יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מה היתרונות של הפקת סרטון תדמית המצולם בוידאו?

עלות הפקת סרטי אנימציה ירדה משמעותית!


בשנים האחרונות אנחנו רואים ירידה משמעותית בעלות הפקת סרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית. כיום, בפחות מ 10 אלפים ש"ח, ניתן להפיק סרט מקצועי בגרפיקה דינאמית, שיציג בצורה מצויינת וברורה את העסק והשרותים המוצעים, וניתן להפיק כזה סרט בפחות מחודש. בעלויות ובלוחות זמנים כאלה, מנהלי שיווק רבים מאמצים סרטי אנימציה כפתרון עבור העסק שלהם, כי זה מאוד נוח.

אבל, האם סרטי אנימציה הם גם יעילים לצורך שיווק של העסק?

מנהל שיווק- מתכנן קמפיין שיווקי למוצרים חדשים?

מעוניין לחדור לשווקים חדשים?
 

ראו תחילה סרטון תדמית שהופק כולו באמצעות צילומי וידאו

צפו בסרטון תדמית מרובה בטכניקות הפקה: וידאו, גרפיקה דינאמית והדמיות תלת ממד

 מדובר על סרטון תדמית קצר למצלמת דרך חדשנית ומתקדמת לרכב. מכיוון שמדובר על מצלמה המותקנת ברכב, כל הסרטון מבוסס על צילומי וידאו שבוצעו בתוך רכב נוסע, כך שהצופה יכול לראות בדיוק איך המצלמה מותקנת ברכב, איך משתמשים בה ומה התוצאות של הצילומים מתוך הרכב. בהחלט חוויית שימוש אמיתית.


אם כך, מה היתרונות של צילומי וידאו בסרטוני תדמית?
 

אנחנו בהרבה מאוד מקרים, ממליצים להפיק את סרטון התדמית עבור העסק, באמצעות צילומים בוידאו, בשל היתרונות הבאים:

1. מאפשר ללקוח פוטנציאלי שצופה בסרט, להרגיש לראות באמת איך המוצר נראה, איך הוא מותקן, איך אנשים אחרים משתמשים ונהנים מהמוצר.

2. צילומי הוידאו משדרים תחושת אמינות לגביי החברה והמוצרים המצולמים בסרט, כך שהלקוח חש כאילו הוא בעצמו השתמש במוצר, מה שיוצר קשר רגשי בין הצופה בסרט והחברה או המוצרים, שזה היבט מאוד חשוב בקבלת החלטת קנייה

3. במידה והסרט כולל צילומים בתוך העסק, כולל צילום של התשתיות, האנשים, המעבדות וכד, הלקוח הפוטנציאלי חש כאילו הוא מסתובב בפועל בתוך העסק, מה ששוב מחזק את האמינות של העסק, ויוצר קשר רגשי
 

אז כדאי להפיק רק סרטים המצולמים בוידאו?


התשובה היא כמובן לא. ישנם מקרים בהם יש יתרונות לסרטי אנימציה. לדוגמא, סרטון תדמית לאפליקציה חדשה, תוכנה מתקדמת, מערכת מורכבת ומתוחכמת וכד. עבור מקרים אלה, הדרך הפשוטה ביותר להסביר את היתרונות של פתרונות אלה, הינה באמצעות סרטי אנימציה או גרפיקה דינאמית.
 

סרטים מרובי טכניקות הפקה- להנות מכול העולמות


ישנן מערכות מתקדמות שסיימו פיתוח, ועכשיו מעוניינים להשיק אותן. אם נפיק עבורן סרטון אנימציה, ניתן יהיה להסביר בקלות את היתרונות והשימושיות של המערכת. אבל, בסרטון אנימציה הלקוח לא יכול באמת לראות את מרכיבי המערכת, או איך היא באמת מותקנת, ולקוחות שמשתמשים בה, כמו שהוא יכול לחוות בסרט המצולם בוידאו. לצורך כך אנחנו ממליצים על סרטים מרובי טכניקות הפקה. כלומר- מצלמים את המערכת כמו שהיא נראית בשטח, מציגים את היתרונות והערך שהמערכת נותנת ללקוח, ואת ההסבר על המערכת עצמה מבצעים באמצעות קטע אנימציה, או הדמיה בדו ממד או תלת ממד. בכך בעצם משיגים את היתרונות של כל הטכניקות בסרטון אחד
לסיכום, לסרטון תדמית המבוסס על צילומי וידאו ישנם יתרונות רבים, ולכן אנחנו ממליצים להעדיף אותו כאשר מתכננים להפיק סרטון עבור העסק. בסרט כזה, הלקוח הפוטנציאלי יכול לראות את העסק, המוצרים והשירותים, לראות איך המוצרים מותקנים, כך שנוצר חיבור רגשי בין הלקוח והעסק, ומתגבשת החלטת קנייה.למאמרים נוספים בנושא:  חשיבות התסריט בהפקת סרטי תדמית  - לחץ כאן

                                      סרט תדמית בעולם דיגיטלי  - לחץ כאן
במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית לעסקים


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן