יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
שילוב קריינות מקצועית בסרטים לעסקים
כחברת הפקה של סרטי תדמית, אנחנו בדרך כלל ממליצים לגורמים הבכירים בעסק, שעבורו אנחנו מפיקים את הסרטים, שהם יהיו אלה שייצגו את החברה בסרט. אם הסרט הוא תדמיתי, לדעתנו חשוב שהמנכ"ל יהיה זה שיתייצב בחזית החברה וייצג אותה. כאשר הדגש הוא על שיווק, אנחנו ממליצים שסמנכ"ל השיווק ייצג את החברה. במידה ומדובר על סרט מוצר טכנולוגי, מומלץ שסמנכ"ל המוצר, או סמנכ"ל טכנולוגיה של החברה יציג את הטכנולוגיה שמאחורי המוצר. כלומר, לתת לסרט התדמית, או סרט המוצר, יותר תחושה של סרט אישי, כך שהלקוח הפוטנציאלי שצופה בסרט, ייחשף לא רק לחברה או למוצרים, אלא גם למובילי החברה. גישה כזו בהחלט מוסיפה אמינות לסרט, ומניסיוננו- משפרת את הזכירות של הסרט בצורה משמעותית 
קיימים מקרים, שבהם עדיף להיעזר בקריין, או קריינית, מקצועיים אשר יציגו את החברה או המוצר. מקרים אופייניים הם:

מובילי החברה מתקשים לעמוד מול מצלמה ולהציג בצורה נינוחה ומשכנעת. לא מעט מקרים השקענו שעות צילום רבות על מנת שמנכ"ל, או סמנכ"ל בחברה, יצליחו להציג בביטחון כמה משפטים פשוטים, ובסופו של דבר התוצאה מאכזבת.

מובילי החברה פשוט "לא עוברים מסך", לא רהוטים, עם מבטא זר, או בעלי קול לא "נעים"

החברה מעוניינת שלסרט יינתן צביון של "פרסומת טלוויזיה", כך שקריין מקצועי ממש מתבקש

מובילי החברה מעוניינים להציג משהו שונה, עם טוויסט מעניין, ולא סתם "עוד סרט תדמית"

סרטים מבוססי אנימציה או הדמיות תלת-מימד, ללא כל צילומי וידאו

במקרים אלו, כמובן אנחנו ממליצים על עבודה עם קריינים. הקריינים מוקלטים באולפן קול אקוסטי, למניעת רעשי סביבה, על פי תסריט קריינות שהוכן כחלק מהתסריט. גם את הקריין חשוב לבחור בהתאם לאופי הסרט. במידה ומציגים מוצר או טכנולוגיה, הציפייה מהקריין, מעבר לקול רדיופוני, שתהיה לו דיקציה מושלמת, והקריינות תשדר אופי "ממלכתי", בסגנון קריין חדשות. אבל, אם מבקשים סרטון מעניין, צעיר עם אופי מיוחד, במקרים אלה הקריין צריך להיות גם עם רקע במשחק, על מנת שיוכל להפיק גוונים שונים בקריינות.

עלות הקלטת הקריינות, כולל העלות של הקריין והאולפן קול האקוסטי, נעים בין 1,200-2,000 ₪, תלוי בעיקר בדרישות ובניסיון של הקריין. כמובן, שמחירים אלו אינם רלוונטיים לקריינים מוכרים המקריינים פרסומות לטלוויזיה. אז המחירים קופצים בצורה משמעותית, ובדרך כלל הם דולריים.

לסיכום, מומלץ שבהפקה של סרטי תדמית לעסקים מנהלי החברה יהיו אלה שייצגו את החברה, למעט אם הם עלולים להביא יותר נזק מתועלת. במידה ולא ניתן, מאחת מהסיבותשהזכרנו למעלה, ניתן לשלב בסרט קריינות מקצועית אשר הוקלטה באולפן קול אקוסטי באיכות גבוהה.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה הבינלאומית של החברה?
 

ראו תחילה סרט תדמית למכונת ריתוך מתקדמת, הכולל קריינות מקצועית באנגלית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן