יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מתי הפקת סרט מוצר היא הכרחית?
כיום מקובל להפריד בין סרט תדמית לעסק, וסרט מוצר עבור כל אחד מקווי המוצרים של החברה. הפרדה זו חשובה, בשל המטרות השונות של כל סוג סרט:

סרט תדמית לעסק- ממתג מחדש את החברה, מציג את היכולות הטכנולוגיות והבידול השיווקי

סרט מוצר- משמש כלי עקרי להגדלת מכירות של קו המוצרים, וחשיפתו ללקוחות חדשים

אבל, מתי בעצם הכרחי להפיק סרט מוצר נפרד עבור קו המוצרים?

סרט מוצר הוא עדיין מושג חדש יחסי, ופעמים רבות אני שומע הגדרות כמו: "סרט תדמית למוצר". זהו בדיוק אותו מושג, רק שמקובל להפריד בין סרט תדמית לבין סרט מוצר, בעיקר מהמטרות השונות של סרטים אלו. עדיין, יש לקוחות רבים שמבקשים להפיק סרט תדמית לעסק, ולכלול בו גם הצגה של המוצר העיקרי של החברה, בעיקר בכדי לחסוך עלויות. כל עוד מדובר על מוצרים פשוטים, וחברות קטנות או בינוניות, זה עדיין נחשב בסדר.

אבל, מתי באמת זה הכרחי להפיק סרט מוצר נפרד עבור המוצר של החברה? לדעתי- עבור מוצרים טכנולוגיים מורכבים. הרי בסופו של יום, המטרה של כל עסק היא להגדיל מכירות. סרט מוצר הוא הכלי האולטימטיבי להגדלת מכירות, כי באמצעותו מראים ללקוח את המוצר (בוידאו, ולא באנימציה!), מציגים את השימושיות שלו, אבל בעיקר- מסבירים את הבידול של המוצר, קרי- במה הוא יותר טוב מהתחרות. כל עוד מדובר על מוצרים פשוטים יחסית, זה אפשרי. אבל, כאשר מדובר על מוצרים טכנולוגיים מורכבים, חייבים לפשט את המסרים ללקוח, על מנת שיבין בצורה ברורה מה היתרון של המוצר עבורו, ולמה כדאי לו לבחור בנו. את זה בדיוק עושה סרט המוצר.

אבל, מצד שני חייבים להיזהר מפירוט טכני רב, או הצגת מפרטים חשמליים מורכבים, שאומרים המון למהנדסים שפתחו את המוצר, אבל לא מעניינים כלל את המשתמש הסופי. את הלקוח מעניין בעיקר איזה ערך הוא מקבל מהמוצר שאתם מציעים, ולמה כדאי לו לבחור בכם. לכן, חשוב לדאוג שאלה בדיוק יהיו המסרים. ככול שהמסרים יהיו פשוטים וברורים, ללא חשיבות במורכבות המוצר, כך סיכויי הבחירה של הלקוח בכם גדלה.

לסיכום, סרט מוצר הינו הכלי השיווקי היעיל ביותר להגדלת מכירות. במקרה של מוצרים טכנולוגיים מורכבים, סרט מוצר לא רק מומלץ אלא ממש הכרחי לקידום מכירות.

מנהל עסק - מעוניין להפיק סרט לקו מוצרים טכנולוגי חדש?

מעוניין להגדיל להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים, והגדלת מכירות בהתאם?
 

ראו תחילה סרט למוצר בטיחותי לרכב

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי מוצר, אשר הופקו עבור מוצרים שונים, החל ממוצרי צריכה ועד למוצרים טכנולוגיים מתקדמים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

במידה ואתה מעוניין למתג מחדש את העסק, ולהציג את הבידול שלו ביחס לתחרות, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן