יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית למשקיעים
אחד הנושאים היותר כאובים כיום, הוא גיוס כסף לפיתוח ממשקיעים: קרנות הון סיכון, גופים מוסדיים או אנג'לים. המשקיעים מהססים לפני כניסה להשקעות חדשות, ובהרבה מקרים משקיעים רק בהשקעות המשך (כבר השקיעו בחברה בעבר), או כמשקיע נוסף (יש משקיע נוסף שמוכן להיכנס להשקעה בחברה). לידיעתכם, בעשור שעבר הוכח שההשקעות בהייטק כמעט ולא מחזירות את עצמן, מה שעוד יותר מכביד על המשקיעים לפני קבלת החלטת השקעה.

אם בודקים את סך כל ההשקעות בתעשייה בשנים האחרונות, עדיין מדובר על מספר מיליארדי דולרים בשנה. כלומר, יש עדיין השקעות, רק צריך לדעת להגיע אליהן.

בעבר, בכדי להגיע למשקיעים, היזמים היו מכינים מצגת PowerPoint מרשימה, עם 20-30 שקפים, הכוללים מעבר למידע החיוני, גם אפקטי מולטי-מדיה (במגבלת היכולות של PowerPoint), תרשימים מבוססי Excel, וגרפיקה מרשימה. אבל- כך עושים כולם, ומניסיוני- קצה נפשם של המשקיעים חסרי הסבלנות, עם הביטחון הנמוך ברצון להשקיע, מכל אותן מצגות שנראות כל כך דומות.

הגיע הזמן לעשות דברים אחרת. חייבים, בתוך דקה או שתיים לתפוש את המשקיע, ולהעביר לו את המסרים בצורה ברורה, מעניינת ומקצועית. זה כמובן אפשרי רק באמצעות הפקת סרט תדמית או סרט מוצר. כמובן, שסרט לא יחליף פגישה אישית בין היזם למשקיע, בכדי להכיר ולפרט יותר לעומק את מהות היזמות הדורשת את ההשקעה. אבל, באמצעות משלוח של הסרט למשקיע, ניתן לתפוש את תשומת ליבו, ולשכנעו בכדאיות של קיום פגישה.
את סרט התדמית ניתן לשלוח למשקיעים כקישור לסרט שהועלה לאתר מוגן בסיסמא, ובכך להגן על המידע הרגיש (רק למי שיש את הסיסמא יכול לצפות בסרט התדמית או סרט המוצר). ניתן כמובן גם לדחוס את סרט התדמית, ולשלוח אותו כקובץ למשקיע. קיימים אמצעים רבים שתומכים בכך, גם לקבצים יחסית גדולים.

כלומר, אין כל קושי לשלוח את המידע למשקיע. אבל, עדיין- חשוב שהסרט יהיה: ברור, מעניין ומקצועי, אחרת יגרם יותר נזק מתועלת. מה מומלץ לעשות על מנת להשיג את שלושת הנושאים? להלן המלצותיי:
  • הסרט צריך להיות באורך של 2-4 דקות
  • חשוב לענות כמעט בתחילת הסרט: על איזה צורך המוצר עונה?
  • יש להציג באיזה שוק פועלים, ומה גודל השוק שבו המוצר ישווק
  • הסרט אמור להציג את השימוש במוצר בצורה הפשוטה ביותר
  • חשוב שהצופה יבין מה היתרונות העיקריים של המוצר, על מנת שיוכל להעריך את העלות-תועלת שלו בשוק היעד
  • הסרט אמור להיות מופק בצורה מקצועית, ובכך להקרין גם מקצוענות לגבי פיתוח המוצר. סרט שנעשה באמצעים חובבניים, יגרום נזק משמעותי לגיוס.
  • הסרט חייב להיות מיוחד, שונה מסרטים אחרים שנעשו (בעיקר בשוק היעד), והומור קל תמיד עובד, רק יש להיזהר מהשתטות, הגזמות או הומור גס כמובן.
  • יש לקחת בחשבון שהתכנים המוצגים הם תלוי מדינה ותרבות, כך שסרט שהפקתם למשקיע בארצות הברית, אינו מתאים למשקיע מאסיה.

עלות הפקת סרט התדמית משתנה בין אלפי שקלים בודדים, ועד עשרות אלפי שקלים רבים. חשוב להשקיע מחשבה רבה בתכנים של הסרט ובכתיבת תסריט. לאחר מכן יש לבחון את העלויות של כל נושא שמוגדר בתסריט. 

לסיכום, הפקת סרט תדמית הינה אמצעי מעולה להבטחת פגישה עם משקיע. יש להקדיש מחשבה רבה לתוכן הסרט ואופן ההפקה, על מנת להפיק סרט ברור, מעניין ומקצועי.

מנהל עסק - מחפש משקיע לתמיכה בפיתוח מוצר חדש?

מחפש כלי שיווקי לקידום אפשרויות הגיוס?
 

ראה תחילה דוגמא של סרט תדמית למשקיעים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה מעוניין לגייס מימון לצורך השלמת פיתוח מוצר מתקדם, מומלץ לפנות למשקיעים מוסדיים, תוך שימוש בסרט תדמית שהותאם לצורך כך.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן