יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
מה באמת היתרונות של סרטי תדמית?
היום כולם כבר יודעים שכדאי להפיק סרטי תדמית!
היום כבר כל בעל עסק וכל מנהל שיווק מבינים שכל עסק צריך להפיק סרטי תדמית. כולם מדברים על זה, ואפילו אומרים 'שבלי סרט תדמית, אין לעסק סיכוי להצליח'. מבחינתנו כחברת הפקת סרטי תדמית לעסקים זה נהדר. כמעט ולא צריך לשכנע בחיוניות של הפקת הסרטים. 

במאמר זה ננסה להבין מה באמת היתרונות של הפקת סרטי תדמית עבור העסק. אבל, ראו קודם שתי דוגמאות של סרטי תדמית שהפקנו לעסקים שונים, שנעשו בסגנונות שונים לחלוטין (אחד מבוסס צילומי וידאו, ואחד סרט תדמית באנימציה), כאשר כל אחד תרם משמעותית לקידום העסק עבורו הופק הסרט.

מה באמת היתרונות של סרטי תדמית?

 
מניסיוננו, ניתן לומר שלהפקה של סרטי תדמית יש את היתרונות הבאים עבור העסק:

1. חיזוק המיתוג של העסק- אחד הדברים החשובים שסרט תדמית, אשר הופק עבור העסק בצורה מקצועית, הוא התרומה לחיזוק המיתוג של העסק. מכיוון שסרט תדמית מקפיד להציג את הייחוד של העסק, ובמיוחד במה הוא יותר טוב מהמתחרים באותו תחום (כלומר, הבידול העסקי), זה ממצב את העסק כמוביל בתחום. כבר כתבתי הרבה פעמים, לא קיים 'העסק הכי טוב בעולם', או 'המוצר הכי טוב בעולם'. חשוב שמה שמציגים יהיה יותר טוב מהמתחרים, כך שייתפש כמוביל בתחומו. זו המשמעות של חיזוק המיתוג: לגרום לצופה בסרט התדמית להבין שמדובר בחברה שהיא יותר טובה מהמתחרים.

2. הגדלת חשיפה של העסק- במידה ואת סרט התדמית שהפקתם, מפיצים בכל אחד מאמצעי המדיה החדשה (האינטרנט) המגוונים, החישפה של העסק ומוצריו ללקוחות היא עצומה, וכמעט לא מוגבלת. במידה וסרט התדמית מוצלח או מדליק, יש אפילו סיכוי שהוא יהפך לויראלי (יופץ על ידי צופים ברשת), ואז באמת השמים הם הגבול. הסרט יכול להיות נצפה בכל מקום ובכל זמן, וליצור לעסק ולמוצריו מודעות גם בשווקים שאפילו לא תכננתם.

3. הגדלת מכירות- עסק חי מהגדלת המכירות. הפצת הסרט ברשת הדיגיטלית יוצרת לעסק ולמוצריו חשיפה גדולה. לקוחות שצופים בסרט, ובמיוחד כאלה שמזהים שמה שמוצע להם בסרט פותר בעיה קיימת, או עונה על צורך קיים, סיכוי גדול שהם יתקדמו בתהליך קבלת החלטות קנייה. גם אם לא יבצעו רכישה בפועל, הם ייצרו קשר עם החברה לקבלת פרטים נוספים, מה שמגדיל את הסיכוי לביצוע רכישה בהמשך.

4. יצירת קשר רגשי- בשיווק זהו אחד המרכיבים החשובים, שמנהל שיווק מקווה שיווצר עם הלקוח הפוטנציאלי. סרט תדמית שעשוי בצורה טובה, יוצר כזה חיבור רגשי עם מי שצופה בסרט. לחיבור רגשי ישנה השפעה, החל מרצון לבצע רכישה, אבל לא פחות חשוב- לספר על העסק לחברים שלו. להפיץ את הבשורה. אדם כזה הוך לשגריר הכי מוצלח של העסק. 

5. קידום בגוגל- עסקים משקיעים הון בפרסום, בכדי לזכות בחשיפה. אבל, אם מפיקים סרט תדמית טוב, אשר מועלה לאתר העסק, בהכרח מגדילים את זמן השהייה של כל מי שנכנס לאתר של העסק. זמן שהייה הוא אחד הפרמטרים החשובים מבחינת קידום בגוגל. וקידום הכוונה לקידום אורגני לדף הראשון של גוגל. נוכחות של העסק בדף הראשון בגוגל, מאפשרת לחסוך את העלויות הכבדות של פרסום ממומן בגוגל (PPC).

6. כלי לניתוח התנהגות צרכנים- באמצעות ניתוח נתוני הצפייה בסרט התדמית, ניתן ללמוד המון הן על צרכי השוק, והן על מה הלקוחות אוהבים יותר (או אוהבים פחות). באמצעות ניתוח של נתוני הצפייה מנהלי השיווק יכולים גם לפלח יותר נכון את קהל הלקוחות שלהם, וגם לטייב את המוצרים על פי רצון הלקוחות.

 

הפקת סרט התדמית- רק הצעד הראשון!


ישנם לקוחות שמתייחסים להפקת סרטי התדמית כבתור 'המטרה', כי חשוב שלעסק יהיו סרטי תדמית. לצערי, אותם לקוחות לא מבינים שהפקת הסרטים היא לא המטרה, אלא רק האמצעי שעוזר לקדם את העסק. עצם זה שמפיקים את הסרטים, ואפילו מעלים אותם לאתר החברה, לא מקדם מספיק את העסק. חייבים להפעיל את כל כלי הקידום ברשת המדיה הדיגיטלית, בכדי להתחיל ולראות תוצאות. כמובן, האפשרויות הן עצומות, וכוללות לפחות את הנושאים הבאים: העלאת סרט התדמית לדף הבית של העסק, וסרטי תדמית לכל מוצר לדף של המוצר שבאתר החברה, הפעלת קמפיין קידום בגוגל (Pay Per Click), הפעלת קמפיין קידום ברשתות החברתיות וברשתות עסקיות, יצירת קמפיין רימרקטינג (Remarketing), שילוב הסרטים בבלוגים מקצועיים, יצירת קשר עם מובילי דעה שיחוו דעה על מוצר שמעוניינים לקדם, וכן הלאה וכן הלאה. זה המקום להיות יצירתיים, ולהפעיל את האמצעי שהכי מתאים לסוג הלקוחות/קהל היעד שלכם. לסיכום,  הפקה של סרטי תדמית עבור העסק, יכולה לקדם אותו שיווקית בצורה משמעותית. חשוב להקפיד על הפקה מקצועית של כל סרט תדמית, וגם להשתמש באמצעי המדיה החדשה בצורה מושכלת.   


מאמרים נוספים בנושא:     מגוון סרטי תדמית לעסקים שניתן להפיק


                                       סרטי תדמית- כדי שיזכרו אותך!

מנהל שיווק- מעוניין לקדם את העסק מבחינה שיווקית?

מעוניין לחזק את המיתוג של העסק?
 

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם מכירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
צפה בקישור זה במגוון גדול של סרטי תדמית, אשר הופקו לעסקים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וכן לחברות הייטק.

יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

ראה תחילה סרט תדמית לקידום אתר הזמנת קרוזים אונליין

מדובר על סרט תדמית של כ- 1.5 דקות, אשר מבוסס על צילומי וידאו, משולבים עם צילומי מסך אקטיביים (Dynamic Screen Shots) של אתר ההזמנות, שמעביר בצורה כייפית וחוייתית את היתרונות של הקרוזים, בכדי לתת לצופה בסרט את החוויה של השתתפות בקרוז.

ראה סרט תדמית לאפליקציה חדשה להשכרת דירות

מדובר על סרט תדמית של דקה, אשר מציג את היתרונות של האפליקציה החדשה באמצעות סרט תדמית קצר באנימציה מסוג גרפיקה דינאמית (Motion Graphics). תוכנות מתקדמות, אפליקציות חדשות וקונספטים חדשים הכי נוח להציג באמצעות סרט אנימציה קצר.

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן