יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטי תדמית

מנהל שיווק- מחפש פתרון שיווקי יעיל וממוקד לקידום העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

צפה בסרט תדמית לחברה המפתחת ומייצרת ציוד רפואי מתקדם (סרט וידאו)

צפה בעוד סרטי תדמית לעסקים: סרטי וידאו וסרטי אנימציה 

במידה ואתה מעוניין בהפקה מיוחדת עבור העסק שלך, כגון: סרט קידום מכירות (קד"מ), סרט לתערוכה, סרט למשקיעים מוסדיים, סרט לאירוע עסקי, או כל סרט אחר הנדרש לקידום העסק שלך, אל תהסס ליצור קשר. נשמח לשמוע על הצרכים המיוחדים של העסק שלך.
במידה ואתה מעוניין לחשוף לשוק מוצר חדש, או להגדיל את החשיפה למוצרים קיימים, ולהגדיל מכירות במהירות יחסית, סרט מוצר יעשה זאת בשבילך.​ 
דוגמאות רבות של סרטוני תדמית אשר הופקו עבור מגוון עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, כולל חברות הייטק. סרטים אלה מתמקדים בשיפור המיתוג העסקי, והגדלת החשיפה ללקוחות חדשים. הדוגמאות כוללות: סרטי וידאו, סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית.
 

סרט תדמית לעסק הינו האמצעי השיווקי היעיל ביותר לחיזוק המיתוג של העסק, הגדלת חשיפה ללקוחות ולשווקים חדשים, והגדלת מכירות בזמן קצר יחסית

מה אנחנו מציעים?


אנחנו מתמקדים בהפקת סרטים שמביאים תוצאות לעסקים. עבור כל עסק אנחנו מתאימים פתרון שיווקי יעיל, חכם ואפקטיבי - שנועד לחזק את המיתוג של העסק, להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, ולקדם מכירות. אנחנו מפיקים: סרטי וידאו, סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמניב תוצאות.

צפה בסרט תדמית לחברת מחזור אלקטרוני (סרט אנימציה)

       סרט תדמית באנימציה- הצגת הקונספט

סרט תדמית בוידאו- הצגת התשתיות                

הפקת סרט תדמית לעסק - בוידאו או אנימציה?

 
אחת השאלות הכי נפוצות שאנחנו מקבלים, היא באיזה סגנון להפיק את סרט התדמית לעסק, כאשר בדרך כלל ההתלבטות היא בין סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, או סרט אנימציה. 

כמובן, יש יתרונות לכל סגנון הפקה, וקיימים הבדלים משמעותיים הן בעלויות והן בזמני ההפקה, אבל אלה לא צריכים להיות השיקול המוביל כשמעוניינים לקבל החלטה בנושא. לדעתי, השיקול המוביל צריך להיות: מה יהיה יותר יעיל מבחינת ההעברת המסרים העיקריים?

 בכדי לדעת מה יהיה יותר יעיל מבחינת העסק, אנחנו ממליצים על המבחן הבא:

- הפקת סרט תדמית בוידאו- במידה וחשוב להראות את התשתיות של העסק, לפגוש את מובילי החברה, או בכדי להקנות לסרט 'מבט אישי', עדיף להפיק סרט וידאו

- הפקת סרט תדמית באנימציה- במידה והחברה מציגה קונספט ייחודי, רעיון חדשני, או אפליקציה חשדנית, הדרך היעילה ביותר להציג את זה היא באמצעות סרט המבוסס על אנימציית דו מימד, או אנימציית תלת מימד. 

לאחרונה, עבדנו מול חברת שורו, חברה למחזור אלקטרוניקה, שמציגה קונספט חדשני של מיחזור אלקטרוניקה, אבל יש לה גם תשתיות מאוד מתקדמות לביצוע המחזור, מה שנותן לה יתרון משמעותי ביחס למתחרים. לאור זה, הומלץ להפיק לחברה שני סרטים: סרט אנימציה שיציג את הקונספט של החברה, וסרט וידאו שיציג את התשתיות של החברה. 

ראו כאן את התוצאה הסופית של שני הסרטים של חברת שורו- מיחזור אלקטרוניקה:

סרטי אנימציה בתלת מימד (3D Animation)


אחד התחומים שמתפתחים כיום בקצב מהיר הוא תחום אנימציית תלת-מימד. סרטים אלה מבוססים על הדמיות גרפיות המבוצעות בתלת מימד, ויוצרות תחושת מציאות חדשה מאוד מעניינת וייחודית, בלי לבנות תפאורות מורכבות, או צילום באתרים מיוחדים.

טכניקת הפקה זו קיימת שנים רבות, ומיושמת בעיקר בסרטי קולנוע, כמו ההפקות של חברת פיקסאר, בעיקר מכיוון שעלויות ההפקה מאוד יקרות. אבל, בשנים האחרונות עלות ההפקה ירדו משמעותית, כך שכיום חברות בינוניות וגדולות יכולות להפיק סרטי תלת-מימד ייחודיים, אשר נותנים לחברות יתרון משמעותי ביחס לתחרות.

 

ראו כאן מקבץ קצר של סרטי אנימציה בתלת מימד שהופקו השנה


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
03-677-5922  ;  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן