יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית- מה יותר חשוב האופי או היופי?
מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

זו כמעט שאלה רטורית, מכיוון שאין עסק שלא מעוניין לקדם שיווקית את העסק, על מנת לגדול ולהתפתח. כידוע, סרטי תדמית הם הכלי השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק, וכיום יותר ויותר עסקים מפיקים סרטים עבור העסק, מעלים אותם לאתר החברה, ומקדמים את העסק בכל אמצעי המדיה החדשה (New Media).

החלטת להפיק סרט, אבל- איך מחליטים על תכולת הסרט?

השלב הראשון בכל הפקה של סרט לעסק הוא ביצוע תחקיר מעמיק של החברה וכתיבת תסריט. התסריט הוא תרגום של המסרים העיקריים שמעוניינים להעביר בסרט, להסבר ויזואלי של מה הולכים לראות בכל רגע ורגע בסרט. בשלב הזה עולה תמיד השאלה: איזה מאפיינים ויזואליים לתת לסרט? האם לנסות ולהעביר את המסרים באמצעות 'רעש וצילצולים' שנראים מיליון דולר, או להתמקד במסרים ולבצע הצגה פשוטה וברורה של כל המסרים השיווקיים? 
לסיכום, בכל הפקה על מנת לקדם שיווקית את העסק חשוב שהסרט ידגיש בצורה ברורה את המסרים העיקריים של העסק. כמובן, ניתן להשתמש באמצעים שונים ומגוונים על מנת להעשיר את הסרט מבחינה ויזואלית, אבל לא לעשות זאת על חשבון הצגה פשוטה וברורה של המסרים.
 

מנהל עסק - מעוניין לקדם שיווקית את העסק?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שמציג חברה יצרנית

בסרט זה, אשר צולם בוידאו בחברה, אנחנו רואים את התשתיות של העסק, שומעים את מנהלי העסק, רואים מוצרים בתהליך הייצור, ואנשי העסק שמלווים את התהלכים בחברה, החל מגיבוש הרעיון ועד להפקת מוצר מוגמר. ברור שבעקבות צפייה בכזה סרט, הצופה שהוא לקוח פוטנציאלי, מתחבר מאוד לעסק, ובאופן טבעי יוצר קשר לקבלת מידע נוסף ולהתנעת תהליך מכירה.


 
 

ראה דוגמא נוספת לסרט עבור עגלת-אופניים לילדים

גם בסרט זה, מציגים בצורה פשוטה וברורה את השימושיות של האופניים, וההתאמה לילד שגדל, תוך פשוטת ההפעלה והניהוג של האופניים. בסרט משולבים צילומי וידאו עם הדמיות תלת מימד של האופניים לגילאים השונים. 
 
מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן