יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרט למשקיעים מוסדיים
הכלי היעיל ביותר כיום לפתיחת דלתות של משקיעים מוסדיים הוא סרט למשקיעים. לכל משקיע פונים כיום אלפי יזמים מכל העולם, ולא רק שהתקציב של המשקיע מוגבל, גם הזמן שהם מוכנים לפנות לכל יזם הוא אפסי. לכן, נדרש סרט מאוד ממוקד ומדויק בכדי להגדיל את הסיכוי לפגישה עם המשקיע.

מהן החלופות לגיוס מימון?


החלופות לגיוס מימון לצורכי פיתוח ושיווק מוצרים טכנולוגיים הם משקיעים מוסדיים, קרנות הון סיכון ואנג'לים. ניתן גם להכניס שותף אסטרטגי, שמביא איתו גם מימון.
 

יהב הפקות – רואים תוצאות בעסקים!

 
הפקת סרט למשקיע מוסדי, מחייבת עבודה עם חברת הפקה שעשתה את זה בעבר, ובעלת צוות הפקה הכולל את היכולות השיווקיות וההפקתיות המתאימות. ליהב הפקות ניסיון בהפקה של סרטים למשקיעים, החל מיזמים צעירים ועד לחברות הייטק מצליחות. כל סרט שלנו הוא תוצאה של תחקיר החברה והטכנולוגיה החדשנית, ניתוח התחרות והמיצוב השיווקי, שמובילים לבידול העסקי ולמסר הברור.

 

תכירו את הצוות

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם, ומציע פתרון כולל להפקת סרטים לעסק שלכם. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרט איכותי ומקצועי שמביא תוצאות.

מעוניין לגייס מימון לפיתוח טכנולוגיה חדשנית ממשקיע מוסדי?

צריך מימון להשלמת פיתוח ושיווק מוצר חדשני?
 

ראו תחילה סרט למשקיעים מוסדיים, שגייס בתחילת השנה

עקב הרגישות הגדולה של יזמים בשמירת הסודיות של המוצרים שהם מתכננים לפתח, לא נוכל לשתף אתכם בדוגמאות נוספות של סרטים למשקיעים שהפקנו (גם מהסרט לדוגמא למעלה, השמטנו את החלק השיווקי). אבל, אם אתם רוצים ללמוד על היכולות וסגנונות ההפקה של יהב הפקות, אתם מוזמנים להיכנס לקישורים הבאים:

צפו במקבץ סרטים שהופקו השנה


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן