הויזואלי של הסרט. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

האם יש מקום לרגש בסרטון תדמית?

מומלץ לשלב בסרטוני תדמית רגש, אם יש לו משמעות מבחינת קבלת החלטת קנייה של לקוחות פוטנציאלים. לדוגמא, מוצרים ושירותים למשפחה, לילדים, למבוגרים, שאלת חיים ומוות וכד. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

גם סרטון תדמית לעסק צריך להיות חוויה קולנועית

סרטוני תדמית לעסקים מופקים בכדי להשפיע על הצופים. מומלץ שבכאלה סרטים יופעלו אותם כלים שבהם נעשה שימוש בקולנוע, בכדי לספק לצופים חוויה קולנועית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מהו 'גיבוש קונספט' לסרטון תדמית?

גיבוש קונספט לסרטון התדמית הינו השלב שמתבצע אחריי תחקיר בעסק, ומטרתו לעצב איך יראה הסרטון מבחינה ויזואלית, כאשר השלב הבא הינו כתיבת תסריט לסרטון התדמית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

טיפים חשובים בהפקת סרטון תדמית

סרטון תדמית המופק בצורה מקצועית, ומוטמע באמצעי המדיה החדשה בצורה מושכלת, הינו הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום של העסק. קרא כאן טיפים חשובים להפקת סרטון תדמית יעיל, כולל דוגמאות.

הפקת סרטון תדמית למטרת קידום מכירות בחו"ל

סרטון תדמית לקידום מכירות בחו"ל הוא לא 'תרגום של סרטון התדמית שהופק בעברית', אלא סרטון חדש ייעודי שהותאם לשוק היעד ולקהל היעד, במטרה לענות על צורך שיווקי אמיתי בשוק היעד. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמא

הפקת סרטוני תדמית- עסק למקצוענים!

הפקה לא מקצועית של סרטון תדמית יכולה לפגוע בעסק. רק הפקה מקצועית של סרטוני תדמית יכולה לקדם שיווקית את העסק, ולהגדיל מכירות בזמן קצר יחסית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

מה הקשר בין סרטוני תדמית והונאות אשראי ברשת?

סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לשיווק מוצרים ושירותים ברשת. חשוב להקפיד על כמה כללים חשובים, שיחזקו את הבטחון של הלקוחות הפוטנציאלים בחברה ובמוצרים, כדי שיקבלו החלטת קנייה. קרא כאן עוד בנושא

מה הדבר הכי חשוב בהפקת סרטון תדמית?

על מנת שסרטון התדמית יעביר את המסרים השיווקיים בצורה הכי יעילה, חשוב שתחקירן יבחן את הבידול העסקי, יגדיר בריף לקופירייטר, והקופירייטר יגדיר את הקונספט הויזואלי ויכתוב את התסריט המופרט. קרא כאן בנושא.

מה הקשר בין צ'ארלס דרווין לבין סרטוני תדמית?

סרטון תדמית הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום עסק. חשוב שהסרטון יציג את הבידול העסקי של העסק המציג, בכדי להבטיח התנעת תהליך מכירה של מי שצופה בסרטוני התדמית. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

כמה זמן לוקח להפיק סרטון תדמית?

משך הפקת סרטוני תדמית תלויה בסגנון הויזואלי שנבחר: סרטון תדמית המבוסס על חומרי גלם נרכשים- 2-3 שבועת, מבוסס אנימציה- 4-6 שבועות, ומבוסס צילומי וידאו- 5-10 שבועות. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

האם כדאי לעסק להפיק בעצמו סרטון תדמית?

בעלי עסקים קטנים שמעוניינים בסרטוני תדמית עבור העסק, יכולים לשקול הפקה עצמית המבוססת על שימוש בטלפונים חכמים (סמארטפונים). חשוב שההפקה תיקח בחשבון למה הסרטונים מתאימים, ואיך מומלץ להפיק אותם. קרא כאן.

סרטוני תדמית- מידע טכני עיקרי (על קצה המזלג)

בהפקה של סרטוני תדמית חשוב להקפיד על כמה נושאים טכניים, אותם יש לשתף עם הלקוחות, גם כאלה שאינם טכניים, בכדי להשיג מקסימום יעילות מכל סרטון תדמית שהפקתם עבור העסק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

קשיים צפויים בהפקת סרטוני תדמית

על מנת שסרטון התדמית שאתם מפיקים ללקוח יסתיים בלוחות הזמנים שהוגדרו, בעלות המתוכננת, ובהצלחה, חייבים להימנע מכל מיני 'חסכונות' שהלקוח מנסה לכפות על חברת ההפקה. קרא כאן ממה להימנע בהפקת סרטוני תדמית.

גם בסרטוני תדמית- מה שמוכר הוא הסיפור

סרטוני תדמית הם הכלי היעיל ביותר לקידום מכירות של העסק. וסרטון התדמית המבוסס על סיפור שהלקוח יכול להזדהות איתו, מאוד מקדם את תהליך המכירה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות ישימות.

תחליף סרטי תדמית למשרד עורכי דין

כל משרד עורכי דין יכול להפיק תחליף סרטי תדמית, שיקדמו אותם בצורה מקצועית, ולפרסם אותם ברשת. חשוב לשמור על המגבלות שהטילה לישכת עורכי הדין, בכדי למנוע עברות אתיות בפרסום. קרא כאן עוד בנושא, עם דוגמאות

הפקת סרטוני תדמית מקצועיים

בכדי לחזק את התדמית המקצועית של עסק, מומלץ להפיק סרטוני תדמית מקצועיים, או מה שנקרא סרטוני טיפים מקצועיים, אותם יש להעלות לרשת בזה אחר זה, בכדי ליצור קהילה מקצועית. קרא כאן על הפקת סרטון תדמית מקצועי.

האם העתיד של סרטוני תדמית לעסקים הולך לכיוון וידאו או אנימציה?

אני מאמין שסרטוני התדמית לעסקים בשנים הבאות יופקו בעיקר באמצעות צילומי וידאו מקצועיים, שישימו דגש על חיבור רגשי בין הלקוח הפוטנציאלי לבין העסק או המוצר. ובכל מקרה- כל סרטון תדמית לעסק חייב מופק מקצועי

מה היתרונות של מוזיקה מקורית בסרטוני תדמית?

עקרונית לסרטוני תדמית ניתן לרכוש מוזיקה מתוך מאגרים, או להלחין מוזיקה מקורית. לכל שיטה יתרונות וחסרונות, וכל לקוח יכול להחליט מה מתאים עבור סרטון התדמית שלו. קראו כאן עוד בנושא מוזיקה בסרטוני תדמית

איך ההתקדמות הטכנולוגית משפיעה על סרטוני תדמית?

ההתקדמות הטכנולוגית איפשרה הפקת סרטוני תדמית רבים באיכות יותר גבוהה ובעלות יותר נמוכה, כאשר המדיה החדשה פתחה מגוון עצום של אפשרויות שיווק חדשות באמצעות סרטון התדמית. קראו כאן עוד בנושא.

חשיבות הצגת הייחוד של העסק בסרטי תדמית

מה שהכי עוזר לקידום העסק והמוצרים שלו, זה שבסרט התדמית מציגים את הייחוד של העסק ומוצריו. סרטי תדמית שנעשו אחריי תחקיר מעמיק בחברה, והציגו את הייחוד דרך הערך שהלקוח יכול לקבל הוכיחו עצמם כמקדמי מכירות

חשיבות הכרת קהל היעד בהפקת סרטוני תדמית

סרטוני תדמית הם הכי יעילים כאשר מכירים לעומק את קהל היעד ומתאימים את כל המסרים השיווקיים והשפה הויזואלית לקהל היעד המדויק. קראו כאן איך לומדים מיהו קהל היעד, וההתאמה הנדרשת בהפקת של כל סרטון תדמית.

סרטוני תדמית להשקת מוצר חדש

בכדי להשיק מוצר חדש, נדרשים סרטוני תדמית שהם הכי יעילים לקידום מכירות. אבל, חשוב להתאים כל סרטון תדמית לערוץ ההפצה של הסרטון. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות לקמפיין שיווקי למוצר ספציפי.

תוכנות נדרשות לעריכת סרטוני תדמית

התוכנה הכי נפוצה לעריכה ראשונית של סרטוני תדמית היא פרימייר (Premiere), ולעריכה סופית, תיקוני צבע וגרפיקה דינאמית בסרטון התדמית מבצעים בתוכנת אפטר אפקט (After Effect). קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

התאמת סרטי תדמית לערוצי השיווק השונים

על מנת להשיג מקסימום קידום מסרטי התדמית אשר מפיקים עבור העסק, חשוב שכל סרט יהיה מותאם לערוץ השיווק דרכו הוא מקודם. ניתן בתכנון נכון של ההפקה, להפיק סרט תדמית מרכזי, וממנו לגזור סרטונים לערוצים השונים.

הפקת סרטוני וידאו תדמיתיים לעסק- מגוון אפשרויות

ניתן להפיק סרטוני וידאו תדמיתיים באמצעות: קריינים, שחקנים/פריזנטורים או אנשי העסק. מומלץ לתפור לכל עסק את סרטון הוידאו התדמיתי שהכי מתאים בהעברת המסרים השיווקיים. ראו כאן דוגמאות לצורות הפקה שונות.

3 כללים להפקת סרטון תדמית מנצח!

סרטון תדמית הופך למנצח, במידה ושומרים על 3 כללים בהפקה, של: הגדרת קהל היעד, הצגת הצורך של אותו קהל, ויצירת ערך חיובי כמענה לאותו צורך. חשוב להפיץ את סרטון התדמית לקהל היעד, בכדי לרכוש את תשומת ליבו.

4 הטיפים הכי חשובים לשיפור ההצלחה של סרטי תדמית לעסקים

אי אפשר להבטיח את ההצלחה של סרטי תדמית לעסקים, אבל ניתן לשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה של כל סרט תדמית, באמצעות נושאים החשובים לקהל היעד המוגדר, שמוצגים בצורה נכונה. קראו כאן 4 טיפים הכי חשובים בהפקה

הפקת סרט תדמית למרכז מבקרים

סרט תדמית למרכז מבקרים הוא החוויה החשובה של ביקור באתר מבקרים, כך שמומלץ להפיק סרט תדמית מעניין ומרשים, שבעיקר יתרום לידע של המבקרים באתר, וישביח את חוויית הביקור באתר. קראו כאן עוד בנושא, עם דוגמאות

הפקת סרטי תדמית בפורמט לא סטנדרטי

תמיד עדיף להפיק סרט תדמית בפורמט סטנדרטי. אבל, במידה ונדרשת הפקה של סרטי תדמית לא סטנדרטים, חשוב לוודא שמערכת ההקרנה של סרט התדמית אכן תומכת בפורמט המתוכנן. ראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות