יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  

סרטון הדרכה- לפשט, לפשט, לפשט

כשרוצים להסביר איך משהו פועל, אין ספק שסרט הוא האמצעי הטוב ביותר לכך. אנשים כיום מעדיפים לקבל הכול במהירות, בלי להתאמץ יותר מידי. לקרוא הנחיות? אין מצב! הטלפונים החכמים הרגילו אותנו כמשתמשים, שספר הדרכה הוא מיותר. הכול באמת אינטואיטיבי. ניתן בקלות להפעיל כל טלפון חכם חדש, למרות היכולות המאוד מתקדמות ומתחכמות. על מנת להגיע ליכולות אלה, יצרני הטלפונים החכמים השקיעו אלפי שנות אדם בפיתוח היכולות.

אבל, לא כל המוצרים הם טלפונים חכמים, ורוב היצרנים לא מסוגלים להשקיע בפיתוח יכולות הבנה פשוטות בהפעלת המוצרים שלהם. על מנת לפתור זאת, וגם החוק מחייב, היצרנים אמורים לספק עם כל מוצר ספר הפעלה (או כחוברת, או כקישור לחוברת שנמצאת באתר היצרן). לקרוא חוברת הפעלה, הוא "הסיוט" של כל משתמש, ובמיוחד של כאלה שמוגדרים "טכנופובים" (כאלה החוששים מפתרונות טכנולוגיים, ומתקשים בהפעלת מוצרים חדשים).

בדיוק על צורך זה בא לענות סרט ההדרכה. אנשים אוהבים להתרווח לאחור, ולצפות מספר דקות בסרטון, אותו הם יכולים לעצור מידי פעם בכדי לבדוק מול המוצר, או להחזיר מעט לאחור אם רוצים להבין יותר טוב נושא מסוים. כך, בתוך דקות ספורות, עם מאמץ מינימלי מצד המשתמש, ניתן להפעיל מוצר חדש בקלות, כאילו היה טלפון חכם. חשוב לציין שלקוח שמשתמש בקלות במוצר חדש, נוטה גם להמליץ עליו לסביבה הקרובה שלו, כך שבאופן כזה סרט ההדרכה נהפך גם למקדם מכירות.

אבל, גם את סרטון ההדרכה חשוב להפיק בצורה חכמה ופשוטה, כך שכל משתמש ייהנה מתהליך ההדרכה, ויפיק ממנו את המירב ובקלות. לכן, גם בהפקת סרט הדרכה, פשוט ככול שלא יהיה, יש להשקיע בתחקיר על ידי חברת ההפקה, וכתיבה של תסריט שידע להעביר את כל המסרים בצורה פשוטה וברורה. בעריכה אין צורך להתחכם ולהשקיע באנימציות, גרפיקה דינאמית או אפקטים מיוחדים. להפך, יש לשים דגש על הפשטות.

לסיכום, עם הציפיות הגדלות של הלקוחות לקבלת מוצרים שמאוד פשוט להשתמש בהם, אין ספק שסרט הדרכה פשוט וקצר יכול להחליף כיום את ספר ההפעלה, ולשמש חוויה מהנה לצרכן. חשוב, לקוח מרוצה, הוא גם לקוח שימליץ על המוצר שלך, כך שסרט ההדרכה בעצם הוא גם מקדם מכירות.

מנהל עסק - נדרש להעביר הדרכות ללקוחות?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה לתוכנה עבור רופאי שיניים

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן