יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית לעסק- מצחיק או מרגש?
תפקידו העיקרי של סרט תדמית הוא להשפיע על הצופה, ולגרום לו להתניע תהליך קנייה, או כמינימום לגרום לצופה להעריך את החברה ולזכור אותה לטובה.

שני הגורמים העיקריים שיש להם השפעה חיובית על צופים בסרט הם:

חוש הומור- סרט שהצחיק אותי כצופה, גם משפיע עלי בצורה חיובית, ובמקרים מסוימים גורם לי להעביר את הסרט לחבריי, ולגרום לסרט להיות ויראלי, שזה דבר מצוין מבחינה שיווקית.

רגש- רגש בהרבה מקרים עובד מצוין, אם מופעל במינון נכון, ובהתאמה לנושא. אבל, מאוד נדיר שסרט כזה הופך לויראלי.

קיים גם פער משמעותי בעלויות ההפקה של סרטים אלו.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראו תחילה שתי דוגמאות שונות של סרטים לעסקים

הפקת סרט מצחיק עבור העסק

מאוד מורכב להפיק סרט מצחיק שעשוי בצורה טובה (ולא מגוחך). בהכרח מדובר על תסריט מאוד מורכב, שנכתב על ידי קופירייטר, אחרי שנבנו מספר חלופות, בכדי להתאים את המסרים לצופים, ועדיין לשמור על חוש הומור. בנוסף, כל המשתתפים בכזה סרט הם שחקנים מקצועיים, עם ניסיון רב בעבודה מול מצלמה, ועדיין נדרש זמן צילומים ארוך על מנת לבצע בצורה מושלמת את התסריט. בנוסף, מדובר על מספר רב של משתתפים, על מנת לבנות את הסיטואציות. כל הצילומים הם באיכות HD, מה שמחייב צלמים עם התמקצעות וניסיון בהפקת סרטי קולנוע. הפקת סרטים מסוג זה עולים 20 אלף ₪ ויותר, תלוי בעיקר במספר המשתתפים, מספר ימי הצילום, ומורכבות העריכה.

הפקת סרט מרגש עבור העסק

עקרונית, מהרגע שהוגדר הנושא הרגשי הנדרש בסרט, התסריט יחסית פשוט. אין צורך בשחקנים מקצועיים. לפעמים להיפך, עדיך שבסרט ישתתפו האנשים הקשורים לעסק, שבהגדרה מעורבים רגשית במוצר אותו הם משווקים, והם אלה שמתייצבים כפרזנטורים של העסק או המוצר. מכיוון שהסצנות בסרטים אלו פשוטות יחסית, גם זמן הצילומים לא ארוך. גם כאן הצילומים הם ב- HD, כי הלקוחות מצפים לאיכות, אבל בהחלט לא מדובר על הפקה קולנועית, כך שמשך הצילומים קצר יחסית. הפקת סרטים מסוג זה עולים הרבה מתחת ל- 10 אלפי ₪.
לסיכום, ההחלטה על סוג ההפקה צריכה להילקח מתוך בחינת העלויות. במידה ומוכנים להיכנס להשקעה בהפקה, עדיף להפיק סרט עם הומור טוב, מה שעובד מצוין שיווקית. במידה ורוצים לחסוך, מומלץ לאמץ גישה של סרט מרגש, אשר מתקבל בצורה טובה על ידי הצופים, גם אם הוא לא הופך בסופו של יום לויראלי.
 
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן