יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
שי לוי:  054-631-0188
מה הקשר בין אינפוגרפיקה וסרטוני תדמית?

מהי אינפוגרפיקה (Infographics)?

לפי ויקיפדיה, האינפוגרפיקה היא: הצגה גרפית-ויזואלית, של מידע, נתונים או ידע, אותו אנחנו מעוניינים להציג בצורה מהירה וברורה. הדור הנוכחי של משתמשי אינטרנט, הינו קצר רוח שאכן מצפה לקבל את המידע מעובד, ומוצג במהירות ובצורה ברורה. כמובן, שסרטון וידאו הוא אחד האמצעים הכי מתאימים לעשות זאת. אבל, כאשר מדברים על צפייה בסרטוני תדמית באמצעים כמו טלפונים חכמים, או אפילו טאבלטים, שבהם המסכים יחסית קטנים, הצגת כל המידע רק באמצעות סרטון וידאו עשוייה להיות בעייתית. את זה בדיוק האינפוגרפיקה פותרת.

מה מייחד סרטון תדמית זה?

ראו לדוגמא את סרטון התדמית שהפקנו עבור תערוכה של חברת הייטק. בסרטון זה, כמעט כל הצגת המידע הינה באמצעות משפטים, וחלקי משפטים, המוצגים בצורה דינאמית ומעניינת לאורך כל הסרט, תוך שהם מגובים בתמונות סטילס, או קטעי וידאו קצרים, בכדי להעשיר את חוויית הצפייה, ולהבהיר נושאים הקשורים למידע המוצג.

שימו לב שמדובר על נושא מורכב ביותר (כיצד החברה מבצעת בקרה ושליטה מרחוק, על רוחב הסרט המוקצה למכשיר סלולרי, תוך התאמת רוחבי הסרט למכשירים שונים, כך שההקצאה תהיה אופטימלית). למרות זאת, ההצגה בסרטון התדמית מאוד ברורה, ומתאימה להצגה הן בטלפונים חכמים או טבלטים, או אפילו בכנסים ותערוכות, בהן הצופה חולף ליד הסרט, ועדיין יכול במהירות לקלוט על מה מדובר, ובמידה והוא מעוניין לקבל מידע נוסף, הוא ניגש לעמדה בה מוצג הסרט. בכך, גרמנו ללקוח פוטנציאלי להגיע לעמדה.

 

באיזה מקרים אינפוגרפיקה תורמת במיוחד?

אינפוגרפיקה תורמת במיוחד במקרים הבאים:

1. בסרטוני תדמית המיועדים לצפייה בטלפונים חכמים- כיום, יותר ויותר עסקים נעשים דרך הטלפונים החכמים, ויותר ויותר עסקים מכוונים את השיווקשל העסק והמוצרים באמצעות סרטוני תדמית המקודמים דרך טלפונים חכמים. בטלפונים, עם המסכים הקטנים יחסית, ובמיוחד כשנמצאים בתנועה, קשה לעקוב אחריי סרטון תדמית רב מסרים המוצג בטלפון. במקרים רבים נמצאים גם במקומות שלא ניתן לשמוע את הסאונד של הסרטון, או שלא מעוניינים שאחרים ישמעו שאנחנו צופים בסרטון, ולכן אלה שצופים בסרטונים התדמית בטלפון סוגרים את ערוץ הסאונד. במקרים אלה, אלנו חיבים שהמידע שמעוניינים להעביר בסרטון יהיה ברור לצופה גם ללא סאונד. לכן, במקרים אלה שימוש באינפוגרפ]יקה בסרטון הינה חיונית ביותר, ותורמת בצורה משמעותית למובנות של כל המידע.

2. בסרטוני תדמית המיועדים לכנסים ותערוכות- כאשר אנחנו מקימים Booth בתערוכה, אנחנו מעוניינים שכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים יכנסו אליינו ל Booth. לקוחות מסתובבים במסדרונות התערוכה, בין החברות השונות שמציגות, ומציצים לצדדים להבין אם יש טעם להיכנס לחברה שמציגה, כי הרי הם לא יכנסו לכל מקום אם הוא לא רלוונטי. בתערוכה יש גם המון רעש סביבתי, כך שלא ניתן להשתמש בסאונד. לכן, המומלץ ביותר לתערוכה הוא להפיק סרטון תדמית קצר, המבוסס על אניפוגרפיקה, אשר יציג את עיקרי המידע על החברה בתמצות ובמידע ויזואלי, ללא כל סאונד. סרטון התדמית יוקרן על גביי מסך שיותקן במקום בולט בחזית ה Booth, כך שכל מי שחולף במסדרונות בתערוכה יוכל בהצצה חטופה להבין מה היברה מציעה, ואם כדאי לו להיכנס לחברה ולשמוע יורת על העסק והמוצרים. מתערוכות רבות להן הפקנו סרטוני תדמית, הוכח מעל לכל ספק שסרטון הוא הכלי היעיל ביותר למשוך לקוחות.

לסיכום, האינפוגרפיקה הינו אמצעי חשוב ביותר, המאפשר להציג בצורה ברורה ומהירה מידע בתוך סרטון תדמית בוידאו, שצופים בו בטלפונים חכמים, טאבלטים או כנסים ותערוכות. אולי יעניין אותך גם:     צילום סרט תדמית לעסק ב 4K


                                  התאמת סרטי תדמית יד רושמת לטלפונים חכמים

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטוני תדמית לעסק?

 

מעוניין בכלי שיווקי יעיל לקידום העסק?

ראו דוגמא לסרטון תדמית המבוסס על אינפוגרפיקה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- הפקת סרטוני תדמית


​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - שי לוי
 054-6310188 ; 03-6775922

Shay_l@Hotmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - שי לוי
  054-631-0188
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן