יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית לקידום אפליקציה חדשה
אפליקציה- התחום שמתפתח בקצב הכי מהיר!

אחד התחומים שמתפתחים בקצב הכי מהיר הן האפליקציות (יישומים) בעיקר לניידים אבל גם לדסקטופים. בכול יום אנחנו נחשפים לעשרות אפליקציות חדשות, בתחומים שונים. ומיד עולה השאלה: איך יוצרים בולטות לאפליקציה חדשה, כך שתקבל חשיפה ותקודם?

בתחום קידום האפליקציות קיימות שתי גישות:

- סרט תדמית באנימציה- שם דגש על הצגת הקונספט של האפליקציה

- סרט תדמית בוידאו- שם בעיקר דגש על השימושיות
לסיכום, הדרך הטובה ביותר לקדם אפליקציה חדשה היא באמצעות סרט תדמית לאפליקציה. ניתן להפיק סרט אנימציה או סרט וידאו, על פי מה שרוצים להדגיש, את הקונספט או השימושיות.
 

מנהל שיווק- מעוניין לקדם אפליקציה חדשה?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית באנימציה לאפליקציה חדשה

על מנת להסביר את הקונספט שמאחורי אפליקציה חדשה, מאוד קל וברור להציג את זה באמצעות אנימציה קצרה, של עד 2 דקות, תוך שימוש בגרפיקה דינאמית (Motion Graphics). אם חשוב להראות מסכים של האפליקציה, אפשר לשלב Screen Shots בסרט האנימציה, שגם יתן לצופה תחושה איך האפליקציה נראית, בנוסף להצגת הקונספט.

ראה לדוגמא סרט תדמית בוידאו לקידום אפליקציה

סרט וידאו היא הדרך הטובה ביותר להראות את השימושיות של האפליקציה, את הדרך שבה אנשים משתמשים בה. לכאורה, כל אנימצטור יכול לייצר סרטון אנימציה נפלא, כאשר אין מאחוריו כלום, בעוד שסרט וידאו מציג את האפליקציה עובדת בפועל, ועל זה בדיוק אומרים: טוב מראה עיניים..... מצד שני, אם האפליקציה מציגה קונספט חדשני, מאוד קשה להסביר אותו דרך צילום וידאו בלבד. 

לכן, אנחנו ממליצים על הקווים המנחים הבאים:

- לאפליקציה חדשה המציגה קונספט חדשני- מומלץ להפיק סרט אנימציה שיסביר את הקונספט, ואולי לשלב גם Screen Shots מתוך האפליקציה, על מנת שהצופה בסרט יקבל מושג איך היא נראית בפועל

- לאפליקציה שימושית- מומלץ להפיק סרט וידאו, בו רואים אנשים משתמשים באפליקציה בפועל, כ שניתן להבין את צורת השימוש והיתרונות שהאפליקציה נותנת למשתמש. אם חשוב גם להציג את הקונספט של האפליקציה, ניתן לשלב בסרט הוידאו קטע קצר באנימציה שיסביר את הקונספט.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן