יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך סרטוני תדמית עוזרים לקידום האתר אורגנית?

קידום אורגני של העסק- מגדיל פניות של לקוחות


כיום, כאשר עולם השיווק והמסחר עבר כמעט כולו לאינטרנט, עסקים חייבים להיות נוכחים בגוגל, כי זהו מקור החיפוש החשוב ביותר. רוב העסקים משקיעים בקידום ממומן (Pay Per Click), ומשקיעים סכומים משמעותיים, בכדי שלקוחות שמחפשים פתרונות לפי מילות מפתח, יגיעו לעסק שלהם דרך הקלקה על המודעה. דרך זו בהחלט הוכיחה את עצמה, אבל- היא מאוד יקרה. ישנם תחומים בהם כל הקלקה היא בסביבות העשרות שקלים, כך שבהרבה מקרים על מנת לקבל חשיפה, העסק משקיע מעל עשרת אלפי שקלים בכול חודש, בכדי למשוך לקוחות פוטנציאלים.

אם העסק נמצא בדף הראשון של גוגל (אורגנית), פנייה לעסק בדרך זו היא ללא עלות. נהדר, אבל התנאי הוא שהעסק יהיה בדף הראשון, ואפילו במקומות גבוהים בדף הראשון בכדי לקבל יותר פניות. על מנת להגיע לכך, עסקים גם משקיעים אלפי שקלים רבים בכול חודש לחברות קידום אתרים. ברוב המקרים חברות הקידום משקיעות בכתיבת מאמרים, ובהוספת קישורים באתרים חיצוניים, אשר מפנים לאתר העסק. בהשקעה משמעותית ולאורך חודשים רבים, ובעיקר- בצורה עיקבית, האתר של העסק מקודם לדף הראשון. הכלל החשוב ביותר בקידום אורגני הוא לגרום לאנשים שנכנסו לאתר לשהות בו כמה שיותר זמן, ובכמה שיותר דפים (שיעור נטישה נמוך).

כשבודקים התנהגות של אנשים שנכנסים לאתרים, וזה כמעט ולא משנה באיזה תחום עסקים מדובר, רואים שזמן שהייה ממוצע בדף אינטרנט בודד הוא של שניות ספורות, בעוד שדפים שקיימים בהם סרטוני תדמית, זמן השהייה הממוצע עולה לעשרות שניות. לכן המסקנה המתבקשת לשלב סרטוני תדמית באתר של העסק.

להלן נבחן איזה סרטונים כדאי לשלב באתר של העסק, על מנת שיקודם אורגנית

 

מנהל עסק- חשוב לך לקדם את האתר של העסק אורגנית?

משקיע הרבה כסף בקידום ממומן?
 

סרטון תדמית לדף הבית של העסק

מומלץ להפיק סרטון תדמית קצר על העסק, אשר יציג בעד 2 דקות את העסק, ובעיקר את הייחוד שלו, ואיזה ערך הוא יכול לספק ללקוחות. אם קיימת בו טכנולוגיה ייחודית- חשוב להציג אותה. אם זה עסק המבוסס על מוצרים שימושיים, או יש משמעות לתשתיות של העסק, מומלץ שהסרט יצולם בוידאו. לעסקים המציגים קונספט חדשני, אפליקציות חדשניות או תוכנות מיוחדות, אנחנו ממליצים להפיק סרטון אנימציה, אשר מאפשר להציג נושאים אלה בצורה הפשוטה ביותר.

את הסרטון המוגמר, יש להטמיע במקום בולט בראש דף הבית של האתר של העסק.

סרטון תדמית למוצר שימושי בדף העסקי של המוצר

מומלץ שלכל מוצר שקיים בעסק, או מוצר חדש שמעוניינים לפתח, יופק סרטון תדמית נפרד. בסרטון יוצג הערך שהמוצר מספק ללקוחות, ומומלץ שהסרטון יצולם בוידאו כך שלקוחות יראו איך נראה המוצר, צורת השימוש שבו, ואפילו אנשים נהנים להשתמש במוצר. גם סרטון זה כדאי שיהיה באורך של עד 2 דקות. 

בהנחה שלכל מוצר של העסק, קיים דף עסקי נפרד, יש להטמיע את הסרטון במקום בולט בראש דף העסקי של המוצר.

סרטון תדמית לאפליקציה בדף העסקי של האפליקציה

במידה ומדובר על מוצר שהוא אפליקציה חדשנית, תוכנה מיוחדת או פתרון המבוסס על קונספט חדשני, אנחנו ממליצים להפיק את סרטון התדמית לאפליקציה באנימציה. האנימציה המתקדמת ביותר היא גרפיקה דינאמית (motion graphics). חשוב שהסרטון לא יעלה על דקה, על מנת שהצופים בסרט לא ישתעממו.

את הסרטון תדמית לאפליקציה יש להטמיע במקום בולט בראש הדף העסקי של המוצר.

סרטון תדמית לסיפור הצלחה בדף סיפורי הצלחה

במידה ומדובר על מוצר טכנולוגי מתוחכם, לקוחות מאוד אוהבים לשמוע על השימוש של אותו מוצר אצל לקוחות אחרים. הדרך היעילה ביותר להציג את זה, היא באמצעות הפקת סרט של סיפור ההצלחה. הסרטון יכול להיות כ 3-4 דקות, וחשוב שיראו בסרטון התדמית את המוצר פועל אצל לקוח אחר, ולשמוע המלצה של הלקוח על המוצר.

את הסרטון תדמית לסיפור ההצלחה יש להטמיע במקום בולט בראש הדף של סיפורי הצלחה.

לסיכום, סרטוני תדמית שעשויים בצורה נכונה, ומוטמעים באתר החברה, מעודדים אנשים לצפות בסרטים, מגדילים את זמן השהיה באתר החברה, ובכך מקדמים את האתר אורגנית בחיפושים בגוגל.אולי יעניין אותך גם:    הפקת סרט תדמית- מתי אנימציה חשובה?


                                 חשיבות הסאונד בסרטי תדמית

ראו סרטון תדמית למפזר חום חדשני שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית מפזר חום חדשני למערכות מיזוג אויר. אבל, סרטון זה גם קידם את העסק. הוא הועלה לאתר החברה, ונשלחו קישורים לבעלי המקוע הרלוונטים בתחום. זה העלה את זמן השהייה של קהל היעד באתר החברה, מה שבהחלט עוזר לקידום אורגני של העסק. בנוסף, מכיוון שבסרטון מוצגת גם החברה, עם היכולות ההנדסיות הגבוהות שלה, זה גם חיזק את המיתוג של העסק כמוביל בתחומו. לכן, בכל הפקה של סרטון תדמית לעסק, מומלץ לקחת גורמים אלו בחשבון בזמן ההפקה.
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרטון תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים

ראו סרטון תדמית למרכז הקונגרסים בירושלים שהפקנו לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את מרכז הקונגרסים בירושלים- בנייני האומה. הסרטון הופץ ללקוחות פוטנציאלים, או למנהלי אירועים, כך ששימש כלי עיקרי לשיווק וקידום של המקום. בנוסף, סרטון התדמית הועלה לאתר הבית של בנייני האומה, ועזר לקדם אורגנית את האתר, כי הסרטון עצמו מאוד כייפי לצפיה: סרטון קצבי, מאוד ויז'ואלי, כולל צילומי וידאו מרחפן וממצלמה קרקעית ששוטטה בחללים השונים של המרכז, כאשר כל הסרטון מלווה במוזיקה מקורית שנכתבה במיוחד לסרטון תדמית זה. שיעור הצפייה בסרטון היה כ- 80%, מה שאומר שאנשים אהבו את הסרטון, הגדילו משמעותית את זמן השהייה בדף הבית של בנייני האומה, וכפועל יוצא גם קידמו אורגנית את האתר.