יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
האם סרטון תדמית לעסק צריך להיות מדליק?
'אני רוצה סרטון תדמית מדליק'!!
הרבה מנהלי שיווק שפונים אליינו, מבקשים הפקה של סרטון תדמית מדליק, שלא יצא לאנשים מהראש, ואולי אפילו יהפוך לויראלי, וישותף ברשתות החברתיות. רוצים משהו מיוחד, כזה שלא ראו עד היום, וכו וכו וכו. 

לצורך הפקה של כזה סרטון נדרש תקציב בשמים, שהם כמובן לא מוכנים להשקיע, ובסופו של יום יורדים מהדרישה מאוכזבים, או פונים לחברת הפקת סרטוני תדמית אחרת.  אבל- לא זה העיקר. העיקר הוא שממש לא מומלץ להפיק סרטון תדמית מדליק, כזה שאנשים נדלקים על הסרטון ברמה שהוא אולי אפילו הופך לויראלי. הבעיה היא שהוא 'לא מספק את הסחורה'. סרטון תדמית אמור לסייע למכור מוצרים, ולא למכור 'את עצמו'. הרי הסרט הוא לא המטרה, הוא רק אמצעי לקידום מכירות. אם הסרט כל כך מוצלח, מה שאנשים זוכרים זה את הסרט, ולא את התכנים שהוא מנסה להעביר. 

הגישה של יהב הפקות, סרטוני תדמית לעסקים, היא הפוכה. על מנת שהסרט יעביר את המסרים בצורה הכי יעילה, ויעזור לקדם מכירות של מוצרים, הוא צריך להיות הכי פשוט שאפשר. כמעט כמו פרסומת טלוויזיה, ממוקד במסר עיקרי, ומציג אותו בצורה הכי ברורה ופשוטה, כך שהזכירות של המסרים נשמרת גם זמן רב אחריי הצפייה בסרטון. 

על מה מומלץ להקפיד בהפקת סרטוני תדמית?


מניסיוננו בהפקה של מאות סרטוני תדמית לעסקים מסוגים שונים, אנחנו ממליצים בכל הפקה של סרטוני תדמית, להקפיד על הנושאים הבאים:

1. פשטות- לא משנה כמה מורכב המוצר או המערכת שמעוניינים להציג בסרטון התדמית, חייבים להציג בצורה הפשוטה והברורה ביותר: מה הבעיה? ואיך המוצר החדש פותר אותה? חייבים להגדיר את 2-3 המסרים העיקריים שמעוניינים להעביר, ובהם להתמקד. במקרים רבים- כל המוסיף- גורע. אנשים הם חסרי סבלנות, ויכולים להתרכז במספר מסרים מצומצם, ואז גם לזכור אותם לזמן יותר ארוך אחריי הצפייה בסרטון התדמית.

2. אמינות- אנשים שצופים בסרטים באינטרנט מגיעים מתוך צפייה סקפטית וחסרת אמונה. הם חוששים 'שיעבדו' עליהם, שהמוצר לא קיים, שהחברה המציגה לא קיימת, ובפועל- אכן יש הרבה מאוד נוכלים באינטרנט. הסרטון חייב להסיר את החסמים האלה. צריך למצוא כל דרך שתשדר אמינות הן של החברה המציעה, והן של המוצרים המוצגים בסרט. בדרך כלל צילומי וידאו עושים את זה בצורה הכי יעילה, אבל צריך לבחון כל נושא לגופו ולהתייחס לנושא.

3. יותר טובים מהמתחרים- זה אחד הנושאים הכי חשובים בהפקה של הסרטונים. למרות שמנהלי שיווק משוכנעים שהמוצרים שהם מציגים הם 'הכי טובים שבעולם, רק לקוחות יראו אותם ומיד ויתאהבו', במבט אובייקטיבי לכל מוצר, חדשני ככול שלא יהיה, ישנה תחרות. ללקוחות מציעים הרבה מאוד פתרונות, והם די מתבלבלים מהשפע. חייבים להציג להם בצורה הכי ברורה במה המוצר המוצע יותר טוב מהמתחרים. אלה לא חייבים להיות הנושאים הכי חשובים במוצר, אבל הם אלה שעוזרים ללקוחות להחליט.

4. עד דקה- זה אחד הנושאים שמעוררים הרבה ויכוחים עם מנהלי שיווק. הם משוכנעים שהמוצר שלהם כל כך עשיר בתכונות מדהימות, שצריך סרט תדמית של 3 דקות לפחות. אנחנו מסבירים שהלקוחות הפוטנציאלים מוכנים לחהקדיש שניות ספורות לסרט לפני שהם מחליטים לנטוש ולעבור לסרט אחר, ואם לא תפשתם את הלקוח באותן שניות- הוא ינטוש את הסרט לטובת המתחרים. אם הסרט מעל דקה, יש חשש שהוא בכלל לא יקליד עליו לתחילת צפייה. לכן, ההמלצה שלנו להציג בצורה הכי מתומצתת את המוצר, כך שאם השתכנע לצפות, הוא יישאר בסרט לפחות 30 שניות עד לקבלת החלטה ליצור קשר עם החברה לקבלת פרטים נוספים. זה שם המשחק!לסיכום, סרטון תדמית לא צריך להיות מדליק, או כזה שמושך יותר תשומת לב לסרט מאשר למוצר המוצג. עדיף סרטון תדמית ששם דגש על: פשטות, אמינות, יתרון על המתחרים, ומוצג בתוך כדקה.למאמרים נוספים בנושא:   סרטון תדמית לקמפיין שיווקי  - לחץ כאן                                       סרטון תדמית לפרסום במדיה הדיגיטלית - לחץ כאן

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצר חדש?

מעוניין להגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, או לחדור לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

ראה תחילה סרטון תדמית למערכת חשנית לניהול הייצור

מדובר על סרטון תדמית של כדקה וחצי, אשר מציג בצורה פשוטה וברורה: מה הבעיה? איך המערכת החדשה פותרת את הבעיה? איך היא נראית כאשר מותקנת בהצלחה אצל לקוח אחר? וקריאה לפעולה. למרות שמסתתרת טכנולוגיה מאוד מתקדמת מאחורי הפתרון, הוא מוצג בצורה פשוטה, ללא כל גימיקים, מצולם בוידאו לחיזוק האמונה בקיום הפתרון, ולהזדהות עם הבעיה.

ראה סרטון תדמית לאפליקציה חדשנית

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר מציג באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית, אפליקציה חדשה של השכרת דירות אונליין. גם כאן מציגים את הבעיה, את הפתרון והיתרונות שהוא מספק ללקוח, וקריאה לפעולה. במקרה זה הסרטון נעשה באנימציה, מכיוון שזו הדרך היעילה ביותר להציג קונספטים חדשים, אפליקציות חדשות או תוכנות מתקדמות, בצורה הכי ברורה.

ראו סרטון תדמית לתאורה בייתית חדשה שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית קצר, באורך של כ- 30 שניות, לפתרון תאורה חדשני לבית. הסרטון ממש מדליק, ומעלה חיוך, מה שמחבר רגשית את הלקוחות הפוטנציאלים, ומעודד רכישה של כזה מוצר. הסרטון מאוד קצר, על מנת שיהיה יעיל בהפצה ברשתות הדיגיטל. סרטון זה, הינו אחד מתוך סדרה של 10 סרטוני תדמית שהפקנו לחברה שמשווקת את המוצר, בכדי להציג מגוון פתרונות לבית של המערכת. 

ראו סרטון תדמית שהפקנו לאחרונה לסוכנות ביטוח

מדובר על סרטון תדמית של כ- 2 דקות, אשר מציג דרך צילומי וידאו את סוכנות הביטוח עדיפים. בסרטון תדמית זה התלבטנו איך הכי נכון להציג סוכנות ביטוח, כאשר חברות ביטוח אחרות בדרך כלל מציגות סרטוני תדמית באנימציה. לבסוף, הוחלט על הצגה ויזואלית של הסוכנות, על התשתיות הקיימות בסוכנות, ואנשי הסוכנות החביבים, ששמים את הלקוח בראש. סרטון תדמית זה בהחלט חיזק את התדמית האישית והאנושית של העסק, ותרם לקידום העסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות