יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית לתערוכה
אחד האתגרים הגדולים בתערוכות או בכנסים, הוא לגרום לאנשים חולפים להיכנס אל המקום שבו החברה מציגה. הכוונה, לא לאנשים שהוזמנו מראש, אלא בעיקר לכל האנשים שחולפים ליד המבנה בו החברה מציגה. אלה כמובן לקוחות פוטנציאלים, אבל בלי שידעו בצורה פשוטה וברורה מה החברה עושה, הם עלולים להמשיך וללכת, תוך התעלמות מהחברה.  בדיוק לצורך זה נועדו סרטים לתערוכה. 
הסרט מוקרן על גבי מסך גדול בחזית המבנה של החברה בתערוכה (booth), באופן שכל מי שחולף במסדרון סמוך למבנה של החברה יכול כמעט באופן מיידי להבין מה החברה מציעה, מה היתרונות שלה, ואפילו מי האנשים שנמצאים במבנה.

סרטים מסוג זה נקראים אינפוגרפיקה, קרי- סרט המציג מידע באמצעות כותרות ותמונות. על מנת שהסרט יהיה מושך ומעניין, ההפקה בוצעה באמצעות גרפיקה דינאמית (Motion Graphics), כאשר הכותרות והתמונות מוצגות במהלך הסרט באופן דינאמי ומעניין, ובמיוחד- מושך תשומת לב.

הפקה של סרטים כאלה יחסית יקרה, מכיוון שנדרש תסריט מאוד מתוחכם שימצה בצורה פשוטה וברורה את המסרים השיווקיים העיקריים של החברה, וידע להציג אותם בצורה מעניינת ומושכת, ובמיוחד כלפי לקוחות פוטנציאלים חולפים.

דרך אגב, סרטים מסוג זה גם מאוד מתאימים לצפייה באמצעות טלפונים חכמים (סמארטפונים), בעיקר מכיוון שכל הכותרות מאוד גדולות וברורות, והסרט מוצג באופן תמציתי ומעניין. לכן, שיטת הפקת סרטים באינפוגרפיקה מאוד מתאימה להפקת סרטים המיועדים לצפייה באמצעות טחפונים חכמים.

לסיכום, מומלץ לכל מי שמציג בתערוכה או בכנס, להפיק סרט ייעודי למטרה זו, אשר יוקרן במקום בולט מחוץ למבנה של החברה, ואשר ישמש כגורם מעודד לקוחות פוטנציאלים חולפים להיכנס למבנה של החברה.

מנהל עסק - מתכנן להשתתף בתערוכה או כנס מקצועי?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה בדוגמת סרט לתערוכה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן