יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית שיווקי- האמצעי הזול והיעיל ביותר!
בעולם העסקי של ימינו, מצד אחד התחרות הפכה קשה ואגרסיבית, עם הרבה מאוד עסקים שמציעים דברים מאוד דומים, ומנגד הלקוחות נעשו חסרי סבלנות שרוצים לקבל את הכול מהר ולעוס. כיום, לתפוש את תשומת ליבו של הלקוח, ולהניע אותו לפעולה (קנייה), על העסקים לבצע מהלכים שיווקיים רבים. מהלכים אלו בדרך כלל מאוד יקרים, ועולים כסף רב.
מהם הכלים השיווקיים שבהם משתמשים כיום חלק מבעלי העסקים:

אתר אינטרנט
- אתר מושקע, כולל גרפיקה מתוחכמת, ותכנים טכניים רבים, שמציגים את החברה והמוצרים. האתר חייב להיות מעודכן באופן שוטף.

דפים עסקיים ברשתות חברתיות- העתקת תכנים לדפים עסקיים מיוחדים ברשתות חברתיות, כמו: פייסבוק, שבהם מציגים את החברה והמוצרים.

בלוגים- הצגת הטכנולוגיה שהחברה עוסקת בה, במסגרת בלוגים, או פורומים מקצועיים, המנוהלים על ידי סמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה, במטרה להציג את החברה כמובילה טכנולוגית. בלוגים או פורומים משמשים יותר לצורך מיצוב ומיתוג החברה כמובילת שוק, ופחות ככלי מכירתי.

דיוור ישיר- רכישת בסיסי נתונים של כתובות מייל של לקוחות פוטנציאלים, ומשלוח מיילים "אישיים" אל אותם לקוחות, עם עידוד לביצוע פעולה (פנייה לקבלת מידע, הרשמה לבסיס הנתונים של החברה, קבלת קופון למבצע, וכו)

תערוכות- רכישת עמדה (booth) בתערוכה ממוקדת בתחום העסוק של החברה, עם מנהלי מכירות, שמנסים "לצוד" לקוחות פוטנציאלים במהלך התערוכה.

כנסי לקוחות- יום ממוקד שבמסגרתו מזמינים לקוחות קיימים, ולקוחות פוטנציאלים, להצגת המוצרים החדשים שהחברה הכריזה עליהם. במסגרת הכנס מציעים ללקוחות את המוצרים החדשים בהנחה מיוחדת

ימי עיון- ביצוע יום עיון ממוקד בחברה/מלון/אולם כנסים, שבמסגרתו מציגים לעומק את הטכנולוגיה שבה החברה מתמקדת, החידושים האחרונים בתחום, קווי המוצרים החדשים של החברה, ושוב- מציעים את המוצרים החדשים בהנחה מיוחדת

פרסומות- אמצעי שיווקי מאוד יקר הינו הפרסומות. גם עלות ההפקה של פרסומת מקצועית עולה עשרות אלפי דולרים, וגם הפרסום במדיה מאוד יקר, ובעיקר אם מדברים על פרסום בטלוויזיה.

כל הכלים השיווקיים שתיארתי, גם עולים כספים רבים, וגם יעילותם שנויה במחלוקת, במיוחד באווירה העסקית הנוכחית: אנשים "מתעצלים" לקרוא מידע טכני-שיווקי באתרים בעלי מידע רב, מסננים מיילים כדואר זבל, נרתעים מתערוכות, כנסים וימי עיון שנתפשים כמקדמי מכירות בלבד, ולא מאמינים לפרסומות במיוחד כאלה שמשתמשות בגימיקים על מנת למשוך תשומת לב.

ולמרות כל זאת, חברות כן משקיעות סכומי עתק בכל האמצעים השיווקיים, בעיקר בשל התחרות הקשה על הלקוח. אבל, יותר ויותר חברות מחפשות את הדבר הבא שיעזור להם בשיווק ובמכירות. לנישה הזאת נכנסים סרטי התדמית וסרטי המוצר. סרטים אלו, המופקים בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, עונים קודם כל על הצורך של מענה ויזואלי מהיר לקוצר הרוח של הלקוחות. בתוך 2-3 דקות מוצגת החברה, הטכנולוגיה והמוצר העיקרי של החברה, תוך הדגשת השונות של החברה/הטכנולוגיה/המוצר מהמתחרים. ואת זה לקוחות אוהבים.

הסרטים יכולים לשמש באותה הצלחה בכל מקום שבו מנסים לקדם את החברה, או המוצרים:

באתר הבית של החברה
ברשתות חברתיות או בלוגים מקצועיים
כקישור לדיוור ישיר
להצגה בתערוכות, כנסים וימי עיון

לסיכום, ישנם כלים שיווקיים רבים, בהם בעלי העסקים משתמשים על מנת לקדם את העסק ולהגדיל את המכירות. סרט תדמית שיווקי לעסק, או סרט מוצר שיווקי, המופקים בעלות חד פעמית של אלפי שקלים בודדים, מעלים משמעותית את היעילות של כל כלי שיווקי, מכיוון שהם עונים על הצורך של הלקוחות, המעוניינים לקבל בתוך דקות ספורות, בצורה ויזואלית, את המידע שהם מחפשים.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה מקבץ סרטים קצר שהפקנו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן