יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הגדלת מכירות באמצעות סרטי תדמית למוצרי החברה
עסק יכול להתקיים רק אם מצליח למכור את מוצרי החברה
 זה לא מספיק לפתח מוצרים 'מדהימים' 'מהטובים שיוצרו אי פעם' 'המוצרים שלנו ימכרו את עצמם', ועוד סופרלטיבים ששמעתי מבעלי עסקים או מנהלי שיווק נלהבים. עסק שלא מצליח למכור את המוצרים שהוא פיתח ומייצר- לא יוכל להתקיים. פונקציית המכירות בחברה היא הגורם הכי חשוב בחברה, ועסקים מצליחים הם אלה שמבינים את זה, ומספקים לאנשי המכירות את כל כלי המכירות החשובים בכדי שיוכלו למכור את המוצרים. 

 

מהם כלי המכירות הכי יעילים עבור אנשי המכירות?

בעבר, על השאלה שבכותרת קבלתי המון תשובות מעסקים שונים. כל עסק פיתח לעצמו שיטות מכירה וכלי מכירה מגוונים, ועל בסיס אותם כלים העסקים פרחו. אבל כיום, נדמה לי שנשמע מרוב העסקים את התשובה שסרטי תדמית למוצרי החברה הם הכלי החשוב ביותר לקיום החברה. זה לא מפתיע. זה ידוע שכבר מעל עשור כל חיפושי המידע על מוצרים חדשים מבוצעים באינטרנט, ובעיקר דרך חיפוש בגוגל. חברה שדואגת שהמוצרים שלה יהיו בעלי נוכחות משמעותית באינטרנט, כשהמידע העיקרי על המוצרים מוצג קודם כל דרך סרט תדמית של המוצר- יהיו אלה שימכרו משמעותית את התוצרים של החברה. 


ראו כאן דוגמאות של סרטי תדמית שונים, שנועדו לקדם מכירות של מוצרים:
לסיכום, אנשי מכירות בעסק, הם הכי יעילים בקידום מכירות, כאשר יש להם סרט תדמית לכל אחד מהמוצרים שהעסק מפתח ומייצר. חשוב שהפקת סרטי התדמית תהיה באוריינטציה שמקדמת מכירות, כגון: שימוש ברגש, שימוש בהומור, בחוויה חיובית או בסיפורי הצלחה.למאמרים נוספים בנושא:   הפקת סרטי תדמית- לחשוב שיווקית ורק שיווקית!                                       מה גורם לסרט תדמית להשפיע?

מנהל עסק- מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם מוצרים קיימים?
 

ראה סרט תדמית לקידום מיזם בשוק האמריקאי

מדובר על סרט תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר נועד לקדם מכירות של מיזם בשוק האמריקאי. המיזם פונה לקהל נוצרים אוונגליסטים אמריקאים, חובבי ישראל, שמוכנים להשקיע בעידוד עסקים קטנים בארץ. בכדי לעודד אותם להשקיע גם במיזם זה, סרט התדמית פונה לרגש: ישראל היא מדינה נהדרת, אבל הרגישות הבטחונית לאורך הגבול פוגעת ישירות בעסקים קטנים שבפריפרייה. בסרט התדמית מוצגים בוידאו ישראל היפה, ומה קורה כאשר נוחתים עלינו קסאמים. בהמשך, מציגים את חלק מהאנשים שמאחורי העסקים הקטנים שבפריפרייה. כל אלה יוצרים חיבור רגשי הן לישראל והן לאותם עסקים, מה שמבטיח השקעה של הלקוחות הפוטנציאלים במיזם.

סרט תדמית למערכת בטיחות שדות תעופה של חברת הייטק

חברות הייטק בדרך כלל מפיקות סרטי תדמית למערכות הטכנולוגיות המתקדמות, שמבוססות בעיקר על אנימציה או גרפיקה דינאמית, בהן מציגים את הקונספט המתוחכם שמאחורי המערכת בצורה פשוטה והכי יעילה באמצעות האנימציה. אבל, במערכות חדשות עובדות שכבר הוכיחו את עצמן אצל לקוחות של החברה, עדות של לקוח מרוצה היא מאוד יעילה בקידום מכירות בזמן קצר יחסית. לסרטי תדמית כאלה קוראים סרטי סיפור הצלחה. בסרט תדמית זה, החברה שמפתחת מערכת בטיחות לשדות תעופה, רצתה לקדם פעילות מכירה, והמסקנה בעקבות התחקיר הייתה שסרט תדמית בסגנון סיפור הצלחה יהיה הכי יעיל. בסרט תדמית זה, לא 'מראיינים' את הלקוח שמשבח את המערכת, אלא משתמשים בקטע וידאו בו הלקוח מציג ומשבח את המערכת במסגרת כנס בינלאומי לבטיחות שדות תעופה. עדות כזו, עם המצלה חד משמעית על המערכת של חברת ההייטק- הוא מקדם המכירות הכי טוב בעסקים, מה שמאוד מקל את העבודה של אנשי המכירות. 

ראו סרט תדמית שיווקי לחברת אקטיב מערכות שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר נועד לקדם שיווקית את חברת אקטיב מערכות. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד קוסמטי-רפואי מתקדם, בטכנולוגיות שונות וליישומים שונים. מטרת סרט תדמית זה הייתה לחזק את המיתוג של החברה. לכן, הפקנו סרט זה אשר כמעט כולו מצולם בוידאו, מה שמאפשר לקהל היעד לראות את המוצרים בצורה הכי אמיתית שלהם, וכן לראות את הציודים השונים בהדגמות, תוך הצגת הבידול של כל מכשיר. 

סרט תדמית לשיטת תיקוני פח 'יבשה' ברכבים

רשת מוסכים ישראלית, מציעה לשוק שיטת תיקוני פח 'יבשה', כזו שמאפשרת אחריי תאונה קלה ברכב, לבצע את תיקון הפח ללא צורך בצביעה מחדש של הרכב, או אזור הפגיעה, ובכך לא נגרמת ירידת ערך של הרכב. זהו נושא משמעותי בארץ, במיוחד שכמעט כל רכב סובל משורת פגיעות קלות ברכב, שניתן לתקנן בשיטה של רשת המוסכים, ללא ירידת ערך. כלומר, כל בעל רכב יוכל להזדהות עם הפתרון, אם רק יגרמו לו לקבל פרטים על השיטה. בכדי לגרום לאנשים לצפות בשיטה, סרט תדמית זה משתמש בהומור קל, שבו רואים אדם שרכבו נפגע במגוון 'תאונות' קלות, כשהכול מצולם בשחור לבן, עם תנועה בסגנון הסרט האילם, מה שמעלה חיוך על פני מי שצופה בסרט, נוצרת גם הזדהות עם הבעיה המוצגת שכל בעל רכב חווה, מה שמעודד את הלקוח הפוטנציאלי להמשיך ולצפות בסרט התדמית, ולקבל את המידע בנושא. סרט זה יצר עליה משמעותית המכירות של הרשת, גם בזכות ההומור שגרם לאנשים להפוך את הסרט לויראלי.

סרט תדמית להזמנת קרוזים אונליין

דרך נוספת לעודד אנשים לרכוש משהו שמוצג להם בסרט תדמית, היא דרך 'חוויה חיובית שמעבירים את הלקוח'. במידה ומצליחים לגרום למי שצופה בסרט התדמית להרגיש כאילו הוא כבר רכש את המוצר, ועד כמה הוא יכול להנות ממנו, סיכוי גדול שאותו אדם יהפוך ללקוח, או לפחות יוצר קשר לקבלת פרטים נוספים. בסרט תדמית זה, מנסים לעודד לקוחות פוטנציאלים לבצע הזמנה של קרוז (הפלגת נופש) דרך אתר החברה. במקום להציג ללקוחות את אתר החברה, עם הכוונה איך לבצע את ההזמנה, סרט תדמית זה מציג את הכייף שבשהות על ספינת קרוזים, את המגוון העצום של הפעילות העשירה שעל הספינות, והמזון המדהים שמוגש כיד המלך. בנוסף, מציגים את המראות המדהימים של אותם מקומות שבדרך כלל יוצאים להפלגות בעולם. מכיוון שהכל מצולם בוידאו באיכות גבוהה, מי שצופה בסרט התדמית מתחבר לחוויה החיובית, וממש מרגיש את הכייף של להיות על הספינה, ולהגיע לאותם מקומות מדהימים. מכאן ועד לביצוע הזמנה- המרחק קצר.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט תדמית של כ- 2 דקות, אשר משתמש בכמה כלים בכדי לקדם מכירות. סרט תדמית זה, מציג מערכת ניהול דיגיטלית מתקדמת לניהול קווי ייצור. הסרט קודם כל מעודד להמשך צפייה באמצעות הכרזה של: 'למה יותר ויותר חברות עוברות למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור'? ברור שמנהלים של קווי ייצור מסתקרנים מכזה פתיח, ומעוניינים להבין על מה מדובר. אבל, קווי ייצור זה דבר רגיש בכל עסק, ואף מנהל של קווי ייצור לא ירצה לקחת את הסיכון ולשלב במפעל מערכת ניהול שאף אחד אחר לא משתמש בה. הוא היה מעוניין לשמוע סיפור הצלחה קודם. לכן, בסרט תדמית זה, במקום למסור עדות של לקוח מרוצה בצורת 'סיפור הצלחה' הסרט כולל צילומים של המערכת כפי שהותקנה אצל לקוח אחר, ומה היו התוצאות שהתקבלו ממערכת הניהול החדשה, כאשר הכל מצולם בוידאו. אין ספק- כל אלה מעודדים לרכישה של המערכת.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות