יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטי תדמית לחברות ולעסקים
עולם השיווק עבר לאינטרנט, למה שמכונה המדיה החדשה. לא עוד פירסומים במדיה הכתובה, לא רק בשל העלויות הכבדות, אלא בעיקר- כי הלקוחות כיום מחפשים פתרונות באינטרנט. כשמסתכלים על גרף עליית המכירות באינטרנט (קניה מכוונת), רואים נסיקה משמעותית, עם ירידה קבועה של המכירות בקניה ישירה. יותר ויותר חנויות נסגרות ועוברות למכירה באינטרנט. 

אבל, כשכול הנראות של העסק היא באינטרנט, ולקוח לא יכול להיכנס פיזית לעסק ולראות אותו, יש חשיבות גדולה למיתוג של העסק, כך שלקוח פוטנציאלי שנכנס לאתר יתרשם כאילו הוא נכנס עכשיו פיזית לעסק, גם אם הוא נמצא בקצה השני של העולם. המיתוג היעיל ביותר של העסק הוא באמצעות הפקת סרט תדמית לחברה או לעסק. 
לסיכום, כאשר עולם השיווק עבר למדיה החדשה (האינטרנט), חשוב שללקוח הפוטנציאלי יווצר חיבור רגשי לעסק, כאילו הוא נמצא פיזית בחברה. ניתן לעשות זאת בצורה הכי יעילה דרך סרט תדמית לחברה, המבוצע בוידאו.
 

מנהל שיווק- מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

ראה תחילה סרט תדמית בוידאו לחברת ייצור מכלולים מכניים זעירים פיקופארטס

מדובר על סרט וידאו, שצולם בתוך העסק, אשר מאפשר ללקוח הפוטנציאלי לראות את העסק, התשתיות, המכונות ואפילו לשמוע את מובילי העסק מציגים מספר נושאים חשובים הקשורים לעסק. אין ספק, לקוח פוטנציאלי מרגיש כאילו הוא ביקר בעסק.
 

ראה לדוגמא סרט תדמית באנימציה לחברת מיחזור אלקטורוניקה שורו

בסרט זה, מוצג באנימציה הצורך של מיחזור אלקטרוניקה, והתהליך שמערכות אלקטרוניות עוברות בחברה כאשר הן ממוחזרות. בסרט זה, מכיוון שהקונספט של מיחזור אלקטרוניקה הוא חדש יחסית, חשוב להציג את הצורך, והדרך הנוחה היותר להציג זאת היא באמצעות סרט אנימציה. סרט זה בהחלט מחזק אצל הלקוח הפוטנציאלי את ההבנה בצורך, ואפילו בתהליך שקשור במיחזור, אבל- הוא לא מצליח להתחבר לחברת שורו, עבורה הופק סרט האנימציה, כי לכאורה כל חברה יכלה להפיק כזה סרט, גם אם אין לה תשתיות כלל. לכן, הפקנו עבור שורו גם סרט וידאו על החברה. 
 

ראה לדוגמא סרט תדמית בוידאו לחברת מיחזור אלקטורוניקה שורו

בסרט זה, מוצג בקצרה באנימציה התהליך של מיחזור האלקטרוניקה, ומיד מוצג בוידאו התהליך שמוצר אלקטרוני עובר בתשתיות החברה. רואים את התשתיות, המכונות הייחודיות, ואנשי החברה בפעולה, כולל מילה של מנכ"ל החברה, שמישיר מבט ללקוח ומתחייב על איכות המיחזור. סרט זה יותר את החיבור הרגשי הכול כך חשוב בתהליך המכירה.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן