יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
אין שני סרטי תדמית זהים

כל עסק והייחוד שלו!

הרבה פעמים פונים אלי בעלי עסקים מתחום מסויים, ומבקשים לראות דוגמא של סרט מהתחום שלהם. בחלק מהמקרים יש לנו, מה שהגיוני אחרי הפקה של סרטים למאות עסקים. אבל, אם במקרה אין לנו, בעל אותו עסק מאוד מתאכזב, וכמעט מחליט לא להמשיך את תהליך הבירור איתנו. אני מוכרח להודות שזה מדהים אותי. הרי, גם אם נראה לו סרט מהתחום, האם הוא ירצה "כזה סרט"? הרי ברור שהוא ירצה סרט שונה, כזה שיציג את הבידול שלו ביחס לחברות מתחרות, הן מבחינת התוכן, אבל כמובן גם מבחינת הצורה הויזואלית.

כאשר ללקוחות יש יותר סבלנות, אני מקפיד לדון על נושא הבידול השיווקי, במה הם נבדלים מהתחרות, במטרה להפיק להם סרט שיציג את היתרונות העיקריים של אותו עסק ביחס לתחרות.
מתוך המקבץ הקצר ניתן לראות כמה הסרטים שונים אלה מאלה. זהו בדיוק גם הכיוון בכול פעם שאנחנו נכנסים להפקה חדשה. המטרה היא ללמוד את העסק עבורו אנחנו מתכננים להפיק סרט, ללמוד את תחום הפעילות ואת התחרות הקיימת, ולנתח ביחד עם מנהלי העסק לא רק את היכולות ל העסק, אלא בעיקר מה מייחד את העסק? במה הוא יותר טוב מהתחרות? רק לאחר ההבנה הזו, אנחנו מכינים תסריט, שמציג בצורה מאוד ייחודית את העסק, הן מחינת היכולות, והן מבחינת הבידול. באופן כזה העסק מצליח להיות דומיננטי ובולט בתחום.

חשוב להבין, תהליך הפקת סרטים לעסקים הינו ארוך. בדרך כלל הפקת סרט לעסק אורכת 4-8 שבועות. כשלקוח פונה אליינו ומבקש סרט תדמית דחוף, אנחנו מנסים לשתף את הלקוח בתהליך המורכב של ההפקה, והיתרון שבתהליך מסודר שכזה, כך שניתן יהיה להציג באמת את הייחוד של העסק. במידה והלקוח מתעקש על הפקה דחופה- ברוב המקרים אנחנו מסרבים לשתף פעולה. לצערי מניסיוננו, הפקה בלוח זמנים לחוץ יוצרת סרטים מלאי פשרות, ולכולם ברור שהוצאה אינה מספקת, אבל 'זה מה יש' בלוח הזמנים הלחוץ.

לסיכום, מאוד חשוב שכול עסק יציג את היכולות שלו, אבל בעיקר את הבידול ביחס לתחרות, מה שמעודד לקוחות לבחור בעסק. הבידול צריך להיות לא רק בהצגת תכנים שונים מהתחרות, אלא גם באמצעות סרט ייחודי.מאמרים נוספים בנושא:   סרט תדמית- זמין תמיד


                                    איזה עסק צריך סרט תדמית?

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטון תדמית לעסק?

 

מעוניין שהלקוחות יכירו את הבידול של העסק שלך?

ראו תחילה מקבץ סרטים קצר שהפקנו השנה

צפה במגוון סרטוני תדמית לעסקים, שהופקו עבור עסקים שונים, החל מעסקים קטנים, ועד חברות תעשייתיות וחברות הייטק.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה מעוניין לקדם שיווקית קו מוצרים ייחודי, מומלץ להפיק עבורו סרט מוצר. ראה כאן מידע רב בנושא, כולל דוגמאות

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן