יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
צילום סרט לעסק באולפן מסך ירוק
לצורך הפקת סרט תדמית, או סרט מוצר, קיימים מקרים בהם אנחנו מעוניינים להפריד אנשים, או מוצרים, מהמקום הפיזי בו הם נמצאים, ו"לשתול" אותם במקום אחר. לצורך כך נדרש לצלם את האנשים, או המוצרים, במה שנקרא "אולפן מסך ירוק", שכשמו כן הוא: אולפן צילומים שבו הכול ירוק, הרצפה והקירות מהצדדים ומאחור ירוקים. במידה ומצלמים בכזה אולפן, ניתן בעריכה להסיר את כל החלקים הירוקים שבצילום, ולשתול במקומם תמונה או סרט וידאו של הסביבה בה אני מעוניין שהאנשים או המוצרים יהיו.

זה נשמע מאוד פשוט, אבל- בדיוק כאן מתבטאת המקצועיות, הן של צוות האולפן, הן של הצלמים והן של העורכים. על מנת שההפרדה תהיה "נקייה" ותראה טבעית, כאילו באמת המוצרים נמצאים בסביבה של הרקע, חייבים לטפל בהרבה מאוד מרכיבים, כאשר הגורם החשוב ביותר הוא התאורה. במידה והאולפן והאלמנטים המצולמים מוארים בצורה נכונה, המלאכה של הצלם והעורך בהמשך הרבה יותר פשוטה. 
ברור שתהליך זה מייקר את ההפקה, מכיוון שגם נדרש להשכיר אולפן מסך ירוק ליום צילומים, והעריכה יותר מורכבת, אבל, כאשר זה הכרחי- תוצאות מקצועיות משדרגות משמעותית את סרט התדמית, או את סרט המוצר, ומגדילות את הסיכוי שלקוח פוטנציאלי יקבל בעקבות הצפייה בסרט החלטת קנייה. 

לסיכום, כאשר נדרש לבודד אנשים או מוצרים מהסביבה בה הם נמצאים, ולשתול אותם בסביבה חדשה, הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא באמצעות צילומים באולפן מסך ירוק. תהליך זה מייקר את ההפקה, אבל אם נעשה בצורה מקצועית, הוא משדרג משמעותית את הסרט, ומגדיל את הסיכוי למכירה על ידי צופה פוטנציאלי.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות חדשים?
 

ועכשיו ראו איך המוצר שולב בעריכה בסרט התדמית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה את הסט-אפ של התאורה באולפן מסך ירוק, לצורך צילום מוצר מסתובב


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן