יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מידע שימושי
אחרי הפקה של מאות סרטים לעסקים, ועבודה עם רוב סוגי העסקים בארץ ובעולם, החל מעסקים קטנים, ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק, רכזנו מידע שימושי רב, שיכול לעזור לכל מי שמתכנן להפיק סרט עבור העסק שלו. המידע מחולק לפי הנושאים השונים הקשורים בהפקת הסרטים, וכולל נושאים כגון: הפקה, מימון ועלויות, שיווק, וכן הפצה של הסרטים.

סוגי הסרטים השונים

לקוחות מבקשים להפיק 'סרט תדמית', אך לא תמיד מודעים לסוגים השונים של סרטי תדמית. נתאר להלן את הסוגים השונים, כולל דוגמאות.

עלות הפקת סרטי תדמית

ראו כאן את רשימת מרכיבי העלויות המלאה של הפקת סרטי תדמית, סרטי מוצר או סרטוני הדרכה, כולל דוגמאות להפקות בעלויות שונות, החל מעלות נמוכה ועד גבוהה מאוד. וכן, יש כזה דבר הפקת סרטון תדמית בתקציב מוגבל!

חשיבות סרטי תדמית

בשנים האחרונות התפתח מאוד הפרסום במדיה החדשה, קרי- פרסום באמצעות האינטרנט. הפתרון השיווקי היעיל ביותר לקידום העסק במדיה החדשה הוא סרט תדמית. על נושא חשיבות הפקת סרטי תדמית- קרא כאן, כולל דוגמאות רבות.

המדריך להפקת סרטוני תדמית

הפקת סרטוני תדמית הינו תהליך מורכב למדי, וכולל שלבים ופעילויות רבות. בקבוצת מאמרים זו נסקור את ההיבטים השונים הקשורים בהפקה, ומה אתה כבעל עסק יכול להרויח. קרא כאן בנושא, כולל דוגמאות רבות.

הפקת סרטי מוצר- המדריך המלא

סרטי מוצר הם אחד הסוגים של סרטי תדמית, אשר נועדו להציג מוצר מסויים של החברה, תוך הדגשת הבידול של אותו מוצר ביחס למוצרים מתחרים. המטרה העיקרית בהפקת סרטי מוצר היא בקידום מכירות של קו המוצרים.

הפקת סרטי הדרכה- המדריך המלא

תחום שמאוד התפתח בשנים האחרונות הוא תחום הפקת סרטי הדרכה. כיום, מומלץ להפיק סרטי הדרכה ובטיחות, כאשר נדרש לבצע הדרכות ללקוחות או לעובדים, מכיוון שהסרטים הם האמצעי היעיל והזול ביותר לביצוע הדרכות.

כמה עולה להפיק סרט לעסק?

מנהל עסק, החלטת להשקיע בהפקת סרט לעסק, על מנת להגדיל את החשיפה של העסק והמוצרים, ולצורך קידום מכירות, ומעוניין להכיר את נושא העלויות הכרוכות בהפקה? רכזנו כאן מידע שימושי רב בנושא עלויות הפקה של סרטים

צפייה בסרטי תדמית לעסקים

כיום, סרטים עסקיים (סרטי תדמית, סרטי מוצר וסרטי הדרכה) מועלים לאינטרנט, בעיקר לאתרי שיתוף סרטים כמו Youtube, ומשם מוטמעים באתרי החברות. קרא כאן על אפשרויות הצפייה בסרטים לעסקים, על גבי האינטרנט.

המדריך לשיווק יעיל באמצעות סרטים

עוד לפני תחילת הפקת הסרט עבור העסק, יש להקדיש מחשבה רבה איך לשווק ולקדם את העסק. סרט התדמית הוא אחד מהאמצעים השיווקיים החשובים שמומלץ לעסק להפיק. קרא כאן עוד בנושא, כולל דוגמאות.

הפקת סרט לאתר מימון המונים

אחד התחומים החמים ברשת, הוא גיוס מימון לפיתוח מוצרים באמצעות אתרי מימון המונים (Crowdfunding). קיימים כיום אתרי מימון המונים רבים, הן בארץ והן בחו"ל, באמצעותם ניתן לגייס סכומים משמעותיים לפיתוח מוצרים

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן