יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
עם סרט תדמית- רואים תוצאות בעסקים

אין טוב ממראה עיניים!

קיימות בארץ חברות הפקה רבות שהתמחו בהפקת סרטי אנימציה. עקב הירידה המשמעותית בעלות הפקת סרטים אלו, אותן חברות מציעות בשנים האחרונות הפקה של סרטים לעסקים מבוססי אנימציה.
ישנם עסקים רבים בהם מנהלי העסק לא מרגישים בנוח לעמוד מול מצלמה ולייצג את העסק, או שהעסק נראה מאוד לא מטופח, בעקבות גם הפיתוי הכספי- הם מחליטים ללכת על סרטי אנימציה עבור העסק. זה נראה "מגניב" ומיוחד, כך שבהחלט אפשר להבין את השיקול. אבל, מה שאותם בעלי העסק לא מבינים, זה שסרט אנימציה לא מקדם מכירות. הרי מה חשוב ללקוח שצופה בסרט עסקי, הוא קודם כל לראות את העסק ואת המנהלים, וליצור קשר רגשי עם המקום. בסופו של יום, עסקים עושים בין אנשים, ולא בין עסקים.
כמו שניתן לראות מהמקבץ הקצר, כל הסרטים מבוססים על צילומי וידאו באיכות גבוהה, ועריכה דינאמית מיוחדת. בסרטים משולבת גם גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), שהוא סוג של אנימציה, שנועדה להעשיר את הסרטים, ולהקנות להם ייחוד, אבל זה רק אחרי שהצופה (הלקוח הפוטנציאלי) ראה בפועל את העסק ואנשי העסק, והבין מה הייחוד של העסק.

שימו לב שרוב הפרסומות בטלויזיה גם הם מבוססים על צילומי וידאו, ובעיקר- לקוחות מרוצים המשתמשים במוצר. לכן, גם בסרטים לעסקים מומלץ לשלב צילומי וידאו של לקוחות מרוצים המשתמשים במוצר של העסק. זה בהחלט מעודד קנייה.

כמובן שיש יוצאים מהכלל. לדוגמא, אם רוצים להציג קונספט חדשני, או טכנולוגיה מתקדמת, ולא ניתן לצלם אותם בוידאו, ברור שהדרך הטובה ביותר היא לתאר אותם באנימציה, וזה כמובן מה שאנחנו עושים. יישומים אלה הם יותר למטרות מיתוג, ולא לצורך קידום מכירות.

לסיכום, במידה ורוצים להפיק סרטים לעסקים שגם מקדמים מכירות, מומלץ בחום להפיק סרטים המבוססים על צילומי וידאו איכותיים, בשילוב גרפיקה דינאמית להעשרת הסרט. סרטים בהם ניתן לראות את העסק, לשמוע את מנהלי העסק, לראות אנשים משתמשים במוצרים של החברה, ולהבין את הבידול של העסק ביחס לתחרות. מאמרים נוספים בנושא:  חידושים בתחום הפקת סרטים לעסקים

                                    חשיבה עסקית בהפקת סרט תדמית

 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה מקבץ סרטים קצר שהפקנו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745-440 ; 03-6775922

Yahav,Video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן