יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית לעסק גם בזאפ (ZAP)
הפקת סרט תדמית לעסק

בשל עלות ההפקה הנמוכה של סרטים, בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מפיקים סרט תדמית עבור העסק שלהם, מעלים אותו לאתר הבית. בכך  הם יוצרים בידול בינם לבין עסקים מתחרים שעדיין לא העלו סרט לאתר. מחקרים מראים שאתר הכולל סרט תדמית, הלקוח הפוטנציאלי שוהה באתר זמן גדול יותר בממוצע, כאשר הסרט היה הגורם העיקרי בהחלטת קנייה.
 
שיווק אפקטיבי באמצעות סרטים

מהרגע שהסרט הופק, רוב בעלי העסקים מעלים אותו לאתר הבית. אבל, קיימים כיום מקומות נוספים רבים בהם ניתן להעלות את הסרט, כאשר רובם כלל ללא עלות, ובכך לקדם שיווקית את העסק גם דרך אמצעים אלה. המגוון הוא עצום, החל מרשתות חברתיות (כמו פייסבוק, גוגל פלוס) או רשתות עסקיות (כגון: לינקדאין), בלוגים מקצועיים בתחומים רלוונטיים. בנוסף, קיימות גם אופציות בתשלום, כגון פרסום בגוגל (AdWords) או ברשתות מדיה.  בכל מקום שבו מוצג סרט, לקוחות בהסתברות גדולה מסתקרנים ומתחילים לצפות בסרט. כמובן, במידה והסרט מקצועי ומעניין, הלקוחות צופים בסרט עד סופו, ובהמשך פונים לבעל העסק לקבלת פרטים נוספים או אפילו לסגירת עסקה.
 
אופציה חדשה: סרטי תדמית בזאפ (ZAP)

לאחרונה, מאפשרת חברת זאפ לעסקים שמפרסמים מוצרים באתר, להוסיף סרט תדמית, או סרט מוצר, בדף העסק. זוהי אופציה חדשה שהותנעה לאחרונה שהרבה בעלי עסקים עדיין לא מודעים לאופציה זו, ולכן זו הזדמנות לכל מי שכבר הפיק סרט תדמית לעסק להעלות את הסרט גם לדף העסק בזאפ
חברת coffeedeals הפיקה סרט תדמית לעסק, שהתמקד במספר מוצרי הדגל של החברה, והעלתה את הסרטון לאתר זאפ. מכיוון שחברת coffeedeals היתה היחידה שהעלתה סרט, כמעט מהרגע שהסרט עלה החברה מותגה כמובילה בתחום, והיקף המכירות גדל משמעותית. 

לסיכום, מכיוון שכיום עלות הפקת סרטים לעסקים ירדה משמעותית, ונוצרו צינורות שיווק רבים לעסקים, שחלקם ללא כל עלות, מומלץ לבעלי העסקים לנצל את ההזדמנות, ולהגדיל מכירות בצורה משמעותית בעלות שיווקית מינימלית.

מנהל עסק - מעוניין בכלי שיווקי לקידום העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה דוגמא לסרט תדמית שהועלה לזאפ

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן