יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
היכולת של סרט תדמית לחזק את הזיכרון של לקוחות פוטנציאלים
נכתב: פברואר 2024
סרט תדמית- הכלי החשוב ביותר לחיזוק התדמית של העסק
סרט תדמית שמפיקים עבור עסק, הוא כיום הכלי החשוב והמשמעותי ביותר לחיזוק המיתוג של העסק, אפילו עבור עסקים לא מוכרים. כמובן, צריך לדעת איך להכין אותו, כך שבאמת יצליח לחזק את התדמית של העסק. מנהלי שיווק מעוניינים לדעת שהסרט תדמית שהוכן עבורם, אכן יהיה יעיל, כלומר- אדם שיצפה בסרט אכן יזכור את התכנים, וכפועל יוצא כאשר אותו אדם יצטרך משהו בתחום הפעילות של אותו עסק- הוא יזכור את סרט התדמית, ואכן יפנה לאותו עסק לקבלת פרטים נוספים. זה נושא מאוד חשוב למנהלי שיווק. לכן, מאמר זה ינסה להציג את ההשפעה של סרט תדמית על הזיכרון.
 
ראו תחילה סרט תדמית שנחשב אפקטיבי על ציבור הלקוחות:

איך סרט תדמית יכול לחזק את הזיכרון של לקוחות פוטנציאלים?
סרט תדמית יכול להשפיע על הזכרון של מי שצופה בו בכמה מישורים:


1. השפעה על הזיכרון האישי- סרט תדמית יכול להשפיע על הזיכרון האישי של הצופים, דרך יצירת חוויית רגשיות חזקות. התרחשויות מרגשות בסרט יכולות לקשור את הצופים לתכנים מסויימים, וכתוצאה מכך לשפר את יכולתם לזכור את הפרטים הקשורים באותן חוויות. סרט יכול לעורר זיכרון עבר חיובי של הצופה, כמו זכרון ילדות חיובי, מה שמחזק מיידית את הקשר אל מה שמוצג בסרט התדמית, וכפועל יוצא לחזק את הזיכרון בעקבות הצפייה.

2. השפעה על זיכרון אמוציונלי- צפייה בסרט תדמית יכולה להשפיע על תהליכי זיכרון אמוציונלים. סרטים עם תוכן ריגשי, יכולים ליצור קשר עמוק עם הצופים, ולהשפיע על המודולציה של הרגשות בזיכרון.
 
3. השפעה על הזיכרון הקולקטיבי- לסרט תדמית יש גם השפעה על הזיכרון הקולקטיבי של החברה. דרך הצורך ליצירת סיפורים משותפים, והתקיימות של מציאות חברתית משותפת, סרטי תדמית משפיעים על האופן בו החברה זוכרת את האירועים ההיסטוריים.

4. השפעה נוירולוגית- מחקרים נוירולוגים מראים שחווייות ריגשיות חזקות יכולות לשפר את יכולת הזיכרון. סרטי תדמית עם יצירת חווייות מרכיות, יכולות להביא לשחזור פרטים ואירועים, על פי פרטים בזיכרון האנושי. בתהליכי העיבוד המורכבים של המערכת העצבית, סרטים יכולים לשפר את יכולת ההתרגשות, והחיבור הרגשי, כך שהמידע המועבר ייזכר בצורה חזקה ועמוקה.

 

אתגרים בחקר ההשפעה על הזיכרון

אף שיש לנו הבנה רחבה יותר על ההשפעה של סרט תדמית על הזיכרון, ישנם אתגרים בחקר התחושה המורכבת הזו. על פי זה, הנגישות לחקר נוירולוגי ופסיכולוגי בתחום זה עשויה להיות מוגבלת. הפערים בין תגובות פרטניות להשפעה קולקטיבית, ובין דימיון אישי להשפעה תרבותית משפיעים על דרכים בהן התופעה נמדדת ונבחנת.

 
לסיכום,  לסרט תדמית ישנה השפעה משמעותית על הזיכרון, במיוחד אם הסרט יוצר חווייה ריגשית עמוקה, או מעורר זיכרונות אמוציונלים חיוביים. יש לכך תרומה להשפעה של סרט תדמית לאורך זמן, ולא רק במועד הצפייה בסרט.
מאמרים נוספים בנושא:     לקוחות זוכרים 70% מהמידע שמוצג להם בסרט תדמית                                       סרט תדמית והקשר לערכים חברתיים

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את התדמית והמיתוג של העסק?

מעוניין להגדיל חשיפה למוצר חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו תחילה סרט תדמית לחברת יזמות והשקעות בנדל"ן

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לחזק את התדמית של חברת יזמות ונדל"ן. סרט תדמית זה נחשב להצלחה שיווקית גדולה, מכיוון שהשפיע על קהל היעד, אפילו לאורך זמן. כלומר- לקוחות פוטנציאלים פנו אל החברה, גם שבועות אחריי שצפו בסרט. הסיבה להצלחה הגדולה של הסרט, היא שהוא מפתיע, וכולל תסריט עם נגיעה של חוש הומור, מה שמאוד לא מקובל בתחום חברות נדל"ן. 

ראו סרט תדמית למנשא תינוק למים בטיחותי

מדובר על סרט תדמית קצר יחסית, באורך של כדקה, אשר מציג מנשא תינוק למים. סרט זה מעורר את הפחדים החזקים ביותר של אמהות צעירות, מכניסה למים עם תינוקות בצורה לא בטוחה, לעומת ההרגשה הנהדרת כאשר הכניסה למים היא בטוחה. את זה בדיוק מציג סרט תדמית זה, כשהכל מצולם בוידאו עם אמהות צעירות ותינוקות חמודים במים. לסרט הייתה השפעה ארוכת טווח.

ראו סרט תדמית למערכת למניעת תאונות ברכב

עוד דוגמא של סרט תדמית, שהצליח להשפיע משמעותית על קהל היעד, גם הרבה אחריי שצפו בסרט. מדובר על מערכת בטיחותית לרכב, שיכולה למנוע תאונות. הסרט נפתח באדם ש'משחק' בטלפון תוך כדי נהיגה, מה שמסתיים באירוע תאונה. זו חווייה שכמעט כל אחד מהצופים הבוגרים מכיר, יכול להזדהות, ואירוע שהוא חושש ממנו. כלומר- חשפנו את הצופים לזיכרון אישי של חווייה ריגשית עמוקה, שבהחלט משפיעה על הזיכרון של הצופים.

ראו סרט תדמית לבינייני האומה בירושלים

מדובר על סרט תדמית סרט תדמית ממש קצר, באורך של פחות מדקה, שנועד להציג את היכולות המרשימות והמבדלות של מרכז הקונגרסים בירושליים- בינייני האומה. סרט תדמית זה הוא לא 'מדקם מכירות', אלא בעיקר נועד לחזק את המיתוג של המקום, ולהזכיר לכל מי שנושא כנסים מעניין אותו, שהמקום אכן מדהים ומתאים כמעט לכל סוגי הכנסים. לכן, סוג כזה של סרט תדמית בהחלט מחזק את הזיכרון של קהל היעד.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות