יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
האם גם בשנה הנוכחית חברות הייטק צריכות סרט תדמית?
נכתב:  ינואר 2024
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

 

ההייטק הישראלי נמצא במשבר כבר מעל שנה וחצי!

חברות ההייטק הישראליות סובלות ממבר מתמשך, שהחל אפילו עוד לפני ההפיכה המשפטית, החמיר מאוד במהלך ההפיכה המשפטית, ומאז ה 7.10.23 במצב מאוד חמור. מדובר בעיקר על בריחת משקיעים, עם מצב כלכלי לא ברור כמעט בכל העולם שגרם לירידה בביקושים. נכון להיום, מסתמן שכמחצית מחברות ההייטק יתקשו לצלוח את המשבר הכלכלי הצפוי של שנת 2024. כמעט כל חברה מצמצמת השקעות, הן בפיתוח והן בשיווק, וחלקן כבר מצמצמות משמעותית בכוח אדם. 

קטונתי מלייעץ לחברות הייטק השונות מה עלייהן לעשות. אבל, אם מדובר על 'בריחת משקיעים' ביחד עם 'ירידה בביקושים', חשוב לי להציג לחברות ההייטק מה הכלים השיווקיים הקיימים כיום, שגם הוכחו כהכי יעילים לשיווק, שהם:

1. סרט תדמית לחיזוק תדמית

2. סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים


 

הפקת סרט תדמית לחיזוק התדמית של חברת ההייטק

חלק נכבד מחברות ההייטק הישראליות הן חברות קטנות עד בינוניות, שרובן אינן מוכרות בחו"ל.  בכדי ליצור חשיפה לחברות, ובמיוחד לקהל היעד שלהן, הדרך הכי יעילה לעשות את זה, ובעלות בהחלט נמוכה, זה להפיק עבורן סרט תדמית קצר, אותו מפיצים אל קהל היעד, בכל דרך קיימת במדיה החדשה, כלומר- דרך טרגוט קהל היעד בגוגל או ברשתות חברתיות, בהתאם לחיפושים של קהל היעד, או דרך בלוגים מקצועיים, וגיקים שמחפשים פתרונות חדשניים ומתקדמים, שוב בהתאם לתחום הפעילות של חברת ההייטק. 

מאוד מומלץ, שסרט התדמית יציג את החברה, את מובילי החברה, את הטכנולוגיה העיקרית, שבמידה ומבוססת על פטנטים לציין את זה, ובעיקר- להציג את הבידול של החברה ביחס לפתרונות חלופיים. סרט תדמית שכזה, במידה והגיע אל קהל היעד, יוצר חשיפה מצויינת לחברה, מחזק את התדמית שלה בעיניינם, ובמידה ובהמשך מציגים להם פתרונות שסיימו פיתוח, הם יהיו פתוחים להתחיל לבדוק את הפתרונות, כך שבהחלט חלקם גם יתקדם בתהליך הרכישה של הפתרונות. 

 

הפקת סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים 

אין ספק, ימים אלו אינם זמנים טובים לגייס מימון לפיתוח של נושאים חדשים לגמריי. בימים אלו, מומלץ לחברות הייטק, שנמצאות בשלבים הסופיים של הפיתוח, ומעוניינים לגייס מימון להשלמת הפיתוח ולהשקעה מסיבית בשיווק של המוצר החדשני- זה בהחלט הזמן. לחברות הייטק אלו, אנחנו ממליצים להפיק סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים, תוך שימת דגש על כך שהמוצר הוכח כפועל בצורה תקינה, ומה שנדרש זה בעיקר מימון להשלמת הפיתוח ולמימון של קמפיין שיווקי על מנת לקדם מכירות של המוצר החדש. בסרט חייבים לשים דגש על מי שפיתח את המוצר, על איזה גודל שוק מדובר, ומה באמת הייחוד של הפתרון עבורו מבקשים את המימון. שילוב של כל אלה בסרט תדמית, בעלות מאוד סבירה, והפצתו ישירות לגופי מימון, בהחלט יכול לקדם את יכולת הגיוס, או לפחות לאפשר קיום פגישה עם מממן פוטנציאלי, בו ניתן להציג בצורה יותר מפורטת את הפתרון. 

 ראו דוגמא של סרט תדמית לחברת הייטק ישראלית קטנה

מדובר על חברת הייטק ישראלית, בגודל קטן יחסית, אשר פיתחה מערכת חירור בטכנולוגיה מהפכנית, ועכשיו מעוניינת להתחיל ולשווק את המערכת. סרט התדמית מציג את המוצר, את החברה, ובעיקר את הטכנולוגיה החדשנית אשר מבוססת על פטנט רשום של החברה, שזה הבידול העיקרי שלה. הפצה של הסרט לקהל היעד, שהוא חברות תעשייתיות בתחום, יאפשר לחברה להתברג בעולם למרות שהיא יחסית חברה קטנה.

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:אחת המטרות של סרט תדמית היא לדמות חוויית משתמש

                              
הפקת סרט תדמית לעסק- דברו בשפה של קהל היעד

 ראו סרט תדמית לחברת הייטק ישראלי בינונית

מדובר על סרט תדמית לקידום מכירות של מוצר רפואי שמיועד לאוכלוסיה מבוגרת. המוצר השלים פיתוח על ידי חברת ההייטק הישראלית, ועכשיו הם מעוניינים להתחיל לשווק אותו בארצות הברית. סרט התדמית מכוון במדוייק לקהל היעד המבוגר, תוך הצגת המוצר, היתרונות שלו ביחס לפתרונות קיימים, ומגוון הבדיקות העצמיות שניתן לבצע איתו, כשהכל מוצג בצורה פשוטה וברורה.

 ראו סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים לחברה ישראלית

מדובר על סרט תדמית לגיוס מימון לחברה ישראלית, שפיתחה שיטת בנייה מודולרית מהפכנית, שיכולה להוזיל משמעותית עלויות בנייה חדשה, ועכשיו מעוניינת בגיוס מימון להשלמת הפיתוח, בעיקר בנושא מיכון רובוטי מתקדם, ולהתחיל ולשווק את הפתרון לקהל היעד. סרט התדמית מציג את הפתרון ושהוא עובד ומוכח, מדגיש את היתרונות של השיטה, ואת גודל השוק הצפוי לכזה פתרון.

 

לסיכום, חברות הייטק שנמצאות בשלבים אחרונים של פיתוח של מוצר חדשני, צריכות להפיק סרט תדמית לקידום מכירות של אותו מוצר, או סרט תדמית לגיוס מימון ממשקיעים, לצורך השלמת הפיתוח ושיווק שלו אל קהל היעד. אין ספק שסרט תדמית הוא ההוצאה השיווקית הכי יעילה והכי זולה לצרכים אלו.