יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איך הפך סרט תדמית לעסק לצורך חיוני?

כל בעל עסק מרגיש את הצורך בסרט תדמית לעסק!

היום כבר ברור לכל בעל עסק, שבלי סרט תדמית יהיה לו מאוד קשה לקדם את העסק. מה גרם לשינוי הכול כך משמעותי בשיווק עסקים? התשובה מורכבת שלושה גורמים עיקריים:

1. אנשים הפכו לקצת "עצלנים"- צרכנים שמחפשים לקנות מוצר חדש, קודם כל עושים זאת באינטרנט, במקום להסתובב בחנויות. וכשהם מחפשים, הכי נוח להם לצפות בסרטון קצר שנותן להם את המידע העיקרי שהם מחפשים, בלי להתאמץ ולקרוא עמודים רבים של מידע. ברור שסרט תדמית, שבנוי נכון, עושה את זה בצורה הטובה ביותר.

2. עלות הפקת סרטים ירדה בצורה משמעותית- בשנים האחרונות אנחנו רואים ירידה מאוד משמעותית בעלות הפקת סרטי תדמית לעסקים, בזמן שהאיכות הלכה והשביחה, כך שכיום סרטים באיכות מדהימה של HD ניתן להפיק בעלות של אלפי שקלים בודדים (לעומת עשרות אלפי קלים בעבר)

3. יוטיוב מאפשר אחסון הסרטים ללא עלות- כיום, ניתן להעלות כל סרט תדמית ליוטיוב, באיכות מדהימה, ומשם להטמיע את הסרט באתר של העסק, ללא עלות. בעבר, אחסון הסרטים באתרי העסק עלה הון, וגם בו היו הרבה מאוד מגבלות, וחוסר תמיכה בפורמטים מתקדמים.

מה מייחד סרט תדמית זה?

מדובר על סרט תדמית לעסק של כדקה וחצי, בו מוצג פתרון מתקדם לניהול יעיל של קווי ייצור, תוך שימוש בטכנולוגיה ייחודית שפתחה החברה. הסרטון כולל גם צילום בוידאו של המערכת, כפי שהיא מותקנת אצל לקוח מרוצה. עלות הפקה של כזה סרט היא ברמה בינונית, מכיוון שהסרט גם כולל הדמיות תלת ממד של מרכיבי המערכת, וכן גרפיקה דינאמית להסביר את הפתרון הייחודי. אבל, בכך כמעט והסתיימה עלות השיווקית, כי מירב הכלים השיווקיים שקיימים לרשות מנהל השיווק ברובם חינמיים. 

 

מהם הכלים השיווקיים שעומדים לרשות מנהל השיווק?

המדיה החדשה (New Media), שהיא בעצם כל אמצעי הפרסום באינטרנט, הם רבים ומגוונים, ורובם ללא עלות נוספת לעסק. 

הכלים השיווקיים העומדים לרשות מנהל השיווק, בהקשר של סרטי תדמית לעסקים, הם:

1. אתרי אחסון סרטים כגון: יוטיוב (Youtube) ווימאו (Vimeo)- ניתן להעלות לאתרים אלו כל סרט תדמית, ללא כל עלות, וכמעט ללא כל הגבלה. לכן, אנחנו ממליצים לכל עסק לפתוח ערוץ יוטיוב לעסק, כולל כל פרטי העסק, ואליו להעלות את כל הסרטים שהופקו עבור העסק. 

2. אתר העסק- מהרגע שסרטי התדמית הועלו לאתר האחסון, ניתן להטמיע אותם (Embbed) באתר העסק, כך שהם יוצגו במלואם באתר העסק, בלי להעמיס את האתר בקבצים גדולים, מה שבדרך כלל מחייב עלות נוספת על ידי מנהלי האתר, וגם זמן העלייה של האתר נעשה ארוך יותר, כך שייפגע במידה מסויימת הקידום בגוגל האורגני. מבחינת הטמעה, אנחנו ממליצים להטמיע את סרט התדמית של העסק בדף הבית (הדף הראשי), ואת סרטי התדמית למוצרים השונים להטמיע בדפי המוצר השונים, על פי העיניין.

3. דפי נחיתה- במידה והעסק מבצע קמפיין פרסומי בגוגל, מומלץ להטמיע את סרט התדמית של העסק בדף הנחיתה הרלוונטי.

4. רשתות חברתיות או עסקיות- במידה ונפתחו דפים עסקיים ברשתות החברתיות, ניתן ללא עלות להטמיע את הסרטים בדפים העסקיים, שוב ללא עלות.

5. בלוגים מקצועיים- על מנת להיות מוביל עסקי, מומלץ להטמיע את סרטי התדמית בבלוגים מקצועיים בהתאם לתחום המקצועי של העסק. חשוב להיות בקשר עם הבלוגרים, כך שניתן יהיה גם לקבל המלצה על העסק.

 

אם אתה לא שם- אתה לא קיים!

נכון שלא כל הרכישות מתבצעות כיום באינטרנט, אבל חד משמעית כל חיפושי המידע הם באינטרנט. לקוחות פוטנציאלים מחפשים פתרונות לצרכים שלהם כמעט רק באינטנרט. אם העסק מקודם מספיק בגוגל, לקוחות פוטנציאלים אכן ימצאו אותם בחיפוש המידע. אבל, כמו שכבר אמרנו, לקוחות מעדיפים לצפות בסרט תדמית קצר, מאשר לקרוא מידע מילולי באתר העסק. במידה והם מצאו את העסק, ובדף העסק קיים סרט תדמית, כמעט מובטח שהלקוח הפוטנציאלי יצפה בסרט התדמית, ואם הסרט נותן מענה לצורך שלו, כמעט מובטח שהלקוח הפוטנציאלי יהפוך ללקוח בפועל. בהחלט, כללי המשחק השתנו, ואם לעסק יש סרט- זה יתרון שיווקי משמעותי.

לסיכום, השילוב של התנהגות צרכנים, ירידת עלות הפקת סרטי תדמית לעסקים, והאפשרות לאחסן את הסרטים ללא עלות ביוטיוב, יצרו מצב שסרט תדמית לעסק הינו מוצר הכרחי לצורכי שיווק, ובעלות סבירה.אולי יעניין אותך גם:    חשיבות האמת בהפקת סרטוני תדמית לעסקים


                                 חשיבות הגדרת קהל היעד בהפקת סרטי תדמית לעסקים

מנהל שיווק- מעוניין להגדיל חשיפה של העסק ללקוחות חדשים?

 

מעוניין בכלי שיווקי יעיל לקידום העסק?

ראו תחילה סרט תדמית שיווקי למערכת מתקדמת לניהול ייצור

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראו סרט תדמית לחברת מחם אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק שמפתח ומשווק מכלולים מכניים למגוון שימושים. סרט תדמית לעסק זה הינו ארוך יחסית, כ- 3 דקות, אבל מטרתו להציג את מגוון היכולות של העסק, ובעיקר- מה הבידול של העסק ביחס לפתרונות חלופיים. סרט תדמית כזה שימושי בעיקר לאתר החברה, וכן להצגת העסק ללקוחות חדשים במסגרת מפגש, או כנס מקצועי. כמובן שבמידה ומעוניינים לקדם את העסק גם בדיגיטל, נדרש להפיק תקציר של הסרט לאורך של כדקה.

ראו סרט תדמית לבנייני האומה בירושלים אשר הופק לאחרונה

מדובר על סרט תדמית לעסק שנקרא מרכז הקונגרסים בירושלים, באורך של כ- 2 דקות, אשר נועד לקדם שיווקית את המרכז בישראל. הפקנו גם סרט תדמית מאוד דומה באנגלית, לצורך קידום המרכז גם בחו"ל. סרטי התדמית מבוססים על צילומי וידאו מרובים, כך שכל לקוח פוטנציאלי יכול להתרשם מהמגוון העצום שמרכז הקונגרסים מאפשר, כולל כנסים בהיקף של עד 50 אלף אנשים. מניסיוננו, מומלץ לשלב כיום כמה שיותר צילומי וידאו בסרטי תדמית לעסקים, כי זה יוצר אמינות של העסק, והזדהות של הלקוחות הפוטנציאלים שמעודדים לפנות לעסק לקבלת פרטים נוספים, או אפילו לבצע רכישה. 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות