יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
שיווק באמצעות סרטי תדמית בניו מדיה 
כולם מדברים על ניו מדיה (New Media)

עד לשנים האחרונות, כל פעילות השיווק והפרסום בתקשורת (במדיה) התמקדה בטלויזיה, בקולנוע, ברדיו ובעיתונות הכתובה. אולם, עלויות השיווק היו עצומות, כך שבעיקר עסקים גדולים יכלו להרשות לעצמם להשתמש בפרסום במדיות אלה. בשנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט והרשתות החברתיות, נפתחו לעולם הפרסום והשיווק ערוצים חדשים שנקראים ניו מדיה (New Media).  

עולם הניו מדיה כולל: אתרי מדיה באינטרנט, רשתות חברתיות (כגון פייסבוק וגוגל פלוס) ורשתות עסקיות (כגון לינקדאין), רשתות פרסום של גוגל (כגון Adwords או Adsense), אינסטגרם, בלוגים, פורטלים ואתרים עסקיים. השימוש באמצעים אלה חלקו בחינם וחלקו בתשלום, אך בכל מקרה בעלויות מאוד נמוכות (ובוודאי בהשוואה לעלויות במדיה המסורתית)

כל מה שצריך הוא סרט טוב

אחד הכלים השיווקיים המשמעותיים ביותר לשימוש באינטרנט הוא סרט תדמית או סרט מוצר. הלקוחות הפוטנציאלים כיום הם חסרי סבלנות. הם מעדיפים לצפות בסרט קצר שיסביר להם את התועלות ללקוח בזמן קצר, על פני קריאה של חומרים כתובים. מהרגע שהכנתם סרט, כל מה שצריך הוא להעלות את הסרט ליוטיוב ללא עלות, ולהטמיע אותו באחד מאמצעי הניו מדיה. עכשיו, לקוחות יכיעו אליכם על פי דירוג המדיה בה פרסמתם.
דוגמת סרט תדמית פרסומי שהופק עבור יבואן של מכונות קפה יוקרתיות. הסרט משמש באתר הבית, דפי נחיתה, תערוכות וכנסים מקצועיים, וכן באתר המכירות זאפ (ZAP). הסרט הקפיץ את מכירות החברה בצורה משמעותית, כשהעלות העיקרית היא עלות הפקת הסרט. כל השאר כמעט ללא עלות.

לסיכום, עולם התקשורת החדש כיום נקרא ניו-מדיה, ומבוסס על פרסום ושיווק באמצעי האינטרנט השונים, שרובם ללא עלות. העלות העיקרית לבעל העסק היא עלות ההפקה של סרט התדמית, כך ששיווק בניו מדיה הוא הפרסום הזול ביותר כיום.​ 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו סרט תדמית פרסומי ליבואן מכונות קפה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן