יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
מעורבות לקוח בתהליך ההפקה של סרטון תדמית

חשוב שהלקוח יהיה מעורב בהפקת סרט התדמית לעסק

אין ספק, הלקוח הוא הגורם החשוב ביותר בהצלחת ההפקה של סרט תדמית או סרט מוצר, עבור העסק שלו. חשוב מאוד שהלקוח יהיה מעורב בכל שלב של ההפקה. מצד שני, מעורבות יתר עלולה לפגום בהצלחת ההפקה.

אם כך- מהי מעורבות נכונה של לקוח בהפקה?

 
אנסה להגדיר את המעורבות הנכונה של הלקוח בכל שלב של ההפקה של סרט תדמית לעסק:
 
מעורבות הלקוח בשלב קדם-ההפקה (Pre-Production):
 
בשלב זה, חשוב מאוד שהלקוח יגלה פתיחות, ימסור מידע אמין על החברה, המוצרים והמתחרים, על מנת שניתן יהיה להגדיר בצורה אמיתית את הבידול של העסק, ולכתוב תסריט שיווקי אמין.
עם השלמת התסריט, הוא מועבר לאישור לקוח, וכאן חשוב ביותר שהלקוח יוודא שכל המסרים השיווקיים מוגדרים בצורה ברורה ונכונה. בנוסף, התסריט מגדיר את כל מקומות הצילום (locations), ואת כל המרואיינים בסרט התדמית. על הלקוח לוודא שמיקומי הצילום מתאימים, והמרואיינים הם אלה שיכולים לייצג את העסק בצורה טובה.
בנוסף, במידה ונדרש לשלב בסרט התדמית חומרים קיימים כגון: קטעי וידאו שצולמו בעבר, תמונות סטילס, לוגו של החברה וכד, באחריות הלקוח לספק את כל חומרי הגלם, לפני תחילת ההפקה, בכדי לוודא את זמינותם ואיכותם. בחלק מהמקרים יידרשו צילומים נוספים, בהתאם לאיכות חומרי הגלם הקיימים.
אין לעבור לשלב ההפקה עד לאישור התסריט על ידי הלקוח.
 
מעורבות הלקוח בשלב ההפקה (Production):
 
הלקוח חייב לוודא שמקומות הצילום "ראויים" לצילום (נקיים, מסודרים, משקפים את רוח העסק), ובמידה ונדרשים "תיקונים" הם ייעשו במהירות וביעילות, בכדי שלא לבזבז זמן צילום יקר של כל צוות הצילומים. במידה ונדרשים מדגימים או שחקנים, שהם בעצם אנשי העסק, באחריות הלקוח לוודא זמינות ושיתוף פעולה של כל "השחקנים". כל השאר, הינו באחריות חברת ההפקה.
 
מעורבות הלקוח בשלב גמר הפקה (Post Production):
 
בשלב העריכה הראשונית של סרטון התדמית, כאשר כל חומרי הגלם אורגנו בסרט על פי התסריט, אך בצורה גסה (Rough-Cut), חשוב מאוד שהלקוח יעבור על הסרט, ויוודא שכל התכנים מדויקים ומותאמים לתסריט. בשלב זה יחסית קל לבצע תיקונים, וחברת ההפקה אמורה לגלות גמישות מרבית בשלב זה, ולהתאים את העריכה של הסרט לציפיות הלקוח (בהנחה שהדרישות של הלקוח אינן מחייבות צילומי וידאו חדשים).
רק לאחר אישור הלקוח לעריכה הראשונית, ניתן לעבור לעריכה הסופית (Fine-Cut). גם שלב זה מחייב אישור לקוח לגרסא הסופית.
 
לסיכום, חשוב מאוד לערב את הלקוח בכל אחד משלבי ההפקה של סרט התדמית, אך- יש להיזהר ממעורבות יתר, שעשויה לתקוע את התקדמות ההפקה וליקרה. מעורבות נכונה, מאפשרת הפקה יעילה, שעומדת בציפיות הלקוח, ומשקפת נאמנה את העסק.מאמרים נוספים בנושא:    איך מפיקים סרטי תדמית ארוכים?


                                      צילום סרט תדמית ברכב- אתגר משמעותי

מנהל שיווק- מעוניין בהפקת סרטי תדמית עבור העסק?

 

חשוב לך להיות מעורב בתהליך ההפקה?

ראו תחילה סרט תדמית לחברה שמספקת רכיבים לתחום ההייטק

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן