יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
צילום סרט תדמית במצלמה מיוצבת על סטדיקאם Steadicam
צילום סרטוני תדמית הינו מורכב ביותר, במיוחד כאשר מעוניינים לבצע צילומי הכוללים תנועת מצלמה. לכן, רוב סרט התדמית מבוססים על צילומים סטטיים, או תנועות מצלמה רגילות של צידוד או הגבהה מעל גבי חצובה. על מנת לאפשר צילומים עם תנועת מצלמה, מה שמקובל לעשות זה לחבר גלגלים (ספרדר) לחצובה של המצלמה, כך שניתן יהיה להניע את המצמה באזורים ישרים וחלקים. בצילומי חוץ, בהם אין אפשרות להשתמש בגלגלים, נדרש לבנות מסילות, ולהציב את המצלמה על גבי כרכרה ניידת (דולי), כך שניתן יהיה להזיז את המצלמה על גבי המסילה. זה מה שמבוצע בדרך כלל בהפקת סרטים. אולם, מדובר על עלות הפקה מאוד גבוהה, שגם דורשת זמן רב להכנה.

בשנים האחרונות התפתח מאוד תחום של מצלמות מיוצבות- סטדיקאם (Steadicam). בעבודה עם מצלמות קולנוע או וידאו מקצועיות, עלות הצילום המיוצב גם מאוד גבוה, עקב המתקן המאוד מורכב, שגם דרש צוות צילום מאוד מיומן שידע לתפעל מערכות ייצוב אלו. אולם, כניסתם של מצלמות ה- DSLR הקטנות אפילו לתחום הקולנוע, איפשר שימוש במערכות ייצוב פשוטות יחסית.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

הצילומים מחייבים הרבה תנועה?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו דוגמא לסרט תדמית שצולם באמצעות מצלמת Steadicam

בהפקה זו נעשה שימוש במצלמה DSLR, אשר קובעה על מערכת ייצוב, ואפשרה תנועה חופשית ברחבי החברה, מה שיצר סרט דינמי וכייפי

ראו דוגמא נוספת לסרטון תדמית שצולם באמצעות מצלמת Steadicam

בהפקה זו, שימוש במסילות לצורך צילום מיוצב בפרדס, היה מאוד יקר, מפריע מאוד לתהליך הקטיף שהתבצע בזמן הצילומים, והיה נמשך זמן רב. לעומת זאת, צילום במצלמה DSLR, אשר קובעה על מערכת ייצוב, אפשרה צילומים ברמה של צילומי קולנוע.
לסיכום, עבור כל הפקה יש לבחון בצורה מדוקדת מה הפתרון הנכון עבור אותו לקוח ואותה סיטואציה, ולבחור את הפתרון המתאים ביותר, הן מבחינה כלכלית, והן שיביא את התוצאות המצופות מסרט התדמית

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן