יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית לעסק ללא צילומי וידאו
למרות שעסקים רבים מבינים את הצורך בהפקת סרט תדמית לעסק, הם נרתעים בגלל העלות. אכן, הפקת סרט תדמית כיום כרוכה בהוצאה של אלפי שקלים. לעסקים רבים, ובעיקר לעסקים קטנים, זו נחשבת הוצאה נכבדה.

כאשר שבודקים את מרכיבי העלות של סרטי התדמית, רואים שעלות יום צילומים היא מאוד גבוהה. להפקת סרטים לפעמים גם נדרשים מספר ימי צילום, מה שעוד יותר מייקר את עלות ההפקה.

מסתבר, שאפשר להפיק סרטים מקצועיים, שגם יביאו תוצאות, הן בשיווק של העסק וגם בהגדלת מכירות, באמצעות סרטים שלא כוללים צילומי וידאו.
מדובר על יבואן שמשווק מכונות קפה לשימוש בייתי ומשרדי, עבורו הפקנו סרט המציג את המותגים העיקריים, באמצעות תמונות סטילס בלבד, קטעי וידאו שנרכשו ממאגרי וידאו, ושילוב של קריינות מקצועית שהוקלטה באולפן קול אקוסטי. התוצאה הינה סרט מקצועי וסוחף, אשר ממתג את העסק.

לסיכום, ישנן דרכים רבות ומגוונות להפקת סרטי תדמית לעסקים. ניתן באמצעות תסריט המותאם לתקציב הלקוח, להפיק סרטים בעלויות סבירות, אשר יקדמו את העסק בצורה משמעותית.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט עבור העסק?

מעוניין להגדיל את ציבור הלקוחות?
 

ראו תחילה סרט תדמית ליבואן מכונות קפה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן