יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  
מהי אינפוגרפיקה (Infographics)?
לפי ויקיפדיה, האינפוגרפיקה היא: הצגה גרפית-ויזואלית, של מידע, נתונים או ידע, אותו אנחנו מעוניינים להציג בצורה מהירה וברורה. הדור הנוכחי של משתמשי אינטרנט, הינו קצר רוח שאכן מצפה לקבל את המידע מעובד, ומוצג במהירות ובצורה ברורה. כמובן, שסרט וידאו הוא אחד האמצעים הכי מתאימים לעשות זאת. אבל, כאשר מדברים על צפייה בסרטים באמצעים כמו טלפונים חכמים, או אפילו טאבלטים, שבהם המסכים יחסית קטנים, הצגת כל המידע רק באמצעות סרט וידאו עשוייה להיות בעייתית. את זה בדיוק האינפוגרפיקה פותרת.
ראו לדוגמא את הסרט שהפקנו עבור תערוכה של חברת הייטק. בסרט זה, כמעט כל הצגת המידע הינה באמצעות משפטים, וחלקי משפטים, המוצגים בצורה דינאמית ומעניינת לאורך כל הסרט, תוך שהם מגובים בתמונות סטילס, או קטעי וידאו קצרים, בכדי להעשיר את חוויית הצפייה, ולהבהיר נושאים הקשורים למידע המוצג.

שימו לב שמדובר על נושא מורכב ביותר (כיצד החברה מבצעת בקרה ושליטה מרחוק, על רוחב הסרט המוקצה למכשיר סלולרי, תוך התאמת רוחבי הסרט למכשירים שונים, כך שההקצאה תהיה אופטימלית). למרות זאת, ההצגה מאוד ברורה, ומתאימה להצגה הן בטלפונים חכמים או טבלטים, או אפילו בכנסים ותערוכות, בהן הצופה חולף ליד הסרט, ועדיין יכול במהירות לקלוט על מה מדובר, ובמידה והוא מעוניין לקבל מידע נוסף, הוא ניגש לעמדה בה מוצג הסרט. בכך, גרמנו ללקוח פוטנציאלי להגיע לעמדה.

לסיכום, האינפוגרפיקה הינו אמצעי חשוב ביותר, המאפשר להציג בצורה ברורה ומהירה מידע בתוך סרטון וידאו, שצופים בו בטלפונים חכמים, טאבלטים או כנסים ותערוכות.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מעוניין בכלי שיווקי יעיל לקידום העסק?
 

ראו דוגמא לסרט המבוסס על אינפוגרפיקה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן