יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית לשיווק בסין
נכון להיום, כל בעל עסק חולם לשווק את מוצריו בסין, במיוחד לאור גידול הצריכה הפנימית בסין, וכמובן גודל השוק. מצד שני, נכון להיום סין הינה המדינה שהכי קשה לשווק בה מוצרים חדשים. מקובל להעזר בחברה מקומית על מנת שתייצג את העסק הישראלי, ותקדם אותו שיווקית. 
סרט זה משמש חברה מקומית בסין, על מנת לקדם את השיווק של קורס אותו מעבירה אוניברסיטת תל אביב למנהלים בכירים בשוק הסיני. הסרט אפשר לחברה להגדיל משמעותית את מספר המשתתפים בקורס זה, כלומר- הסרט הופק בצורה המתאימה לשיווק בסין.

להלן מספר טיפים חשובים להפקת סרטים המיועדים לקידום שיווקי בסין:

1.      נראות- חשוב להרבות בויז'ואל. כל מה שאפשר לצלם בוידאו חשוב להציג. צריך לראות אנשים שמשתמשים במוצר ונהנים ממנו. מכיוון שישראל מאוד אהודה בסין, חשוב לשלב סממנים בולטים מישראל.

2.      שפה-  זהו הנושא המורכב ביותר. הקהל העסקי בסין דובר אנגלית, ולכן בהחלט ניתן לשלב בסרט קריינות באנגלית. אבל, להיזהר משפה גבוהה. המשפטים חייבים להיות קצרים, ממוקדים וברורים. במידה ורוצים לשלב עדויות בסרט, הכי חשוב לשלב עדויות בסינית, פחות בגלל השפה ויותר בגלל האמינות. בכל מקרה, במידה והקריינות בסרט היא באנגלית, מומלץ להוסיף גם כתוביות תרגום בסינית, למקרה שחלק מהצופים פחות שולטים באנגלית.

3.      חוש הומור- מאוד לא ממולץ לשלב בסרט חוש הומור, למרות שבעולם המערבי הוא אלמנט מכירה חשוב. אנחנו לא מכירים מספיק את התרבות הסינית, וחוש הומור של אחד, יכול להיות פוגעני עבור מישהו אחר, לכן עדיף להימנע.

4.      כותרות- על מנת להדגיש מסרים עיקריים, חשוב לשלב כותרות להדגשת המסרים. הכותרות יכולות להיות בשפה האנגלית, שוב במידה והן בשפה פשוטה וברורה, ובוודאי אם מדובר על מינוחים מקצועיים, שאז טבעי שמשתמשים באנגלית.

דרך אגב, כל המלצות אלה נכונות לשימוש עבור רוב מדינות העולם, ולא רק לסין. העולם העסקי דובר אנגלית ברובו, ואימוץ המלצות אלה משפר את סיכויי הקבלה של המוצר המוצע עבור אותה מדינה. בכל מקרה, חשוב להתייעץ עם החברה המקומית, ולקבל ממנה טיפים נוספים לגבי שוק היעד, מכיוון שהם מכירים את השוק הכי טוב.

לסיכום, סרט תדמית הוא הכלי היעיל ביותר לשיווק מוצרים חדשים בשוק הסיני, אבל חשוב להפיק אותו בצורה נכונה, המתאימה לשוק היעד.

מנהל עסק - מעוניין לשווק מוצרים בסין?

מעוניין להגדיל מכירות בזמן קצר יחסית?
 

ראו תחילה סרט תדמית לקורס המיועד לשוק הסיני

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן