יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
צפייה בסרטי תדמית לעסקים
בעבר, צפייה  בסרטי תדמית לעסקים הייתה באמצעות טלוויזיות ומכשירי וידאו טייפ.  כיום, סרטים עסקיים (סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה) מועלים לאינטרנט, בעיקר לאתרי שיתוף סרטים כמו Youtube, ומשם מוטמעים באתרי החברות. לכן, עיקר הצפייה בסרטים היא באמצעות: מחשבים נייחים, טאבלטים ומכשירי סלולר חכמים (סמארטפונים). מטרת מדריך זה לאפשר לבעלי עסקים להכיר טוב יותר את האפשרויות הגלומות כיום בסרטים שהם הפיקו עבור העסק.

הפקת סרטי תדמית- לחשוב על מי צופה בסרט

כאשר מפיקים סרט תדמית לעסק, חשוב להבין באילו אמצעים מתכננים להפיץ את הסרט. מכיוון שלאמצעים שונים יש מאפיינים שונים, מומלץ להתחשב בעיקר בקהל הצופים, ולהפיק סרטים שונים המותאמים לאמצעים השונים.

סרטים באינטרנט

מבחינת תכולת הסרט, ואופן הצגת המידע, צריך לקחת בחשבון שכיום אמצעי הצפייה בסרטים מגוונים, החל ממסכי מחשב נייחים, דרך אייפדים ועד למכשירי טלפון חכמים (סמארטפונים). קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

סרט תדמית לרשת חברתית

במידה ומעוניינים לפרסם מוצרים או חברות ברשתות חברתיות, מומלץ להפיק סרט תדמית קצר, אשר מותאם לפרסום ברשת. קראו כאן איך מומלץ לבצע זאת, כולל דוגמאות.

צפייה בסרט תדמית מטלפון חכם (סמארטפון)

יותר ויותר לקוחות מבצעים עסקאות דרך טלפון חכם, כך שממולץ להתאים את סרטי התדמית וסרטי המוצר להצגה יעילה גם בזמן צפייה באמצעות טלפון חכם. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

כמה זמן באמת צופים בסרט תדמית לעסק?

בעולם של המדיה החדשה, זמן הצפייה הממוצע בסרטי תדמית לעסקים הוא בסביבות הדקה, כמעט ללא קשר לתחום שבו פועל העסק. על מנת לוודא קבלת תוצאות מסרט התדמית, מומלץ שבתוך 30 שניות לשכנע את הצופה במסר העיקרי.

צילום סרט תדמית לעסק ב- 4K

צילום ברזולוציה של 4K היא מדהימה, וחיונית לסרטי קולנוע. אבל, לסרטי תדמית לעסקים, המוצגים על גבי מסכי מחשב, בצפייה דרך האינטרנט, איכות צילום של 2K היא מדהימה באותה מידה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

התאמת סרטי תדמית יד רושמת לטלפונים חכמים (Whiteboard)

בהנחה שעיקר הלקוחות שלכם צופים בכם דרך טלפונים חכמים (סמארטפונים), מומלץ להפיק עבורם סרטי תדמית מבוססים טכניקת אנימציה מסוג יד רושמת (Whiteboard), ולבצע אותם באופן שימשוך צופים בסרט, ויעודד רכישה

שיווק סרטי תדמית בניו מדיה

עולם התקשורת החדש כיום נקרא ניו-מדיה, ומבוסס על פרסום ושיווק באמצעי האינטרנט השונים, שרובם ללא עלות. העלות העיקרית לבעל העסק היא עלות ההפקה של סרט התדמית, כך ששיווק בניו מדיה הוא הפרסום הזול ביותר.

למה מומלץ להעלות סרט תדמית ליוטיוב?

קיימות אפשרויות רבות לאחסון והצגת סרטים לעסקים. אנחנו ממליצים על אחסון ביוטיוב, שירות שניתן ללא תשלום באמינות מאוד גבוהה, וכמעט ללא מגבלות. הסרט שלכם תמיד יהיה זמין ללקוחות, וללא עלות. קרא כאן בנושא.

מדריך להעלאת סרטים לעסקים ליוטיוב

יוטיוב מאפשר העלאת סרטים בחינם, כמעט ללא מגבלה. הוספת סרטי תדמית וסרטי מוצר ליוטיוב, והטמעתם (embed) באתר העסק, תוך שימוש בפרמטרים נכונים, תורמים במידה משמעותית להגדלת החשיפה של העסק ולקידומו.

טיפים להפקת סרטונים עבור טלפונים חכמים

כבר בשלב הראשוני של הפקת הסרט, צריך לנתח באיזה אמצעי עקרי הלקוח הפוטנציאלי יצפה בסרט. במידה ומגיעים למסקנה שזה בעיקר דרך טלפונים חכמים, מומלץ ליישם כמה כללים חשובים, בכדי להביטח מכסימום זמן צפייה.

סרט תדמית לתערוכה

מומלץ לכל מי שמציג בתערוכה או בכנס, להפיק סרט ייעודי למטרה זו, אשר יוקרן במקום בולט מחוץ למבנה של החברה, ואשר ישמש כגורם מעודד לקוחות פוטנציאלים חולפים להיכנס למבנה של החברה. קרא כאן בנושא, כולל דוגמא

מהי אינפוגרפיקה (Infographics)?

האינפוגרפיקה הינו אמצעי חשוב ביותר, המאפשר להציג בצורה ברורה ומהירה מידע בתוך סרטון וידאו, שצופים בו בטלפונים חכמים, טאבלטים או כנסים ותערוכות. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
03-677-5922  ;  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן