יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטי תדמית

מנהל שיווק- מחפש פתרון שיווקי יעיל וממוקד לקידום העסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

צפה בסרטון תדמית למערכת ניהול חדשנית (וידאו + גרפיקה דינאמית+ הדמיות תלת ממד)

צפה בעוד סרטי תדמית לעסקים: סרטי וידאו, סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית

במידה ואתה מעוניין בהפקה מיוחדת עבור העסק שלך, כגון: סרט קידום מכירות (קד"מ), סרט לתערוכה, סרט למשקיעים מוסדיים, סרט לאירוע עסקי, או כל סרט אחר הנדרש לקידום העסק שלך, אל תהסס ליצור קשר. נשמח לשמוע על הצרכים המיוחדים של העסק שלך.
במידה ואתה מעוניין לחשוף לשוק מוצר חדש, או להגדיל את החשיפה למוצרים קיימים, ולהגדיל מכירות במהירות יחסית, סרט מוצר יעשה זאת בשבילך.​ 
דוגמאות רבות של סרטוני תדמית אשר הופקו עבור מגוון עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, כולל חברות הייטק. סרטונים אלה מתמקדים בשיפור המיתוג העסקי, והגדלת החשיפה ללקוחות חדשים. הדוגמאות כוללות: סרטי וידאו, סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית.
 

סרט תדמית לעסק הינו האמצעי השיווקי היעיל ביותר לחיזוק המיתוג של העסק, הגדלת חשיפה ללקוחות ולשווקים חדשים, והגדלת מכירות בזמן קצר יחסית

מה אנחנו מציעים?


אנחנו מתמקדים בהפקת סרטי תדמית שמביאים תוצאות לעסקים. עבור כל עסק אנחנו מתאימים פתרון שיווקי יעיל, חכם ואפקטיבי - שנועד לחזק את המיתוג של העסק, להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, ולקדם מכירות. אנחנו מפיקים: סרטי וידאו, סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית. אנחנו נלווה אתכם משלב הרעיון ועד לקבלת סרטון תדמית איכותי ומקצועי שמניב תוצאות.

צפה בסרט תדמית לחברת מחזור אלקטרוניקה (אנימציה בגרפיקה דינאמית)

       סרט תדמית באנימציה- הצגת הקונספט

סרט תדמית בוידאו- הצגת התשתיות                

הפקת סרט תדמית לעסק - בוידאו או אנימציה?

 
אחת השאלות הכי נפוצות שאנחנו מקבלים, היא באיזה סגנון להפיק את סרט התדמית לעסק, כאשר בדרך כלל ההתלבטות היא בין סרט תדמית המבוסס על צילומי וידאו, או סרט אנימציה. 

כמובן, יש יתרונות לכל סגנון הפקה, וקיימים הבדלים משמעותיים הן בעלויות והן בזמני ההפקה, אבל אלה לא צריכים להיות השיקול המוביל כשמעוניינים לקבל החלטה בנושא. לדעתי, השיקול המוביל צריך להיות: מה יהיה יותר יעיל מבחינת ההעברת המסרים העיקריים?

 בכדי לדעת מה יהיה יותר יעיל מבחינת העסק, אנחנו ממליצים על המבחן הבא:

- הפקת סרט תדמית בוידאו- במידה וחשוב להראות את התשתיות של העסק, לפגוש את מובילי החברה, או בכדי להקנות לסרט 'מבט אישי', עדיף להפיק סרט וידאו

- הפקת סרט תדמית באנימציה- במידה והחברה מציגה קונספט ייחודי, רעיון חדשני, או אפליקציה חשדנית, הדרך היעילה ביותר להציג את זה היא באמצעות סרט המבוסס על אנימציית דו מימד, או אנימציית תלת מימד. 

לאחרונה, עבדנו מול חברת שורו, חברה למחזור אלקטרוניקה, שמציגה קונספט חדשני של מיחזור אלקטרוניקה, אבל יש לה גם תשתיות מאוד מתקדמות לביצוע המחזור, מה שנותן לה יתרון משמעותי ביחס למתחרים. לאור זה, הומלץ להפיק לחברה שני סרטים: סרט אנימציה שיציג את הקונספט של החברה, וסרט וידאו שיציג את התשתיות של החברה. 

ראו כאן את התוצאה הסופית של שני הסרטים של חברת שורו- מיחזור אלקטרוניקה:

סרטוני תדמית באנימציית תלת מימד (3D Animation)


אחד התחומים שמתפתחים כיום בקצב מהיר הוא תחום אנימציית תלת-מימד. סרטים אלה מבוססים על הדמיות גרפיות המבוצעות בתלת מימד, ויוצרות תחושת מציאות חדשה מאוד מעניינת וייחודית, בלי לבנות תפאורות מורכבות, או צילום באתרים מיוחדים.

טכניקת הפקה זו קיימת שנים רבות, ומיושמת בעיקר בסרטי קולנוע, כמו ההפקות של חברת פיקסאר, בעיקר מכיוון שעלויות ההפקה מאוד יקרות. אבל, בשנים האחרונות עלות ההפקה ירדו משמעותית, כך שכיום חברות בינוניות וגדולות יכולות להפיק סרטי תלת-מימד ייחודיים, אשר נותנים לחברות יתרון משמעותי ביחס לתחרות.

 

ראו כאן מקבץ קצר של סרטי אנימציה בתלת מימד שהופקו השנה

למידע חשוב בנושא הפקת סרטוני תדמית- לחצו על הקישורים למטה

תיק עבודות- סרטי תדמית

תיק עבודות- סרטי תדמית, אוסף דוגמאות גדול של סרטוני תדמית, אשר הופקו למגוון עסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק. צפו כאן במגוון סרטי תדמית לעסקים. נשמח להפיק סרטון גם עבורך!

עלות הפקת סרטי תדמית

ראו כאן את רשימת מרכיבי העלויות המלאה של הפקת סרטי תדמית, סרטי מוצר או סרטוני הדרכה, כולל דוגמאות להפקות בעלויות שונות, החל מעלות נמוכה ועד גבוהה מאוד. וכן, יש כזה דבר הפקת סרטון תדמית בתקציב מוגבל!

מגוון סרטי תדמית לעסקים

עולם סרטי תדמית לעסקים מאוד גדול ומגוון, וכולל סוגים רבים של סרטים. ראו כאן הסבר קצר לכל סוג סרט, כולל דוגמא ישימה. בחרו מה מתאים לעסק שלכם, וצרו איתנו קשר.

סרטי תדמית- כדי שיזכרו אותך!

סרט תדמית לעסק הוא הכלי השיווקי החשוב ביותר, שלקוחות פוטנציאלים שצופים בו זוכרים את רוב המידע. הפקה נכונה של הסרטון, מחזקת עוד יותר את הזכירות, ומעודדת רכישה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

איזה עסק צריך סרטון תדמית?

כיום מומלץ כמעט לכל עסק להפיק סרטון תדמית עבור העסק, בו יושם דגש על הייחוד של העסק, ועל איזה צורך של הלקוח העסק עונה, כאשר הכול עשוי בצורה מקצועית ובאורך של עד 1:30 דקות. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

למה סרטון תדמית כל כך יקר?

הפקת סרטוני תדמית לעסקים כוללים הרבה מאוד שלבים, מעורבים בהם הרבה מאוד אנשים, כאשר תהליך ההפקה נמשך בדרך כל בין 4-8 שבועות. קראו כאן עוד בנושא הפקת סרטון תדמית, כולל דוגמאות לכל אחד מאמצעי ההפקה.

מגמות עכשוויות בסרטי תדמית לעסקים

סרטי תדמית כיום מאופיינים בעיקר כסרטים קצרים, ממוקדים, המתרכזים בערך שהלקוח מקבל, בלי 'רעש וצילצולים', אלא בצורה פשוטה ונגישה לכל אחד. קראו כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות לכל אחד מהנושאים המוצגים.

סרטי תדמית- סגנונות הפקה שונים

סרטי תדמית כיום, מופקים כמעט לכל סוגי העסקים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק, כאשר כל עסק בוחר לעצמו סגנון שונה שמתאים לחברה ולמוצרים, ומשתמשים בסרטים לקידום באינטרנט. ראו דוגמאות

סרט תדמית בעולם דיגיטלי

עולם השיווק כיום עבר לאינטרנט, בו נמצאים הלקוחות, שמצפים לרכישות און-ליין. סרטי תדמית הם הכלי היעיל ביותר לקידום שיווקי באינטרנט, וחושב להתאים את סרט התדמית למדיה הספציפית בה משתמשים. ראו כאן דוגמאות

חשיבות איש שיווק בהפקת סרטון תדמית

סרטוני תדמית הוא כלי שיווקי עיקרי לעסקים, ולכן מומלץ שמי שיוביל את תהליך ההפקה של סרטון התדמית הוא איש שיווק חיצוני לחברה, שיהיה מעורב בכל תהליך ההפקה, החל מהתחקיר ועד לאספקת הסרטון. קראו כאן בנושא

מה מייחד סרטון תדמית לעסק?

סרטון תדמית לעסק חייב לשקף לצופה בסרט את הייחוד של העסק, ובמה הוא יותר טוב מהתחרות, וכול זאת בעשרות שניות בודדות. חשוב שהלקוח יהיה מעורב בכול שלב ויאשר אותו, לפני שמתקדמים לשלב הבא. קרא כאן עוד בנושא

הפקת סרטון תדמית מרובה בטכניקות הפקה

על מנת להפיק סרטון תדמית מרשים וייחודי, ניתן לשלב באותו סרט תדמית בין מספר טכניקות הפקה, כגון: צילומי וידאו, אנימציה/גרפיקה דינאמית והדמיות תלת ממד, קראו כאן איך מומלץ לעשות זאת, כולל דוגמאות

מה היתרונות של הפקת סרטון תדמית המצולם בוידאו?

לסרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו ישנם יתרונות רבים, ולכן אנחנו ממליצים להעדיף אותו כאשר מתכננים להפיק סרטון עבור העסק. בסרט כזה, הלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את העסק, המוצרים והשירותים, באופן ישיר

תסריט- הנושא הכי חשוב בהפקת סרטון תדמית

תסריט הוא תאור מילולי של מהלך סרטון התדמית, אשר אמור להסביר במילים ללקוח על איזה צורך הפתרון המוצע עונה, מה הייחוד שלו ולמה כדאי לרכוש דווקא מהחברה שמציגה את סרט התדמית. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.

סרטוני תדמית- פשטות היא שם המשחק!

סרטוני תדמית הם היעילים ביותר לקדם את העסק. חשוב שהסרטונים יהיו פשוטים וברורים, יתמקדו במסר בודד, ויוצגו בתוך כדקה. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

כל השאלות והתשובות בנושא סרטי תדמית

ראו כאן את השאלות העיקריות של לקוחות בנושא הפקת סרטי תדמית, והתשובות לכל השאלות. אם יש גם לך שאלה- תרגיש חופשי ליצור קשר. נשמח לשתף מניסיוננו.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן