יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מעוניין בסרט תדמית שיווקי? עדיף סרט המצולם בוידאו!
כיום, האמצעי השיווקי הטוב והזול ביותר לקידום העסק הוא סרט תדמית. ישנם הרבה מאוד סוגי סרטים, ומאוד חשוב להתאים לכל עסק את הסרט, כך שיעביר בצורה הטובה ביותר את המסרים השיווקיים העיקריים של העסק, וידע להצביע בצורה מיטבית על הבידול של העסק ביחס לתחרות. בזמן שיש תחרות כל כך אגרסיבית בין פתרונות חלופיים, חשוב שהלקוח הפוטנציאלי יבין למה כדא לו לפנות לחברה המציגה את סרט התדמית, ולא למתחרים שלה. 

אבל, למרות שיש הרבה מאוד סוגים של סרטים, על דבר אחד יש הסכמה בין כולם: טוב מראה עיניים, והכוונה- אם אתה רוצה לשווק את העסק- צלם את העסק ואת אנשי העסק בוידאו.
כשהתבקשנו להכין סרט תדמית לעסק זה, ביקרנו במקום ואכן כמו כל מפעל יצרני המקום נראה כמו "בית חרושת", ובוודאי לא כמו חברה טכנולוגית מתקדמת. לכן, בתחילה הוצע להפיק עבור חברה זו סרט אנימציה, שישים דגש על הטכנולוגיה המתקדמת של החברה. כלקוח פוטנציאלי כמובן שסרט כזה היה משדר "מה החברה מנסה להסתיר", שהרי במפעל יצרני הכי טבעי היה לראות את המקום והמוצרים מצולמים בוידאו. ההחלטה במקרה זה הייתה קלה, וכמו שאתם רואים בתוצאה, הסרט מציג חברה שנראית "מיליון דולר", את היכולות הטכנולוגיות והניהוליות שלה, וכן את מובילי החברה, מה שמוסיף נופך אישי לסרט. כמובן הסרט התקבל בצורה מצויינת, וקידם משמעותית את מכירות החברה בעולם. לדעתנו, מומלץ לכול עסק לנקוט באותה גישה: צילום בוידאו עדיף על כל אנימציה!
 
לסיכום, חשוב מאוד שסרט תדמית לעסק יצולם כמעט כולו בוידאו, כך שהלקוח הפוטנציאלי ירגיש כאילו הוא מבקר בחברה, רואה את התשתיות, ומכיר את אנשי המפתח. תהליך זה בונה אמון בחברה, ומקל על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוחות.  

מנהל עסק - מחפש כלי שיווקי יעיל לקידום העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה סרט תדמית לחברה יצרנית

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן