יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מתכנן סרט לעסק? לא יותר מ- 90 שניות!
אין ספק- סרט לעסק הוא האמצעי היעיל ביותר לקידום העסק

כיום ברור לכל בעל עסק, שהאמצעי השיווקי היעיל והזול ביותר לקדם את העסק, גם תדמית וגם שיווקית, הוא באמצעות סרטים לעסק. עלות הפקת סרטים ירדה משמעותית, כך שהנושא נהיה כלכלי אפילו עבור עסקים קטנים. הם מאוד אוהבים לצפות בסרטים, אבל הם גם מאוד קצרי רוח. אנשים לא מוכנים לצפות בסרטים ארוכים, מהגם שהם בדרך כלל מקבלים החלטות די מהר.

אם כך, מהו האורך המומלץ לסרט לעסק?

לגבי אורך הסרט המומלץ, זה מאוד תלוי באיזה סוג סרט, וידאו או אנימציה, ובצורך השיווקי. מניסיוננו, זמן צפייה ממוצע של אנשים בסרטים, נע בסביבות ה 45 שניות. כלומר, יש הרבה אנשים שנוטשים את הסרט אחרי 60 שניות, אבל גם הרבה שנוטשים אחריי 30 שניות, כך שהממוצע הוא כ 45 שניות. לכן, ההמלצה שלנו היא:
לתכנן סרט של כ- 60 שניות, אבל שלא יעלה על 90 שניות!
לסיכום, אנשים כיום מחפשים פתרונות אשר מוצגים להם באמצעות סרטים. אבל, אנשים הם קצרי רוח, ומוכנים להקדיש זמן קצר יחסית לכל פתרון, לפני שהם מקבלים החלטה. לכן ההמלצה שלנו היא לתכנן סרט לעסק באורך של כ- 60 שניות, ולא לעבור את ה- 90 שניות.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים עבור העסק?

מעוניין להגדיל מכירות של מוצר חדש?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית בוידאו לעסק

מדובר על עסק שמפתח ומייצר מכלולים מכנים זעירים, אשר נועדו לעמוד בתנאי סביבה מאוד קשים. הסרט הוא באורך של כ- 90 שניות, שלאחר הפקתו והטמעתו באתר החברה, הביא להגדלת החשיפה והמכירות של החברה בצורה מאוד משמעותית. עדיין, למרות שמדובר על סרט מאוד דינאמי, עשיר בגרפיקה דינאמית, ומעניין עבור אנשי מקצוע בתחום, זמן הצפייה הממוצע בסרט הוא כ- 65 שניות.
 

ראו לדוגמא סרט תדמית באנימציה לחברה טכנולוגית

מדובר על חברה אשר מפתחת ציוד לטעינת מצברים המבוסס על אנרגיית השמש, שהוא די ייחודי בתחום. מכיוון שמדובר על קונספט חדשני, הכי מתאים להציג את הפתרון באמצעות סרטון אנימציה. גם כאן האנימציה מאוד עשירה, והתוכן בהחלט מעניין אנשי מקצוע מהתחום, ועדיין- זמן הצפייה הממוצע עומד על 50 שניות.
 

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן