יהב הפקות
phone3, phone, contact, telephone, support, call
לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר
עוזי יהב:  054-7745-440
סרט עדויות לקוחות מרוצים
סרט שנועד להציג את חוות הדעת של לקוחות חברת דשנים, שהם בעצם חקלאים מכל הארץ. חשוב שבנוסף לחקלאים, שיראו את האינטראקציה בין אנשי דשן גת לחקלאים.  

מהו הערך השיווקי של סרט תדמית?

הפקה של סרט תדמית הינה בדרך כלל יקרה, הן מבחינה כספית והן מבחינת השקעת זמן. כלומר, ההשקעה בהפקת הסרט - ברורה. לכן, מיד גם עולה השאלה: מה הערך השיווקי של סרט תדמית?

התשובה לכך תלויה בתוכנית השיווקית של העסק. ככול שהמאמץ השיווקי סביב סרט התדמית גדול יותר- כך גדל גם ערכו.
נסקור את האפשרויות במאמץ השיווקי מהקל אל הכבד:

העלאת סרט התדמית לאתר הבית של החברה- זוהי למעשה הפעולה הבסיסית במאמץ השיווקי. היתרון של הוספת הסרט לאתר היא שכל מי שמגיע לאתר, שבדרך כלל מקבל החלטה אם להתעמק בתכולת האתר בתוך שניות ספורות, סרט תדמית בהחלט יגרום לו להישאר באתר ולהתחיל לצפות בסרט הוידאו, על מנת להבין את ההיצע של העסק (צפייה בסרט הינה פעולה שלקוחות מעדיפים על פני קריאת התכנים באתר) 
 
קידום האתר ב- Google Adwords (קידום ממומן)- במקרה זה, מומלץ לשלב את סרט התדמית בדף הנחיתה (הדף שאליו "מועברים" אלה שהקליקו על מילת החיפוש הממומנת). באופן זה, שוב מעודדים את הלקוח הפוטנציאלי לצפות בסרט וידאו במקום להתעמק בתכנים כתובים, פעולה שרוב הלקוחות מעדיפים. 
 
 
דיוור ישיר (mailer)- שליחת מיילים ללקוחות פוטנציאלים, כאשר הקישור לסרט משולב במייל, או במקרים מסוימים אפילו מצורף כקובץ למייל, הוא רמה שיווקית גבוהה יותר, כמובן בהנחה שלבעל העסק יש בסיס נתונים של לקוחות פוטנציאלים. 
 
הצגת הסרט בתערוכה/כנס מקצועי/מפגש לקוחות/מקום העסק- סרט תדמית שהופק באיכות גבוהה, יכול לשמש כלי מרכזי במשיכת תשומת הלב של לקוחות פוטנציאלים, בכל אירוע רב משתתפים, ובמיוחד באירועים ממוקדים בתחום של העסק. באירועים אלו כל לקוח הוא "לקוח פוטנציאלי", והצלחה בהעברת המסרים העיקריים של העסק, הינה תחילת הדרך בפתיחת הזדמנות מכירה. כאן, לסרט התדמית יש חשיבות גבוהה בהתנעת תהליך המכירה, ויצירת בידול בין העסק שמציג את סרט התדמית, לבין העסקים המתחרים.

כמובן, ששילוב של כל האמצעים השיווקיים שהזכרתי, תוך שימוש בסרטי תדמית כאמצעי שיווקי מרכזי, מאפשרים לעסק לבלוט בצורה משמעותית ביחס לתחרות, ליצור בידול מובהק ללקוח, להתניע תהליך מכירה, ומכאן- סגירת העסקה תלויה באנשי המכירות של העסק.

לסיכום, הפקת הסרט הינה הצעד השיווקי הראשון. מהרגע שהסרט קיים, יש להפעיל תוכנית שיווקית כוללת, כאשר הסרט הוא אחד מהאמצעים המרכזיים בקמפיין השיווקי.

מנהל עסק - מעוניין בהפקת סרטים לעסק?

מחפש את הדרך היעילה ביותר לקדם את העסק?
 

ראו תחילה מקבץ סרטים קצר שהפקנו השנה

במידה ואתה מעוניין לחשוף קו מוצרים חדש, או לפנות לקהל יעד חדש, מומלץ להפיק סרט מוצר שיווקי, אשר משמש כמקדם כירות עקרי של קו המוצרים.
במידה ואתה מעוניין להציג את העסק כמוביל בתחומו, ולהגדיל חשיפה ללקוחות חדשים, מומלץ להפיק סרט תדמית לעסק.
במידה ואתה נדרש לבצע הדרכות של מוצרים חדשים ללקוחות, סרט הדרכה הינו פתרון יעיל ומקצועי, שחוסך עלויות הדרכה משמעותיות.

יהב הפקות- רואים תוצאות בעסקים

מעוניין לשמוע עוד?
צור קשר ואשמח לעזור:


עוזי יהב
054-7745-440
Yahav.Video@Gmail.com

או, השאר פרטים ואחזור בהקדם:

​בין לקוחותינו ניתן למצוא מגוון גדול של חברות ועסקים מתחומים שונים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות, חברות בינלאומיות וחברות הייטק מובילות.
FacebookYoutubeLinkedin
 צרו קשר 
כתובת
הכבאים 13, רמת גן מפה
phone3, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
טלפון - עוזי יהב
  054-7745-440

צור קשר עם יהב הפקות 

טלפון - עוזי יהב
 054-7745440 ; 03-6775922

yahav.video@Gmail.com
כתובת 
הכבאים 13, רמת גן מפה

© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
© יהב הפקות כל הזכויות שמורות
יהב הפקות

לפרטים, ייעוץ או הצעת מחיר- לחץ כאן