יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
הבנת הקהל והצופים: כיצד ליצור סרטון תדמית ממוקד ומרתק?
נכתב: ינואר 2024
הנושא החשוב ביותר בהצלחת סרטון תדמית הוא הבנת קהל היעד!
כל עסק כמעט כיום, מפיק סרטון תדמית לקידום מכירות של המוצרים, כמעט בלי קשר לגודל העסק. אבל, כולם רוצים להיות משוכנעים שכשהם מפיקים סרטון- הם רוצים שהוא יצליח, ויספק את התוצאות השיווקיות. קשה כמובן להתחייב לכזו תוצאה, כי יש הרבה גורמים שלא תלויים בכם, שיכולים להשפיע. אבל, אנחנו בוודאות יכולים לומר, שניתן להפיק סרטון תדמית ממוקד ומרתק, כזה שיגדיל את סיכויי ההצלחה, רק אם מבינים לעומק את קהל היעד והצופים בסרטון. במאמר זה ננסה להציג מה מומלץ לעשות בתהליך ההפקה של הסרטון, על מנת שיכניס את הצופים לתוך העולם של הסרטון, ויחבר אותם למסרים השיווקיים.

 
ראו תחילה סרטון תדמית שממוקד בקהל היעד, תוך מענה מדוייק לצרכים שלו:

אז איך מומלץ ליצור סרטון תדמית ממוקד ומרתק, שגם יניב תוצאות?

אלה ההמלצות שלו לתהליך שיאפשר ליצור סרטון תדמית ממוקד ומרתק, שגם יניב תוצאות לעסק:

1. ניתוח קהל היעד והצופים- אין כל משמעות להפקת סרטון תדמית 'שיתאים לכולם'. אם רוצים סרט מרתק, חייבים להתמקד בקהל היעד ובצופים הרלוונטים למוצר של העסק. חייבים להבין את הרקע והתרבות של קהל היעד, את הזיהוי של המאפיינים הדמוגרפים, הפסיכולוגים והתודעתיים של הקהל. צריך לבחון את תהליכי החשיבה, התחושות והרגשות שמשפיעים על הצופים הרלוונטים, ומה המוטיבציה שלהם לצפות בכלל בסרטוני תדמית. 

2. קביעת מטרות ומסרים שיווקיים לסרטון- חייבים להגידר מטרות ברורות ומוגדרות לסרטון התדמית, וכן את המסרים השיווקיים המרכזיים, וכן את תתי המסרים שישפיעו על קהל היעד.

3. יצירת סיפור ותסריט מרתק- בחינת תבניות סיפור מוכרות, אשר מתאימות לקהל היעד, לא רק מבחינת הצרכים, אלא גם מותאמים לתרבות המקומית, ולמציאות היומיומית של הצופים. במידה ובתסריט מעוניינים לשלב דמויות, הן צריכות להיות ריאליסטיות שמתאימות לקהל היעד, מבחינה תרבותית, רקע ואפילו מבחינה ריגשית.

4. בחירת סגנון וטון לסרטון- מומלץ שהסגנון והטון שייבחר להצגת הסיפור בתסריט, יהיה כזה שמתאים לקהל היעד. מומלץ ליצור אוירה ותחושה חזותית שתתאים למסר השיווקי ולמטרות של העסק שהוגדרו לסרטון.

5. איכות גבוהה ומקצוענות- האיכות והמקצוענות של הפקת הסרטון צריכה להיות הכי גבוהה שחברת ההפקות יכולה לספק, ומכל הבחינות, כולל: התסריט, הביצוע, הצילום, העריכה, הפסקול. מומלץ להשתמש בכלים וטכניקות יצירתיות, כך שיווצר רושם משמעותי ומרתק על הצופים. 

6. בדיקת תגובת קהל היעד- עוד לפני הפצה של הסרטון, מומלץ לגבש קבוצת צופים קטנה, שהיא מדגם של קהל היעד, ולהציג להם את הסרטון, ולקבל מהם משוב. חשוב להתייחס להערות, וליישם אותן בסרטון הסופי שיופק בעקבות הצפייה.

7. הפצה מצומצמת ומדידת תוצאות- אחריי שהסרטון עודכן לגרסה סופית, יש להפיץ אותו בתפוצה מצומצמת אל קהל היעד, בחלק מאמצעי המדיה הדיגיטלית, ואז לבצע מעקב צמוד של מדידת התוצאות והניתוח שלהם. בהתאם לתוצאות, ניתן להבין אם הסרטון עובד, או נדרשים עדכונים נוספים. רק אחריי השלב הזה, ניתן להפיץ בתפוצה רחבה, ודי מובטח שעכשיו סרטון התדמית יספק את התוצאות השיווקיות המצופות.


לסיכום,  ניתן ליצור סרטון תדמית ממוקד ומרתק, כזה שגם יניב תוצאות שיווקיות נדרשות, בתנאי שמבינים לעומק את קהל היעד והצופים הפוטנציאלים. מומלץ כאן מה נדרש לעשות בתהליך ההפקה על מנת להשיג את התוצאות המוגדרות.

מנהל שיווק- מעוניין להפיק סרטון תדמית שישפיע ויתן תוצאות?

מתכנן קמפיין שיווקי מבוסס סרטון תדמית?

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית לעסק שפיתח מגוון של ציודים לטיפולים קוסמטים-רפואיים

מדובר על סרטון תדמית באורך של כדקה, אשר פונה לקהל נשי, ומציג לו מגוון גדול של מכשירים לטיפולים קוסמטים-רפואיים, שכולל את כל סוגי הטיפולים הקוסמטים-רפואיים לנשים, כך שעונה לכל אחת על צורך כולשהו. הסרטון מבוסס כולו על צילומי וידאו של הציודים השונים, תוך כדי הדגמת הפעולה על דוגמנית, תוך הצגת היתרונות במיוחדים של כל מכשיר, בהתאם לסוג הטיפול.

ראו סרטון על חשיבות הפקת סרטון תדמית לעסק

עבור כל מי שעוד מתלבט לגביי הפקת סרטון תדמית לעסק שלו, ראו סרטון קצר זה, באורך של כ- 30 שניות, אשר מציג בצורה ברורה א כל היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק. הסרטון מבוסס כולו על קטעים קצרים מתוך סרטוני תדמית שהפקנו בשנתיים האחרונות. ניתן לראות את מגוון סגנונות ההפקה.

ראו סרטון תדמית למנשא תינוק למים

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כדקה, אשר מציג פתרון חדשני להכנסת תינוקות למים בצורה בטוחה, כאשר זה נעשה בצורת סיפור, מוצג דרך צילומים ברמה מאוד גבוהה, כולל שימוש באמהות ותינוקות חמודים, כך שקהל היעד של האמהות, מתחברות לסיפור ולפתרון שמוצג להן.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות