יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטי תדמית ויראליים- חלומו של כל בעל עסק!
סרט ויראלי הוא סרט שהפך בתקופה קצרה לנפוץ מאוד, כתוצאה משיתוף גולשים, באופן שרבים בצעו "שיתוף" לסרט ברשתות חברתיות או רשתות שיתוף סרטים כגון: יוטיוב. סרט ויראלי יכול להגיע למאות אלפי צפיות ואף למיליוני צפיות במהירות. אכן, חלום של כל מפיק סרטים.

אם נבחן את הסרטים הויראליים שהופקו עד היום, נמצא את המאפיינים הבאים:

צילום מיקרי- צלם חובב שהצליח ללכוד אירוע רגעי חולף, החל מקטע מרגש מאתר אסון טבע, ועד לאירוע משפחתי מטופש.

וידאו קליפים- קליפ קצר, ובדרך כלל מצחיק, שמתייחס לאירוע מוכר, ומציג אותו בצורה מעוותת. מי שהצליח לעשות זאת ברמה עולמית הוא נוי אלוש המדהים עם הרימיקסים המוטרפים (מירי רגב- תגיד לי אתה סתום?).

סדרות אינטרנטיות- הפקה מקצועית, של סדרת סרטים מושקעים, שמטרתן כמעט היחידה היא להצחיק. סדרות כמו: יני"ר האחמ"ש, או נלי וגלי, הגיעו למאות אלפי צפיות במהירות.

סגנון אופנה ויזואלית- יצירת קטע וידאו בתנועה, חדש ומעניין, עם מוזיקה קצבית, שלא נראה קודם. סגנונות כמו: הארלם שייק, פלאש מוב או ליפ-דאב, יצרו סרטונים עם עשרות מליוני צפיות.

מה שמאפיין את כל הסרטים הויראליים, שכמעט בלתי ניתן לצפות את הצלחתן. רובם מבוססים על הצלחות מקריות, שכמו שהגיעו משום מקום, וזכו להצלחה מדהימה בתוך זמן מאוד קצר, כך הם גם נעלמו במהירות, בלי להשאיר חותם.

יוצא מהכלל הוא סדרת הפרסומות לבירה שפירא של וניה היימן הגאון מ- 2011. וניה הצליח לקחת מוצר חדש, ולהפיק סדרת פרסומות קורעת, של שניות ספורות, אשר גם זכו למאות אלפי צפיות, ובעיקר- הפכו את בירה שפירא למותג כמעט בין יום. כלומר, בניגוד לכל הסרטים הויראליים שציינתי עד כה, הפרסומות לבירה שפירא הצליחו לקחת נושא, להגדיר את היעדים והמסרים, וליצור באז כזה, שהפרסומת הפכה לויראלית והופצה לקהל יעד עצום, הפכה את הנושא למותג, וכול זה בהשקעה יחסית נמוכה. אכן, חלומו של כל מפרסם. אבל, מאז ההשקה של בירה שפירא ב- 2011, אני לא זוכר כמעט אף סדרת פרסומות ויראלית, שהציגה מוצרים חדשים, והפכה אותם למותגים.

הטרנד כצפוי הגיע גם לחברות ולעסקים. בעלי עסקים, שמשקיעים סכומים של אלפי שקלים בהפקת סרטי תדמית לעסק, גם הם מצפים למאות אלפי צפיות, ולאחרונה אנחנו שומעים יותר ויותר בקשות של בעלי עסקים שנפיק עבורם סרטי תדמית ויראליים.

לדעתי, מפיקי סרטי תדמית עדיין רחוקים מפיצוח "הקוד" של הפקת סרטים ויראליים. קל יחסית לייצר סדרות מצחיקות, אשר צוברות תאוצה באינטרנט. אבל, לייצר סרט על עסק, שמצליח להעביר את המסרים השיווקיים והיכולות של העסק, אשר יגרמו לצופים פוטנציאליים ל"שתף" את הסרט ברשתות, ולהגיע למאות אלפי צפיות, הוא מאוד נמוך. כמובן, בעקבות כל טרנד מצליח, כמעט לכל סרט ויראלי שהצליח, מופקים עשרות ומאות חיקויים, שבדרך כלל מעוררים נוגדנים, ונעלמים במהירות בלי לצבור מספר צפיות רב. דוגמא לכשלון ביישום של טרנד מצליח עבור סרט תדמית ויראלי, ניתן היה לראות בשנה האחרונה פרסומת של בנק ישראלי גדול, שניסה לייצר פרסומת המבוססת על "גנאגם סטייל". התוצאה הייתה מביכה, והפרסומת הוסרה בתוך זמן קצר.

נכון להיום, אני לא מכיר אפילו סרט תדמית ויראלי אחד שהצליח (ברמה של מאות אלפי צפיות, עם שיתופים של הקהל הרחב). לצערי- זה עדיין חלום! לכן, מומלץ לבחון בזהירות כל הצעה להפקת סרט תדמית ויראלי.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

ראו תחילה מקבץ סרטים קצר שהפקנו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן