יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:
052-366-8886
איך מומלץ להציג סרט מוצר?
את חשיבות התסריט בהפקת סרט מוצר כבר הצגתי במאמר קודם.  מטרת מאמר זה היא להציג את חשיבות האיך נכון להציג את סרט המוצר.
למרות שמדובר על מוצרים שונים לחלוטין, קונספט ההצגה בשני הסטים מאוד דומה. בשנייהם ניתנת הדגמה של שימוש במוצר, וההנאה של המשתמשים במוצר. בנוסף, בשני הסרטים ניתן הסבר על היתרונות של המוצרים, בעיקר ביחס לתחרות (בידול תחרותי), כמובן כל אחד על פי התחום הרלוונטי עבורו.

ההבדל העקרי בין שני הסרטים הוא מי נותן את ההסברים. בסרט הראשון ההסברים ניתנים על ידי מומחה מהתחום, בעוד שבשני ההסברים הם באמצעות קריין מקצועי. 

למגוון סרטי מוצר מתחומים שונים - לחץ כאן

אני באופן אישי מעדיף שהצגת המוצר תהיה על ידי מומחה, ולא באמצעות קריינות, מכיוון שזה נראה יותר אמין, אבל בעיקר- הצגה באמצעות מומחה נתפשת כיותר אישית, ובסופו של דבר עסקים עושים בין אנשים ולא בין חברות, ולכן הצגה אישית יכולה להתאים יותר לסרט מוצר. אבל, בהרבה מקרים אין אצל הלקוח מומחה שיכול לעמוד מול מצלמה ולהציג בצורה מקצועית את המוצר, מה שבהכרח מחייב הצגה באמצעות קריינות.

לסיכום, מומלץ להפיק סרטי מוצר פשוטים, המדגימים את השימוש במוצר, והסברים על היתרונות של המוצר ביחס לתחרות, המוצגים על ידי אנשי החברה.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה שתי דוגמאות מייצגות של סרטי מוצר

סרט מוצר למכשיר הדמיה רפואית מתקדם

סרט המבוסס על הדגמת השימוש במוצר, בליווי הסברים של מומחה מהתחום. באופן כזה, המידע מועבר בצורה בלתי אמצעית, ומאוד אמינה, מכיוון שהמציג הוא מומחה מהתחום ולא שחקן.
 

סרט מוצר למנפק שקיות אוטומטי לרשתות שיווק

סרט המבוסס על הדגמת השימוש במוצר, בליווי הסברים בעזרת קריינות מקצועית. במקרה זה, בו לא נדרש להעביר מידע מקצועי מורכב, עדיף להעסק בקריין, או קריינית מקצועיים, אשר הוקלטו באולפן קול אקוסטי באיכות גבוהה.