יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
דרכים שונות להפקת סרט מוצר
בעבר, חברות גדולות הפיקו סרט תדמית לעסק, שהציג את העסק והמוצרים, בסרט ארוך ומקיף. כיום, עם הירידה המשמעותית בעלות הפקת סרטים, אנחנו ממליצים לעסקים להפיק סרט תדמית קצר לעסק, שיתמקד בחברה ובטכנולוגיה הייחודית שלה, וכן סרטי מוצר לכל אחד מקווי המוצרים של החברה. 

וכאשר מחליטים באמת להפיק סרטי מוצר למוצרי החברה, קיימת התלבטות בדרך של איך להציג את המוצר: בסרט וידאו, או בסרט אנימציה. למעט אם מדובר בתוכנות, או באפליקציות חדשניות, ההמלצה העיקרית שלנו כחברת הפקה היא שעדיף סרט המצולם בוידאו, כך שתנתן ללקוח הפוטנציאלי אפשרות להתרשם מהמוצר, איך הוא נראה, איך משתמשים בו, כולל אנשים אחרים שנהנים מהשימוש במוצר.

אבל, גם כשהלקוח מסכים להפקת הסרט באמצעות צילומי וידאו, קיימים שני קונספטים עיקריים של ההפקה: הצגת צורת השימוש, והצגת עדות לקוח מרוצה. 
לסיכום, אין ספק שהדרך היעילה ביותר לקדם שיווקית מוצר, היא באמצעות הפקת סרט מוצר לאותו קו מוצרים. במסגרת הפקת הסרט, ניתן לבחור בצורת הצגת השימוש במוצר, או בצורת הצגת עדות לקוח מרוצה. שתי השיטות הוכחו כיעילות לקידום המוצר.
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם מכירות של מוצר חדש?

מעוניין להיכנס לשווקים חדשים עם קו מוצרים מתקדם?
 

ראה תחילה סרט מוצר למצלמת דרך ייחודית (הצגת צורת השימוש במוצר)

בסרטון מוצר זה, מודגם השימוש בפועל של מצלמת הדרך, כאשר כל הצילומים מבוצעים מתוך רכב נוסע, כולל צילום בו זמנית של מצלמת הוידאו שצילמה את הנהג מתוך הרכב, ומצלמת הדרך שצילמה את חזית הרכב תוך כדי נסיעה. באופן כזה, הצופה יכול לבחון את פעולת המערכת באופן הכי אמין שאפשר, מה שלא היה מושג אם היינו מפיקים סרט אנימציה של המוצר, או מצלמים בתוך אולפן מסך ירוק (כמו שמקובל לבצע בצילומי קולנוע, עקב הקושי והמורכבות של צילומים בתוך רכב נוסע בפועל). 

ראה סרט מוצר למערכת בטיחות לשדות תעופה (הצגה באמצעות עדות לקוח מרוצה)

בסרט זה, מציגים בקצרה את הבעיה הקיימת בשדות תעופה, תיאור מאוד קצר של המעכת הבטיחותית לשדות התעופה, ולאחריה- עדות של לקוחות מרוצים מהשימוש במערכת, בשני שדות תעופה. בסרט שולבו עדויות לקוחות מרוצים, לא כאלה שהתראיינו עבור החברה, אלא מתוך ראיונות שניתנו לטלוויזיה, או מתוך הרצאה בין לאומית, בה הלקוח הציג לקהל רחב את היתרונות של המערכת, והניסיון הטוב של השימוש בה. אין ספק, שבכך מתקבלת העדות הכי אמינה למוצר, ומעודד לקוחות שמתלבטים לקבל החלטת רכישה של המערכת.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, שהופקו למוצרים שונים ומגוונים, כאשר כל אחד מהם הוכיח את היעילות שלו בקידום המכירות של אותם מוצרים

יהב הפקות- סרטי מוצר שיווקיים

ראו סרט מוצר לתוכנה מעקב אחריי גידולים חקלאיים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרט מוצר, לתוכנה מבוססת ענן שפיתחה חברת אקולוג'יק, אשר נועדה לבקר גידולים חקלאיים, ולאפשר סינכרון גלובלי של גידולים ואספקת מוצרים חקלאיים מהיצרן ועד הצרכן. סרט מוצר זה משלב צילומי וידאו בהם ניתן לראות את הצגת הבעיה, הצגת החברה שפיתחה את התוכנה, וצילומים של אזורים בהם המערכת פועלת. לצורך הצגת התוכנה, משולבים בסרט המוצר צילומי מסך אקטיביים של התוכנה, כך שניתן לראות בדיוק את התצוגות ללקוח של תוכנה זו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
קיבוץ איילת השחר מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
  052-366-8886
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות