יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטי תדמית שיווקי למטרת ייצוא
עסקים רבים החלו בשיוק של מוצריהם רק בישראל, וככול שהתבססו החליטו לפתוח שווקים חדשים בין לאומיים. ברוב המקרים נדרשות התאמות של המוצרים לשווקים חדשים. אבל בכל מקרה, מה שהכי חשוב הוא גם להתאים את כל החומרים השיווקיים לשווקים החדשים. כמובן, שאין הכוונה רק שינוי השפה מעברית לאנגלית, אלא שינוי מהותי במסרים, כך שיתאימו לקהל היעד.
לסיכום, כאשר מעוניינים לשווק מוצר בחו"ל, יש להקדיש מחשבה רבה לשוק היעד, ולהתאים את כל המסרים לשוק המקומי, תוך הדגשת הבידול מול התחרות המקומית.
 

מנהל עסק - מעוניין לפתח שווקים חדשים?

מעוניין להגדיל מכירות מלקוחות בין לאומיים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שנועד לקדם מכירות באסיה

הסרט כולל כתוביות וקריינות באנגלית, מה שבהחלט מקובל בתחום העסקי באסיה. במדינות מסויימות, המפיצים המקומיים של העסק, מוסיפים או קריינות בשפה המקומית, או כתוביות תרגום לשפה המקומית.
אבל, השפה היא החלק הפחות חשוב בסרט שמועד למטרות ייצוא. הדגש העיקרי הוא במסרים השיווקיים. עבור כל שוק יעד, יש לבחון מה המסרים העיקריים שמעוניינים להעביר לקהל היעד המקומי, תוך התמקדות בבידול של המוצרים ביחס לתחרות. עבור חברת הדשנים דשן גת, זיהינו מספר ערכים מהותיים שמבדלים את החברה מהתחרות, והם חשובים מאוד ללקוחות באסיה. לכן, הסרט מציג כל נושא בנפרד, תוך הדגשת המסרים בויז'ואל, בכותרות ובקריינות שמחזקים בנפרד כל ערך.
 
 

ראו לדוגמא סרט מוצר לשיווק בארצות הברית

האמריקאים מאמינים רק למה שהם רואים. אם מעוניינים להציג קונספט חדש, ולקדם אותו, בלתי אפשרי לשכנע באמצעות סרט אנימציה, נפלא ככול שלא יהיה, כי זה מחייב את האמריקאי לדמיין את הפתרון. בסרט זה מנסים להציג פתרון חדשני של חברת הייטק, לפתרון בעיית התאונות הנגרמות ברכבים משימוש בווטסאפ או הודעות טקסט (SMS). הדרך המשכנעת ביותר היא לצלם את המערכת בפעולה בתוך רכב נוסע. זו אכן משימה מאוד מורכבת מבחינת הצילום, אבל- כשהוצג הפתרון בצורה כזו, הוא התניע די מהר תהליך מכירה מול הרשויות האמריקאיות ומשקיעים.
 
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן