יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט תדמית ב- 2,000 ש"ח - באמת יש כזה פתרון?
כיום ברור לכל עסק, שללא שיווק העסק לא רק שלא יתקדם, אלא יקרוס. אבל, עסקים קטנים מתקשים לבצע הוצאות שיווקיות גדולות, ומקווים שכל הוצאה תניב תוצאות במהירות. בדיוק לצורך כך מפיקים סרטי תדמית. כיום, מדובר על הוצאה שיווקית נמוכה יחסית, כשכיום באינטרנט קל ויעיל לקדם את העסק תוך שימוש בסרט התדמית כמקדם מכירות עיקרי.

אבל, האם הפקת סרט תדמית מתאימה לכל עסק? חד-משמעית כן!

כיום ניתן להפיק סרט תדמית בעלויות מאוד נמוכות, ואם הסרט נעשה בצורה מקצועית ונכונה, הסרט בהחלט יכול לשמש כמקדם מכירות עיקרי לעסק.
לסיכום, ניתן להפיק סרט תדמית לעסק בעלות החל מ- 2,000 ש"ח, שישרת את המטרות השיווקיות של העסק, יופק בזמן קצר ויניב תוצאות שיווקיות בזמן קצר יחסית.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרט תדמית עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית שהופק בעלות של כ- 2,000 ש"ח 

הסרט הופק עבור חברת סליקה באינטרנט, שרצתה פתרון מהיר לקראת אירוע חשוב של החברה. הפקת סרט הכולל ימי צילום היא גם לא זולה, אבל בעיקר- לוקחת מספר שבועות. לכן, לצורך האירוע, אספנו חומרי גלם הקיימים בחברה, כולל: קטעי וידאו, תמונות סטילס, הודעות לעיתונות ומצגות חברה, ובתוך מספר ימים ערכנו את הסרט המקצועי הזה, ששירת את החברה בצורה מצויינת באירוע, וממשיך לשמש אותה גם כיום. 

ומה עם עסקים חדשים שאין להם חומרי גלם כלל?

גם עבור חברות אלה ניתן להפיק סרט מקצועי, בעלות נמוכה, תוך שימוש בקטעי וידאו ו/או תמונות סטילס שנרכשו ממאגרים, ולשלב אותם בסרט מקצועי בו משולבים צילומים של המוצרים של החברה.
 
 

ראו לדוגמא סרט הכולל תדמית בו נעשה שימוש בקטעי וידאו שרכשנו

הסרט כולו מבוסס על חומרי גלם שנרכשו ממאגרים, בתוספת צילומים של המוצרים של החברה, כאשר הכל ערוך בצורה זורמת, מלווה בקריינות מקצועית, איפשר סרט מאוד מקצועי בעלות סבירה ובזמן הפקה קצר יחסית.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן