יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
למידע, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:
054-7745-440
איזה עסק צריך סרטון תדמית?

מנהל שיווק- מתלבט איך לקדם את העסק שיווקית?

 

מעוניין לחזק את המיתוג של העסק, ולהגדיל מכירות?

אחת השאלות הנפוצות בתחום: האם לדעתך העסק שלי צריך סרטון תדמית?

אין היום מנהל עסק או מנהל שיווק שלא מבין שעולם העסקים עבר לאינטרנט, ואנשים אם לא קונים און-ליין, הם בוודאות מקבלים החלטת קנייה בעקבות מידע שהם קבלו באינטרנט. ובאניטרנט- התחרות מטורפת. כמעט לכל מוצר ולכל פתרון יש מגוון עצום של פתרונות חלופיים, והלקוחות די מבולבלים מהשפע. התפקיד של מנהלי השיווק הוא לספק ללקוחות מידע שיגרום להם לא רק להשתכנע שהפתרון של החברה עונה על הצרכים שלהם, אלא בעיקר- שיגרום להם להבין במה הפתרון שלנו יותר טוב מהתחרות. את זה ניתן לעשות בצורה הכי יעילה באמצעות סרטון תדמית קצר. 

ולכן, התשובה שלי לשאלה האם העסק צריך סרטון תדמית היא כן, אבל בואו ונדבר איזה סרטון להפיק לעסק שלכם
 

עסק קטן (1-10 עובדים)-

מגזר העסקים הקטנים בארץ הוא הגדול ביותר. עסקים אלה לא יכולים להרשות לעצמם להשקיע סכומים גדולים בהוצאות שיווקיות, ונלחמים בתחרות מאוד אגרסיבית של עסקים קטנים אחרים. הדרך הזולה והיעילה ביותר מבחינתם היא להשתמש באינטרנט לצורך קידום העסק, וכמובן סרטון תדמית יעשה את זה בצורה היעילה ביותר.

לעסקים קטנים אנחנו מציעים להפיק סרטון קצר של עד 1:30 דקות, בו יוצגו היכולות העיקריות של העסק, תוך שימת דגש על המיוחד שבעסק. אנשי השיווק שלנו עוזרים לעסק לנתח את הייחוד שלו מול התחרות, בכדי למקד את המסרים השיווקיים שנרצה להעביר בסרטון התדמית. 

אנחנו גם מאמינים שעסקים עושים בין אנשים, וזה נכון במיוחד לעסקים קטנים, בהם אנשי העסק הם המבדל העיקרי מול התחרות. לכן, אנחנו ממליצים להפיק סרטון המצולם בוידאו בעסק, כולל ראיונות קצרים עם מובילי החברה, כך שלקוח פוטנציאלי יוכל להתרשם מהאנשים שבעסק, ולקבל החלטת קנייה בהתאם.

לסיכום- לעסק קטן מומלץ להפיק סרטון תדמית יחיד, באורך של עד 1:30 דקות, אשר יצולם בוידאו ויציג את עיקרי ההיצע של העסק ואת אנשי העסק.
דוגמא לסרטון תדמית לעסק קטן
סרטון זה הופק עבור מומחית לאירידיולוגיה, תחום טיפול המתבסס על אבחון דרך המאפיינים שעל העיניים. בסרטון רואים ושומעים את המאבחנת, רואים את מקום הטיפולים, ומבינים מה מייחד את מטפלת זו, מה שמעודד יצירת קשר לצורך טיפול בתחום מיוחד זה. סרט כזה הוא בעלות של אלפי שקלים בודדים, כך שמתאים גם לעסקים קטנים, ואפילו למה שנקרא 'עסק יחיד'    

נסקור להלן איזה סרטון תדמית מומלץ להפיק לפי סוג העסק:

עסק בינוני (10-100 עובדים)-

עסק בינוני כמעט תמיד כולל מספר תחומי מוצרים, אבל כמעט תמיד כולם מתבססים על טכנולוגיה אחת בסיסית, המשמשת בוריאציות שונות ליישומים שונים. גם הייחוד של אותו עסק הוא בטכנולוגיה הבסיסית. 

לכן, לעסק בינוני עם מספר קווי מוצרים, אנחנו ממליצים להפיק סרט מוצר לכל אחד מקווי המוצר של העסק, אותם הם ישלבו בדפי המוצר שבאתר של העסק, ולהפיק סרטון תדמית אחד, אשר יציג את הייחוד של העסק, קרי הטכנולוגיה הבסיסית הייחודית, אשר מאפשרת את מגוון המוצרים. גם עבור עסקים בינוניים מומלץ שהסרטון יהיה באורך של עד 1:30 דקות, אבל חשוב שהסרטון יהיה מושקע ומקצועי, בכדי לשדר מקצוענות. אם ישנה חשיבות לתשתיות של העסק, כולל הצגת הטכנולוגיה הבסיסית, אנחנו ממליצים על סרט המצולם בוידאו. אולם אם הטכנולוגיה הבסיסית מציגה קונספט חדשני מומלץ להפיק סרט אניטמציה עבור העסק.

לסיכום- לעסק בינוני מומלץ להפיק סרטון מוצר לכל קו מוצרים, וסרט תדמיתי אחד אשר יציג את הטכנולוגיה הבסיסית של העסק בצורה מקצועית, מצולם בוידאו או באנימציה על פי העיניין.
דוגמא לסרטון תדמית לעסק בינוני
מדובר על חברה אשר מייצרת מכלולים זעירים לשימושים מגוונים, בתחומי פעילות רבים. הטכנולוגיה הבסיסית העיקרית של העסק היא יכולת הנדסית גבוהה, הכוללת בניית מכונות ייצור ועיבוד שבבי מיוחדים לכל מוצר בנפרד. מכיוון שאלה נושאים חשובים להצגה, הסרט מצולם בוידאו, ומאפשר חשיפה לכל אותן יכולות.    

עסק תעשייתי גדול (מעל 100 עובדים)-

גם עסק תעשייתי גדול עוסק מייצר מספר גדול של קווי מוצרים, כאשר לא בהכרח כולם מתבססים רק על טכנולוגיה אחת. בדרך כלל עסקים יצרניים גדולים כוללים יכולות רבות ומגוונות אשר נרכשו או פותחו עם השנים, שהשילוב של כולם ביחד יוצר את הייחוד של העסק, והאפשרות לפתח ולייצר מגוון גדול של קווי מוצרים.

לכן, גם לעסקים אלה אנחנו מציעים להפיק סרט מוצר לכל אחד מקווי המוצרים, וסרט תדמית אחד אשר יחזק את המיתוג של העסק באמצעות הצגת מכלול הנושאים אשר יוצרים את הייחוד של העסק. לעסקים כאלה ניתן להפיק סרטים של עד 2:30 דקות, כאשר השיקול של סרטון וידאו או אנימציה היא על פי מה שיעביר טוב יותר את המסרים.

לסיכום- לעסק תעשייתי גדול מומלץ להפיק סרט מוצר לכל קו מוצרים, וסרט תדמית אחד אשר יציג את מכלול הנושאים שמייחדים את העסק, באורך של עד 2:30 דקות, מצולם בוידאו או באנימציה על פי העיניין.
דוגמא לסרט תדמית לעסק תעשייתי גדול
מדובר על עסק המייצר דשנים לחקלאות, עם מגוון גדול של קווי מוצרים. העסק קיים מעל 30 שנים, בהם הוא צבר ידע וניסיון רב בתחום, כולל רכישה של מפעלי ייצור בחו"ל, ומטרת הסרט שהופק הייתה לחזק את המיתוג של העסק, כך שהדגש בסרט זה הוא על הערכים המיוחדים שכל כך מאפיינים את העסק, ובאמת מאוד חשובים לחקלאים איתם הם עובדים.     

חברת הייטק-

חברות הייטק ישראליות הן בדרך כלל עסקים בינוניים (10-100 עובדים), שמה שמייחד אותם היא טכנולוגיה חדשנית פורצת דרך. החברה מאוד הנדסית, והשיח איתה הוא בדרך כלל מאוד טכני, כאשר החברה מאוד גאה במפרטים המרשימים של המוצר העיקרי שבעסק. אין ספק שזה גם מה שמייחד את החברה, אבל כאשר מדובר על סרט תדמית לחברה צריך להציג את הערך שהלקוח מקבל מהפתרון המיוחד של החברה. 

לכן, עבור חברות הייטק אנחנו ממליצים להפיק סרט מושקע בגרפיקה דינאמית (motion graphics), באורך של עד 1:30, אשר יסביר את הקונספט המיוחד שהעסק פיתח, בצורה פשוטה וברורה לכל לקוח, ולא באמצעות מפרטים טכניים מורכבים. חשוב שהלקוח יבין את היישימות של הפתרון, כלומר- איזה ערך הוא יכול לקבל מהפתרון החדשני, ואיזה בעיה הוא פותר עבורו. 

לסיכום- לחברת הייטק מומלץ להפיק סרטון תדמית, אשר יציג את הקונספט החדשני שהחברה פיתחה באמצעות גרפיקה דינאמית, ובאורך של עד 1:30 דקות.
סרטון תדמית למערכת ניהול מתקדמת
מדובר על הפה המשלבת צילומי וידאו, צילומים שנרכשו ממאגרים, גרפיקה דינאמית והדמיות תלת ממד, בכדי להציג את הבעיה, הפתרון והייחוד שלו ביחס למתחרים. הסרט כולל גם קריינות מקצועית, ומוזיקה מסוג Royalty Free      

לסיכום-

כיום מומלץ כמעט לכל עסק להפיק סרטון תדמית עבור העסק, בו יושם דגש על הייחוד של העסק, ועל איזה צורך של הלקוח העסק עונה, כאשר הכול עשוי בצורה מקצועית ובאורך של עד 1:30 דקות. הפקה של סרט מצולם בוידאו או מבצוע באנימציה היא על פי העיניין.למאמרים נוספים בנושא:   מגמות עכשוויות בסרטי תדמית לעסקים - לחץ כאן

                                       עלות הפקת סרטי תדמית - לחץ כאן

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


סרטוני תדמית לעסקים מאפשרים חיזוק המיתוג של העסק, הגדלת חשיפה ללקוחות חדשים, הצגת הבידול  של העסק ביחס לעסקים מתחרים והגדלת מכירות
סרטי מוצר מאפשרים הצגת הבידול של המוצרים ביחס למוצרים מתחרים, חשיפה ללקוחות חדשים, ומשמשים כמקדם מכירות עיקרי של קו המוצרים

ראו סרטון תדמית לחברה שמפתחת ציוד קוסמטי-רפואי שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כדקה, אשר נועד לחזק את התדמית של החברה. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון של מכשירים מתקדמים לטיפולים קומסטים-רפואיים, אשר משווקים בכל העולם. בסרטון קצר זה, באורך של דקה בלבד, מוצגים כל המכשירים בטכנולוגיות השונות, ומה הייחוד של כל מכשיר. הכל מצולם בוידאו, ומודגם על מטופלת בפועל. הקריינות הינה באנגלית, מכיוון שסרטון תדמית זה נועד לחזק את התדמית של החברה בעולם.

ראו סרטון תדמית למוצר חדשני של פיזור חום שהופק לאחרונה

מדובר על סרטון תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר הופק עבור חברה ישראלית שפיתחה מפזר חום חדשני ומתקדם. סרטון התדמית מבוסס כולו על צילומי וידאו בחברה, כך שמי שצופה בסרטון יכול לראות את הזמינות של הפתרון, איך הוא משלתב במערכות מיזוג אויר, מה היתרונות שלו, ואת כוח האדם האיכותי שפיתח מוצר זה.
עדכון אחרון: אוגוסט 2021

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות