יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
סרטון הדרכה במקום ספר הפעלה (מדריך למשתמש)
הפקת חוברת שתשמש כספר הפעלה, או מדריך למשתמש (User Manual), ובה הסברים על התפעול של המוצר, ולאחר מכן להעלות את המסמך לאתר של היצרן, כך שכל מי שרכש את המוצר יכול לצפות בספר ההפעלה באינטרנט, הוא פתרון פשוט וזול, שחוסך ליצרן להדפיס את ספר ההפעלה ולצרף אותו לכל מוצר שנמכר. אבל, בהרבה מקרים ההסברים הנדרשים לצורך תפעול נכון של המוצר, הינם מאוד מורכבים, ולקרוא הסברים מפורטים בספר הם מורכבים לרוב המשתמשים במוצרים. 

עם ירידת המחיר המשמעותית של הפקת סרטים, עדיף במקרים בהם נדרשים הסברים מורכבים, במקום לכתוב ספר הפעלה להפיק סרט הדרכה. בסרט, ניתן להראות בצורה פשוטה, איך בדיוק להשתמש במוצר, ממה להיזהר, ואפילו דברים בסיסיים כמו איך לאחוז את המוצר, מה שיותר מורכב להסביר בספר.
סרט הדרכה זה, הופק עבור אפליקציה רפואית עבור טלפונים חכמים, שנועדה בעיקר לאוכלוסיה בוגרת. כתיבת ספר הפעלה לשימוש נכון באפליקציה זו הינה מאוד מורכבת, מה גם שאוכלוסיה בוגרת תתקשה להשתמש באפליקציה בצורה נכונה. מכיוון שמדובר על אפליקציה רפואית, לא ניתן היה "לצאת ידי חובה" בכתיבת ספר הפעלה, אלא כמעט הכרחי להפיק סרט הדרכה, שיתאר בצורה פשוטה את צורת השימוש באפליקציה. עדיין, הסרט יצא ארוך למדי (כ- 6 דקות) עקב מורכבות השימוש, אבל ניתן מהסרט להבין כמה מורכב להסביר את השימוש במסמך כתוב, לעומת הפשטות בהצגה בסרט.

לכן, בכל המקרים בהם יחסית מורכב להסביר את התפעול והשימוש הנכון במוצר, מומלץ מאוד להפיק סרט הדרכה. לא רק שהעלות תהיה יותר נמוכה, היעילות של סרט, ביחס לספר, הינה הרבה יותר גבוהה (כבר אמרו שתמונה אחת שווה יותר מאלף מילים)

מנהל עסק - מחוייב להפיק ספר הפעלה למכשיר?

מחפש כלי יעיל ולא יקר להדרכות מקצועיות?
 

ראו תחילה סרט הדרכה לאפליקציה רפואית עבור טלפון חכם

במידה ואתה נדרש להעביר הדרכות ללקוחות, או לעובדים, סרטי הדרכה הם הכלי היעיל והזול ביותר להעברת הדרכות מקצועיות קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי הדרכה, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי פשוטים ביותר ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים. בנוסף, ראו סרטי בטיחות שהופקו לחברות שונות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן