יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
עוזי יהב: 054-774-5440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטי תדמית
יהב הפקות מתמקדת בהפקת סרטים שמביאים תוצאות לעסקים. עבור כל עסק אנחנו מתאימים פתרון שיווקי יעיל, חכם ואפקטיבי - שנועד למתג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל מכירות בזמן קצר יחסית.
 

מנהל עסק - מעוניין למתג את העסק כמוביל בתחום?

רוצה לעקוף את המתחרים, ולהציג את הייחוד שלך?

מחפש פתרון שיווקי יעיל וממוקד לקידום העסק?

במידה ואתה מעוניין לחשוף לשוק מוצר חדש, או להגדיל את החשיפה למוצרים קיימים, ולהגדיל מכירות במהירות יחסית, סרט מוצר יעשה לך את העבודה.​ 
דוגמאות רבות של סרטוני תדמית אשר הופקו עבור מגוון עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, כולל חברות הייטק. סרטים אלה מתמקדים בשיפור המיתוג העסקי, והגדלת החשיפה ללקוחות חדשים.
 

צפו בסרט תדמית ליצרנית ציוד רפואי מתוחכם

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים!

ליהב הפקות ניסיון בהפקה של סרטים למאות עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק מצליחות. כל סרט שלנו הוא תוצאה של תחקיר החברה וסל מוצריה, ניתוח התחרות והמיצוב השיווקי, שמובילים לבידול העסקי ולמסר הברור. כבר 9 שנים אנו מניבים תוצאות ללקוחותינו.
 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

צפו בכמה סרטי תדמית לעסקים שהופקו לאחרונה