יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
יובל רווח:  052-366-8886
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מה הקשר בין ג. יפית וסרטוני תדמית?
תנסו לחשוב לרגע, איזה פרסומות שודרו השבוע בטלביזיה. בספק אם תזכרו יותר מפרסומת אחת. אבל, בוודאות תזכרו מה ג. יפית פרסמה. לזה קוראים "רמת זכירות גבוהה".
 
כאדם שעסק רוב שנותיו בשיווק, תמיד מצחיק אותי לראות את הפרסומות הפשוטות של ג. יפית. אבל, צחוק לחוד ומציאות לחוד. מסתבר, שהפרסומות של ג. יפית זוכות לרמת זכירות הכי גבוהה, בהפרש עצום ביחס לפרסומות אחרות. ולראיה, בכל שבוע חברה נוספת שוכרת את שירותיה.

בשנים האחרונות, רוב הפרסומות בטלביזיה, כוללות שני מרכיבים:
כמות גדולה של משתתפים (חברת יס לקחה את זה לקיצוניות, תוך שימוש במאות ניצבים בכל פרסומת)
הרבה מאוד אפקטים ממוחשבים, תוך שימוש באמצעי עריכת וידאו מתקדמים
 
נראה, שהפרסומות של ג. יפית הן ההפך הגמור. מעט מאוד משתתפים (בדרך כלל רק ג. יפית עצמה, ולפעמים נוספת גם כלתה או נכדה). ג. יפית מקפידה, עוד מהתקופה שפרסמה מדור שבועי בלאישה "ג. יפית ממליצה", להציג את עצמה כבוחנת אובייקטיבית, אשר בדקה באופן אישי את המוצר, ורק אחרי שהשתכנעה שהוא טוב/אמין/מועיל/שימושי וכו', רק אז היא משתפת את הקוראים/צופים בחוויה שלה, וממליצה גם להם להשתמש במוצר. למרות, שלא ברור באיזה כלי בדיקה היא השתמשה, ואיזה מוצרים אחרים חלופיים היא בחנה (אם בכלל), עדיין אנחנו משתכנעים שמדובר בבוחנת אובייקטיבית ואמינה שאפשר לסמוך על מילה שלה (היא כמובן משתמשת קבוע במילים: "מילה שלי, נקודה"!, שגם מגדילים את הזכירות, וגם יוצרים אמינות). ג. יפית הבינה, שעסקים עושים בין אנשים ולא בין חברות, ולכן הוספה של המימד האישי (שלא לומר המשפחתי: כלה, נכד וכו'), יכול לתרום משמעותית לאמינות הקשורה בהתנעת תהליך המכירה (קונה פוטנציאלי שוקל לבצע רכישה). כמובן, שאחרי שהותנע תהליך מכירה, יכנסו שיקולים נוספים אישיים של הקונה, ומשלב זה עובר תהליך קבלת ההחלטות לידי הקונה הפוטנציאלי מול המוכר של המוצר הספציפי. אבל, המטרה של הפרסומת הושגה- הותנע תהליך מכירה.
 
בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר בעלי עסקים המוסיפים סרטי תדמית לאתרי האינטרנט של העסקים. במהותו, סרט תדמית הוא סוג של פרסומת לעסק. רוב סרטי התדמית כיום, משתמשים בטכניקות דומות לאלו של פרסומות הטלביזיה, ובכדי להרשים משתמשים בניצבים רבים ובאפקטים מרובים. במקרים רבים, סרטים אלו נראים "מיליון דולר", אבל- לא מצליחים להעביר את המסרים השיווקיים החשובים של העסק או המוצר. כמובן שבמקרים אלו, סבירות נמוכה שיותנע תהליך מכירה.
 
אני כבר שנים ממליץ על הוספת המימד האישי בהפקה של סרטי תדמית, שוב מהסיבה העיקרית שעסקים עושים בין אנשים ולא בין חברות. אם במקום לנסות ולהרשים את הצופה בסרט התדמית, בכסף הרב שהשקענו בסרט, נשקיע מאמץ להפוך את סרט התדמית לסרט אישי, השם דגש על האדם שאחרי העסק, נכיר אותו ואת עולמו, תוך כדי צפייה במוצרים שלו, עם הדגשה של היתרונות התחרותיים של העסק או המוצר, סביר להניח שתיווצר אמינות, שכל כך חשובה בהתנעת תהליך המכירה.

צפו לדוגמא, בסרט התדמית שהפקנו על צייר הקירות הישראלי רמי מאירי. הסרט שנקרא: רמי מאירי- המימד הנוסף, הוא מסוג הסרטים אשר שמו דגש על המימד האישי, תוך הצבתו של רמי מאירי בחזית והבנת תפישת העולם המיוחדת שלו, כל זאת תוך כדי צפייה בעבודות שלו. לא במקרה הסרט זכה למעל 19 אלף צפיות (!), ולהגדלה משמעותית של הפניות העסקיות אל רמי מאירי.
 

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין להגדיל את החשיפה ללקוחות חדשים?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

לסיכום, האם גישה זו נכונה לכל סוג עסק, לא בטוח. אבל, מומלץ בחום לשקול זאת. מעבר לכך שגישה זו מאפשרת להוזיל משמעותית את עלויות הפקת סרט התדמית, הסיכוי להגדלת הזכירות, ולהתנעת תהליך המכירה הוא רב. לג. יפית זה מצליח בפרסומות ובגדול, לכן אין סיבה שזה לא יצליח גם בסרטי תדמית. 

ראו סרט תדמית על צייר הקירות רמי מאירי


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - יובל רווח
   052-366-8886

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן