יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מעוניין לפתח מוצר חדש? סרט תדמית למשקיעים!
מאז ומעולם עולם מוצרים חדשים, ובמיוחד עבור חברות הייטק, נשלט על ידי מקורות המימון. זה גם טבעי, ללא מימון רעיונות טובים נופלים. וכמו בכל השקעה- בעל המאה הוא גם בעל הדעה. זה כמובן יצר מתח בין המשקיעים לבין היזמים, כשבמקרים רבים המיזמים התקשו להתרומם. היו גם מקרים רבים בהם המשקיעים 'הזיזו' הצידה את היזמים, והביאו מנהלים מטעמם. הרבה מהקסם של תחילת הדרך נפגם.

החל משנת 2012, התפתח מאוד תחום מימון ההמונים, בעיקר באתרים כמו Kickstarter או Indiegogo, ולפתע נפתח תחום חדש לחלוטין של אפשרות לגייס מימון לפיתוח מוצרים חדשים, בו היזמים נשארו בעלי הדעה, כשהמשקיעים הקטנים היו 'שבויים' בידי היזמים. מכיוון שבמסגרת מימון המונים, אין כלל חובה לספק בסוף התהליך מוצרים, פשוט מודיעים שהפיתוח נכשל, ומתנצלים יפה. עדיין, אין צורך להחזיר את הכסף. זה הוליד הרבה מאוד מיזמי סרק והונאות, ולצערי בשנתיים האחרונות תחום מימון המונים די בהתרסקות. כמעט ואין באמת גיוסים חדשים מוצלחים, ורבים מאלה שגייסו סכומים משמעותיים בשנים קודמות, מתקשים לספק את המוצרים.

זה מחזיר את היזמים הטובים חזרה אל עולם ההשקעות 'הקלאסי', קרי: משקיעים מוסדיים, אנג'לים, קרנות הון סיכון ובתי השקעות שונים, ואפילו מקורות מימון שהם שותפים אסטרטגיים. גם היזמים, וגם המשקיעים למדו את הלקח ממה שקרה בשנים האחרונות, בעיקר מכישלונות העבר, ומעולם מימון ההמונים, וכיום משקיעים מנסים לעבוד בהרמוניה עם היזמים, במטרה ליצור מוצרים חדשים ומצליחים.

עדיין, בכדי לגייס את המימון, יזמים מבינים שהם צריכים להגיע עם רעיונות בשלים, למוצרים ברי השגה בזמנים סבירים, עם פוטנציאל שוק טוב, ויכולת צמיחה גבוהה. לצורך כך, הכלי הטוב ביותר לשכנע משקיעים הוא סרט תדמית למשקיעים.
בסרט זה, השפה פשוטה וברורה, עם הצגת פתרון המבוס על טכנולוגיה חדשנית אך מוכחת, עם שוק פוטנציאלי עצום, ולשמחתי- היזמים אכן הצליחו לגייס מימון להתנעת הפעילות בצורה מדורגת. במידה ושלב ראשון יוכח, המשך המימון מובטח.

היתרון של סרטים שכאלה הוא שמצד אחד ההפקה שלהם לא יקרה, ומצד שני במידה ועשויים בצורה טובה הם מבטיחים את ההשקעה. מהרגע שההשקעה התקבלה, עכשיו זה על היזמים גם לספק את הסחורה. עבודה בהרמוניה ובבפתיחות בין היזמים למשקיעים, מגדילה משמעותית את הסיכוי להגיע ליעד בהצלחה, לטובת כל הצדדים.

לסיכום, עולם ההשקעות חזר למשקיעים המוסדיים, ונפתחה מחדש ההזדמנות לעבוד בהרמוניה בין המשקיעים ליזמים, במטרה לסיים פיתוח מוצרים חדשים בהצלחה. מה שמשפר בצורה משמעותית את גיוס המימון הוא סרט תדמית למשקיעים.

מנהל עסק - מחפש מימון לפיתוח מוצר חדש?

מעוניין בכלי שיווקי יעיל לפנייה למשקיעים?
 

ראו דוגמת סרט תדמית למשקיעים מוסדיים

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה מחפש מימון להשלמת פיתוח של מוצר מתקדם, מומלץ לפנות למשקיעים מוסדיים, באמצעות סרט תדמית שהותאם עבור משקיעים.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן