יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
אל תתנו למתחרים לעקוף אתכם- הפיקו סרטון תדמית לעסק!
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרטון מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית,שהופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים

 

תסתכלו על המכשיר הזה של נוקיה:

 ראו סרטון תדמית למערכת ניהול דיגיטלית של קווי ייצור

 מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 1.5 דקות, אשר מציג פתרון שמטריד מאוד את מנהלי קווי ייצור, ולא קיים כיום פתרון שעונה על בעיות אלו. המערכת המוצגת בסרטון זה, מבוססת על טכנולוגיה מאוד חדשנית, כמעט מהפכנית, אבל בכדי שלא להרתיע את קהל היעד (מנהלי קווי ייצור), סרטון התדמית רק מציג את היתרונות למנהל קו הייצור, במידה ויכניס לשימוש את המערכת. הסרטון כמעט כולו מבוסס על צילומי וידאו, מה שיוצר אמינות לפתרון, ומאפשר ללקוחות לראות בדיוק כיצד המערכת נראית, ואפילו איך היא מותקנת אצל לקוח אחר שמרוצה מהשימוש במערכת. רק את ההסבר על חלקי המערכת מציגים כאן באמצעות גרפיקה דינאמית, בכדי לפשט את ההסבר.

 

זהו מכשיר הטלפון הסלולרי של נוקיה, שעד לפני כ- 10 שנים הוא היה הטלפון בכי נפוץ בעולם. קרוב ל- 50% מהשוק העולמי השתמש בכזה טלפון. בלתי נתפס: כמעט כל אדם שני בעולם השתמש בכזה טלפון. לא משנה אם מדובר על המדינות הכי מתקדמות, או הכי נחשלות, הטלפון של נוקיה היה שם. אבל, כ- 10 שנים אחריי, לא רק שלאף אחד כיום אין כזה טלפון (חוץ אולי מאספנים), גם מחלקת הסלולר של נוקיה לא קיימת. דקה לפני שפשטו את הרגל, חברת מייקרוסופט רכשו אותם, וכיום הם מייצרים מעט טלפונים סלולריים מבוססי מסך מגע. 

 

מה גרם להעלמות של נוקיה משוק הסלולר?

לפני כ- 10 שנים, אפל יצאו עם אייפונים, שכללו מסך מגע, ומשם הכל היסטוריה. מסכי מגע הפכו את השימוש בטלפונים למאוד פשוטים, ובו זמנית סיפקו תכונות מדהימות ושימושיות רבה ומגוונת, שכמעט יתרה את השימוש במחשבים שולחניים. לכן גם התחילו לקרוא לסלולרים 'טלפונים חכמים' (סמארטפונים). נוקיה ממש לא הבינה איזו מהפכה עומדת להתחולל, והאמינה שאנשים לא יוותרו על הטלפונים הפשוטים והאמינים שלהם. החדירה של הטלפונים החכמים, עם מסכי המכע, הייתה כל כך מהירה, שהביאה את נוקיה בתוך זמן קצר לכמעט פשיטת רגל. אנשים פשוט הפסיקו לקנות טלפונים רגילים, אפילו במדינות נחשלות. כולם רצו טלפון חכם. לכן, שילוב של יהירות (אנחנו הכי טובים בעולם), עם ראייה קצרת טווח של השיווק (לא מאמינים שאנשים יעברו לטלפונים חכמים), בעצם השלימו את המהפך בעולם הסלולר

 

טוב, איך זה קשור לעסקים קיימים?

לכל עסק, שמייצר מוצרים לשימוש של לקוחות, אני מאוד ממליץ על החשיבה הבאה, שאולי תעזור להם להימנע ממה שעבר על נוקיה:

1. מעקב צמוד אחריי התפתחות טכנולוגית בעולם- כשאני מדבר עם מנהלי פיתוח ישראלים, רובם מאוהבים במוצרים שהחברה שלהם מפתחת ומייצרת, ומשוכנעים שהמוצרים כל כך טובים שרק נספר עלךיהם ללקוחות- והם יקנו בלי הגבלה. לאותם מנהלי פיתוח, אני תמיד אומר: תעקבו אחריי מה שהמתחרים שלכם עושים, ועל טכנולוגיות חדשות שמתפתחות בעולם, כי שינוי טכנולוגי תמיד מביא מהפכה בשוק. 

2. חפשו את הערך ללקוח-  בכל פיתוח חדש שעסקים מבצעים, הם נלחמים לחתור לפריצה טכנולוגית, כזו שלא הייתה עד היום. זה אמנם נהדר, אבל טכנולוגיה לא מוכרת. מה שמוכר הם ערכים שהלקוחות מקבלים מהמוצרים החדשים. לקוחות לא מבינים באמת במפרטים חשמליים, או בחדשנות טכנולוגית. אולי אפילו להיפך, זה מרתיע את רובם. אבל, במה שחשוב להם שפותר להם בעיה קיימת, בזה הם מבינים מצויין, ואם המוצר שלכם שמבוסס על טכנולוגיה חדשנית מסוגל לפתור בעיה קיימת- על זה צריך לשים דגש, ולא על הטכנולוגיה.

3. הציגו ללקוחות במה אתם יותר טובים מהתחרות- לקוחות רוצים תמיד לקנות את המוצר 'הכי טוב'. כמובן, שאין דבר כזה 'הכי טוב', אלא 'יותר טוב מהמתחרים'. אם תדעו להציג ללקוחות את הבידול שלכם ביחס למתחרים, זה ייתן ללקוחות את התחושה שהם קונים את הכי טוב בשוק. הכי היעיל ביותר להציג ללקוחות פתרונות הוא סרטון תדמית לעסק, או סרטון תדמית למוצר שפיתחם. הסרטון חייב לכלול בעיקר את הבידול ביחס למתחרים, כי זה מה שהכי מעניין את הלקוחות. לעולם אל תשמיצו את המתחרים, אבל כן תדגישו את התכונות החשובות ללקוח בהם אתם יותר טובים, בלי בכלל לציין את המתחרים. הלקוחות כבר ידעו לבד לבדוק מה המתחרים מציעים. אם ההצגה בסרטוני התדמית תהיה ברורה ומובנת לקהל היעד- רוב הסיכויים שהם בכלל לא ימשיכו בבדיקה, אלא יעברו לבצע רכישה בפועל של מה שאתם מציעים בסרטון התדמית. בנוסף, מכיוון שלקוחות כיום מאוד סקפטים, וחוששים מהונאות, מומלץ שבסרטוני התדמית שאתם מפיקים רוב הסרטון יהיה מבוסס על צילומי וידאו של העסק ושל המוצרים, כך שלקוחות יוכלו לראות שלא 'עובדים עליהם', אלא העסק והמוצר קיימים, וישנם אנשים אחרים שנהנים מהמוצרים.

4. היו פרו-אקטיביים- חייבים להשקיע בשיווק של המוצרים של העסק. אל תצפו שלקוחות יבואו אליכם כי אתם הכי טובים. גם אם זה נכון, אסור להיכנס לשאננות. חיבים כל הזמן לקדם את העסק. מיד אחריי שהפקת את סרטון התדמית לעסק, או למוצר, תדאגו להפיץ אותו במדיה החדשה, ובעיקר לטרגט את קהל היעד הכי רלוונטי עבור המוצרים. תיזמו פגישות עם לקוחות אסטרטגיים, וספקו את סרטון התדמית לסוכנים ולמפיצים של המוצר בעולם, כך שהם יבצעו קידומים בשוק שלהם. 
 

מאמרים נוספים בנושא סרטוני תדמית, שאולי יעניינו אתכם:מה מייחד סרטון תדמית לעסק?

                              
הפקת סרטון תדמית מרובה בטכניקות הפקה

 ראו סרטון תדמית לחברת וורלדשופ טכנולוגיות

סרטון תדמית קצר זה, הינו אחד מתוך סדרה של סרטוני תדמית שהפקנו לחברת וורלדשופ טכנולוגיות. מטרת סרטוני התדמית הייתה לקדם מכירות של כל אחד ממוצרי הדגל של החברה. לכל כזה מוצר הפקנו סרטון תדמית נפרד, בו הפריזנטורית שלנו מציגה את היתרונות ללקוח של אותו מוצר, ובמיוחד- במה הוא יותר טוב מהתחרות, כך שלקוחות שלהם יש צורך ספציפי יכולים להבין מתוך הסרטון הקצר את היתרונות עבורם, ולמה כדאי להם לרכוש את המוצר דווקא מהחברה שמציגה את סרטון התדמית. כל סרטוני התדמית צולמו באולפן מסך ירוק, ובעריכה הסרנו את הרקע הירוק, ושתלנו את המידע הרלוונטי לכל מוצר.